סגור

ברקע המשבר הכלכלי: עיריית ת"א קנסה את בעלי הממפיס שלא אכף הנחיות

אורי מלמד חזר לפתוח את מסעדת הממפיס המקומית, אלא שפקח של העירייה שהגיע למקום נתן לו דו"ח של 1,000 ש"ח בגלל שאדם ללא מסיכה נכנס לקבל שירות. מלמד: "זה רשמי, עונת הציד החלה". עיריית תל אביב: "העסק לא קיים את הנחיות התו הסגול"

משה סלע, חדשות כיפה
יא בסיון התשפ
,
03 ביוני, 2020 9:48
ארכיון

ארכיוןצילום: מרים אלסטר/פלאש90

בעלי מסעדת ה"ממפיס" בתל אביב, אורי מלמד, פתח את העסק שלו לאחר ההקלות שניתנו על ידי משרד הבריאות, וזאת לאחר שבועות ארוכים בהם לא הכניס כסף. אלא שעל מלמד נחת עול כלכלי נוסף, בדמות קנס של 1,000 ש"ח שקיבל מפקח של עיריית תל אביב, וזאת בשת העובדה שמלמד לא מנע כניסת אדם למקום שלא חבש מסיכה, כאשר הפקח אף אומר לו "לא הייתם צריכים להיות עצמאיים". מלמד שיתף את הסיפור, בפוסט שהעלה לחשבון הפייסבוק שלו.

בפוסט שהעלה מלמד לחשבון הפייסבוק שלו, הוא מתקומם על נתינת הדו"ח לבעל עסק שמנסה לקום על רגליו מהמשבר הכלכלי אליו נקלע, תוהה כיצד הוא אומר לאכוף את הנחיות משרד הבריאות לבדו, ושולח מסר לראש העיר: "תודה לך רון חולדאי, שלושה חודשים נחתם לכם בסבבה בבית עם משכורת מובטחת על חשבון הארנונה המטורפת שלנו. מבחינתנו יכולתם להמשיך לנוח, רק מה, כנראה שקשה לכם לשרוד שלושה חודשים בלי כסף מדוחות מטונפים על בעלי עסקים שגם ככה על סף קריסה. בקיצור, זה רשמי. עונת הציד החלה".

הבוקר התראיין מלמד לגל"צ, והמשיך לתקוף את העיירה, ולתהות כיצד הוא אמור לאכוף עצמאית את ההנחיות. "וויתרתי על הניסיון להבין מה הרשויות רוצות. אבסורד שמצפים מעסקים קטנים לממן פיקוח".

מעיריית תל אביב-יפו נמסר בתגובה: "בניגוד לנטען, בעלת העסק (גברת מלמד) לא קיימה את הנחיות התו הסגול והעניקה שירות לאדם בעסק שאינו חובש מסיכה, לא תלתה מודעות במקומות בולטים בעסק לגבי ההנחיות, לא סימנה מרחק של שני מטר בין לקוח ללקוח ואף התנהגה בזלזול וקיללה את הפקח"

03.06.2020

1. עונת הציד? עונת אכיפת חוק! הרי זה לא העסק הראשון שמקבל קנס על אי קיום הנחיות (היו מספיק ימי חסד כדי להפנים כמו בעסקים רבים אחרים)

דווח על תגובה לא ראויה
03.06.2020

2. מפר את החוק, ומאשים אחרים! (קחו אחראיות)

רק צריכים להגיד לכל מי שנכנס בלי מסיכה, שהם לא יקבלו שירות.

דווח על תגובה לא ראויה
03.06.2020

3. מאמין (א.ו)

מאמין לעירייה לגמרי. אם היא קיללה אין מה לדבר בזכותה. ואם זה לא נכון אז אני מצפה תוך יומיים לתביעת דיבה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מעוז נח צילום: דובר צה"ל

בעקבות אורן: מעוז סיים קורס קצינים לזכר בן דודו

קרא עוד