המדינה הרסה את בית משפחת המחבלים, הסיבה: "בנייה לא חוקית"

נהרס בית המחבל שרצח את לוחם הנח"ל רון קוקיא ז"ל: "בבית זה גרו שני הרוצחים". הבית נהרס על ידי יחידת הפיקוח של משרד האוצר, האוכפת בנייה לא חוקית

משה סלע, חדשות כיפה
יב בסיון התשפ
,
04 ביוני, 2020 19:50
הרס בית המחבל

הרס בית המחבלצילום: יחידת האכיפה של משטרת ישראל

בית המחבל שרצח את לוחם הנח"ל רון ז"ל בפיגוע בערד לפני כשנתיים, נהרס היום (ה') על ידי משטרת ישראל ויחידת האכיפה של משרד האוצר. הסיבה בגינה הוחלט על הרס הבית - בנייה לא חוקית, עבירה הנאכפת על ידי יחידת האכיפה של משרד האוצר. 

רון קוקיא הי"ד שירת כלוחם בחטיבת הנח"ל ונרצח בפיגוע דקירה בתחנת אוטובוס בערד בדצמבר 2017. המחבל, חאלד אבו ג'ודה תושב כסייפה, הורשע על-ידי בית המשפט בעבירת רצח בכוונת תחילה בפיגוע טרור, ניסיון רצח והחזקת סכין. במרץ 2019 הוא נידון למאסר עולם.

משפחת קוקיא מסרה בתגובה: "המשפחה נמצאת בקשר עם גורמי האכיפה וקיבלה עדכון.
לאחר ההריסה החלקית שביצע האב בפברואר ובאיחור, היום השלימה המדינה את הריסת הבית הלא חוקי שהיה בהלכים משפטיים כחמש עשרה שנה.
בבית זה גרו שני הרוצחים יחד עם אביהם הפוליגמי שהלין אחת מנשותיו הפלסטינית השבחית אם אחד הרוצחים.
כזכור משפחת קוקיא לא קיבלה ההתנצלות של אבי הרוצחים כשבוע לפני מועד ההריסה החלקית.
משפחת קוקיא תמשיך ללוות את הענישה בקנס על אי ההריסה בזמן ובמשפט של אבי הרוצחים על הלנת השב"חית. אנו מודים לשר אוחנה על שיחת הטלפון האישית שלו היום אל משפחת קוקיא".

תנועת "אם תרצו" שמלווה את משפחת קוקיא מסרה בתגובה כי "טוב עשתה מדינת ישראל כי הרסה את בית משפחת המחבלים, זרע הפורענות, מהם יצאו רוצחו של רון ז"ל. הגיע הזמן שמהלכים כאלה לא יקרו שנים אחרי הרצח אלא מיד לאחר פיגוע. כל מחבל שפל חיייב לדעת כי באם ירצה לבצע את זממו ביתו יהרס ומשפחתו תגורש לאלתר. תנועת "אם תרצו" יחד עם פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות תמשיך להיות חוד החנית בקידום חבילת ההרתעה נגד המחבלים השפלים".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הר הזבל סמוך לרמאללה צילום: רגבים

המנהל האזרחי מצהיר: 'מזבלת הקורונה' תסגר

קרא עוד