סגור

מנהלי מוסדות בחמ"ד מגייסים את שרי הליכוד הסרוגים: "עתיד החינוך הדתי תלוי בכם"

ראשי מוסדות החמ"ד יוצאים בקמפיין חדש לגיוס השרים וחברי הכנסת הסרוגים בליכוד לטובת החינוך הדתי, שנמצא במצוקה קשה כתוצאה מהמשבר הפוליטי וחוסר בהעברות תקציבים: "אל תפקירו אותנו"

מירב כהן, חדשות כיפה
יב בסיון התשפ
,
04 ביוני, 2020 11:11

צילום: פלאש 90. מרים אלסטר

ראשי מוסדות החמ"ד יוצאים מחר (ו') בקמפיין חדש לגיוס השרים וחברי הכנסת הסרוגים בליכוד לטובת החינוך הדתי, שנמצא במצוקה קשה כתוצאה מהמשבר הפוליטי וחוסר בהעברות תקציבים. 

בקמפיין מבקשים ראש המוסדות מהשרים אלקין, חוטבלי, אדלשטיין ופרץ לעזור להם והתראו "עשרות מוסדות הציונות הדתית על סף קריסה". מכיון שעשרות מיליוני שקלים מוקפאים כבר יותר משנה. מארגני העצומה מבקשים מראשי המוסדות לחתום את שמם ואת שם המוסד אותו הם מנהלים על העצומה כדי להגדיל את כוחה. 

קמפיין מוסדות החמ"ד

קמפיין מוסדות החמ"דצילום: ללא

לאחר השנה התקציבית הקשה, ראשי המוסדות תלו את תקוותיהם בכניסתם של אנשי ימינה לקואליציה וקבלת תיק החינוך לחיק הציונות הדתית, אולם ראשי המפלגה סירבו להיכנס לממשלה תמורת תיק החינוך ונשארו באופוזיציה. במידה והקמפיין יצליח וראש המוסדות ימצאו אוזן קשבת את השרים הדתיים בליכוד, מפלגת הציונות הדתית עשויה למצוא את עצמה בסכנה גדולה שהרי לא יהיה בה צורך יותר לקידום האינטרסים של החמ"ד. אולם אם ראשי המוסדות יגלו כי השרים הללו אומנם עם כיפה סרוגה לראשם, אך לא מקדמים את האינטרסים של הציונות הדתית ומוסדותיה, הם יחזרו לאנשי ימינה, יגדילו את כוחם ובבחירות הבאות אף יזהירו את הציבור לבל ייבחרו שוב בליכוד. 

הקריאה בעצומה מופנה גם לשר לענייני ירושלים, הרב רפי פרץ, שערק מימינה לטובת ישיבה בממשלה. אך הפנייה אליו היא כיתר חברי הליכוד ולא כמנהיג הציונות הדתית. אך פרץ יכול לשקם את תדמיתו הפוליטית, שנפגעה מאוד, ולהראות לראשי המוסדות שהוא ייתן להם מענה, למרות שהוא סיים את תפקידו במשרד החינוך. 

04.06.2020

1. ממש בכי תנינים (שלמה )

תאשימו את עצמכם. הבאתם לשנת בחירות מיותרת בגלל השטות של גוש הימין להגנה על משתמט ממשפט . אתם בגדתם בקהל ההורים שהכי חשוב לו זה החינוך . לא בעיותיו הפרטיות של רמאי שקרן שרק טובתו הפרטית חשובה. כעת אתם במשבר ועדיין לא זורקים את בנט שקד סמוטריץ שימשיכו להיכנס לבוץ. תתעוררו, הכל השתנה כי חטאתם לבוחריכם.

דווח על תגובה לא ראויה
04.06.2020

2. יותר מצחיק מעצוב (המעניש)

ביבי נותן הכל מהכל כל הזמן לסיעות החרדיות ואתם הסרוגים הפכתם להיות בית השימוש שלו אליו הוא רק כשממש לוחץ לו והוא צריך משהו.

תמשיכו ללכת שבי אחריו ותגיעו לא כל כך רחוק

דווח על תגובה לא ראויה
04.06.2020

3. ובכן, אם כל המוסדות שלנו תלויים כל הזמן בפוליטיקאים (מ)

אז המצב ממש רע

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בחינת בגרות. ארכיון צילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

בחינות הבגרות: הקלות נוספות השנה ובשנה הבאה

קרא עוד