סגור

פרשת דומא | הפרקליטות תבקש: שלושה מאסרי עולם לעמירם בן אוליאל

לקראת גזר דין בפרשת דומא: הפרקליטות מבקשת לגזור שלושה מאסרי עולם מצטברים ועוד 40 שנות מאסר על בן אוליאל (25), שהורשע ברצח שלושת בני משפחת דוואבשה

חדשות כיפה
יז בסיון התשפ
,
09 ביוני, 2020 15:59
עמירם בן אוליאל ואשתו בדיון

עמירם בן אוליאל ואשתו בדיון צילום: TOMER APPELBAUM/HAARETZ

בבית המשפט המחוזי בלוד נערך בצהריים (ג') שלב הטיעונים לעונש בתיק הטרור היהודי, שבו הורשע לאחרונה עמירם בן אוליאל (25) ברצח שלושת בני משפחת דוואבשה לאחר שהשליך בקבוק תבערה בוער לביתם בכפר הפלסטיני דומא ביולי 2015.

נציגת הפרקליטות, עו"ד יעל עצמון, אמרה בדיון: "הנאשם ביצע את מעשיו ממניע של נקמה. הוא לא הכיר את סאעד ריהאם או את עלי, ההחלטה להמיתם הייתה קשורה רק בהיותם ערבים שגרים בדומא. בגין שלוש עבירות הרצח יוטלו על הנאשם עונשי מאסר עולם בהתאם לחוק. אנחנו נבקש מבית המשפט לצבור את עונשי מאסר העולם, את העבירות הנוספות שבהם הוא הורשע, ופיצויים לנפגעי העבירה. נבקש לקבוע שהוא שביצע רצח חריג בחומרתו".

בפרקליטות מבקשים לגזור על בן אוליאל שלושה מאסרי עולם מצטברים, בנוסף ל-40 שנות מאסר בגין העבירות הנוספות.

לצד ההרשעה בשלוש עבירות רצח, בן אוליאל המתגורר ליד הישוב לשילה הורשע גם בשתי עבירות של ניסיון רצח, בשתי עבירות הצתה ובקשירת קשר לפשע ממניע גזעני. הוא זוכה מאשמת חברות בארגון טרור. גזר דינו יינתן בהמשך.

09.06.2020

1. כסדום היינו לעמורה דמינו" (אוריאל לוי)

כולם יודעים שזו הודאה על בסיס עינויים, מנוגדת לשכל הישר ולמוסר ולהלכה, אבל היהודים רוצים לראות דם, ובנט ושקד מנהיגנו גיבו את העינויים, והרב דרוקמן רבינו משתלב בהתקפות נגד נוער הגבעות, ורוב מנהידנו ורבותינו שותקים, כמו ששתקו כששי ניצן עצר את הקטינות שלנו ובתעללו בהן מינית. וכל אחד רוצה להיראות יפה, ובטוח שרוק ממלכתי הוא גשם, ושהבן שלו לא יהיה הקרבן הבא.

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2020

2. משפח (בפרקליטות מסמנים מטרות)

ההודאות תחת עינויים לא קבילות. אז חילצו מעמירם הודאה בין סבבי עינויים. לשם כך לקחו אותו לתחנת משטרה "רגילה". עמירם לא היה מוכן להודות ואמר שהודה בשבכ רק בגלל עינוייים. לאחר שהשוטרים לא חילצו ממנו הודאה הם קראו למיגל ראש צוות החקירה בשבכ שאחראי על העינויים שעבר. תוך אמירות של "יש לנו את הכלים שלנו" ו"חבל לחזור לשיטות הלא נעימות" הוא הודה ושיחזר.בשחזור המצלמה היתה ממוקדת על עמירם בעוד מיגל מהשבכ הולך מחוץ לפריים בכוון שצריך ללכת אליו. כל זה בניגוד לתקנות מפורשות שמטרתן למנוע שחזור מוכוון. עמירם עשה בשחזור מסלול מוטעה וכל פעם תיקנו אותו מחוץ לפריים מה שהצריך אותו להכנס לפרדס לקפוץ מעל חומה וכד' כאשר המטרה לכאורה היא להכנס מהר ולהסתלק מהר. הנקודה שהוא עמד בה בשחזור לא מאפשרת לזרוק בקבוק תבערה. היו פרטים שהוא מסר כדי לרצות את החוקרים וטעה בהם כגון יסודות של בית שאמר שלא היו קיימים (כי זה הגיוני) ועוד. בנוסף השחזור שלו היה מבוסס על אדם אחד שבא ברגל ועד התביעה הערבי שגר בשכנות העיד שהיו שני אנשים שבאו ברכב. מאז נשרפו שם עוד פעמים בתים בדומא כשעמירם היה כבר עצור בכלא - המשטרה לא חקרה . תושבים בכפר הוקלטו! על ידי חוקר פרטי שזה היה בכלל סכסוך חמולות - המשטרה התעלמה. יש שני כתבי יד בזירה שהמשטרה אפילו לא שלחה למומחה ומומחית ההגנה קבעה שהם של שני אנשים שונים שאף אחד מהם זה לא הוא. המערכת חיפשה קרבן ומצאה.

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2020

3. אין עדים, אין ראיות, אין הגיון בכתב האישום, משפט מעוקל. (ידידיה שילה)

כל האישום מבוסס רק על הודאת הנאשם שנלקחה ממנו על ידי עינויים קשים. זה בית משפט גלותי, שהולך להאשים יהודי, כדי להשתיק את מחאת הערבים. בושה וחרפה. עוד קרבן שווא של שי ניצן במירוץ לעליון.

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2020

4. גראמצי ניצח! (יוסי)

עמירם בן אוליל זכאי , אבל הוא יירקב בכלא כי הוא יהודי! והפרקליטות לא תחפש לעולם את האשם האמיתי במשפט דומא , הרי כך קל , מצאו על מי להפיל את תיק דומא וזהו...
אגב , זה גם ניסיון להרתעת דור העתיד של הימין , אבל אסכולת גראמצי לא תצליח לנצח את דור העתיד בעז''ה.

(אני ממשיך לא כי אני יודע שאני אנצח , אלא כמו ירמיהו שלא היית לו ברירה)

עם ישראל חי!

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2020

5. מי הרשה לכתבה לומר 'לאחר שהשליך בקבוק תבערה בוער' ? החלטתם שזה הוא? (מד)

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2020

6. להרוס את הבית של ההורים שלו, כמו שעושים עם מחבלים אחרים. (יאיר)

רוצח.

דווח על תגובה לא ראויה
10.06.2020

7. איזה מחבל קיבל עונש כזה?? (מטורף)

חייבים לצאת ולמחות, הגיע למצב מטורף...

דווח על תגובה לא ראויה
10.06.2020

8. עבריינים מושלים בבתי המשפט (יוסי)

בית המשפט מנהל את המדינה , תפר תיקים כאן תפר לביבי , מבטל את חוקי הכנסת , חוק המסתננים חוק ההסדרה העיקר להפוך אותנו למדינת כל אזרחיה.
חייבים להפגין ולעצור את ההפיכה השלטונית שמתרחשת בלייב מול עיניינו

דווח על תגובה לא ראויה
11.06.2020

9. שמישהו יזכיר בבקשה לפרקליטות ההזויה ולבית המשפח השטני (אוראור)

שלושה דברים חמורים וחשובים: א - בן אוליאל חף מפשע - ויש לו הוכחות - וגם אליבי! ב - איפה הצבועים המתחסדים האלו היו כשנשחטו משפחות יהודיות בדם קר? יחרב ביתם - לא שמענו מהם אפילו ציוץ קלוש! וג: משפחת דוואבשה הייתה משפחה של מחבלים - שבעצמם שרפו תינוקות ונשים בהריון - אבל למישהו מהמומרים הנוצרים האלו בכלל אכפת? וואלה יופי!

דווח על תגובה לא ראויה
19.06.2020

10. מחבלים לא מקבלים מאסר עולם, אז הוא כן , הזוי!! (ניר)

הזוי. למחבל לא נותנים מאסר עולם.בגצ שמואלנים

דווח על תגובה לא ראויה
22.06.2020

11. מתביישת במדינה (יהודיה)

אשתו של בן אוליאל אומרת שבית המשפט לא נתן להם להוכיח שהוא בכלל היה בביתו!!! אל נקמות, ה', אל נקמות הופיע!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
22.06.2020

12. כשצריך לדפוק יהודי הפרקליטות מהדרת (ישראל)

אני בטוח שגם עושים את זה בשימחה ובצהלה

דווח על תגובה לא ראויה
23.06.2020

13. למישהו יש אמון במערכת המשפט הציונית? (אבא)

גדולי צוררי היהודים בדורינו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דניאל זמיר צילום: עידו איז'ק יחצ

בשומרון סרבו להעלות זמר בעל נטיה מינית לתורה | הרב אליהו: "ודאי שיכול"

קרא עוד