ליברמן תוקף: "הדבר היחידי שמעניין את נתניהו זה גורלו האישי"

אביגדור ליברמן תוקף את ראש הממשלה לאחר פקיעת המנדט של בני גנץ: "נתניהו רוצה בחירות מוקדמות". ובישראל ביתנו? "רוצים ממשלת אחדות גם אם לא נהיה חברים בה"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כב בניסן התשפ
,
16 באפריל, 2020 12:01
ליברמן

ליברמןצילום: Hadas Parush/Flash90

יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, תקף הבוקר (ה) את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לאחר שהמנדט של בני גנץ פקע ולא קמה ממשלת חירום לאומית. בראיון ל"מעריב" אמר: "הבוקר התבררו שני דברים: בישראל ביתנו רוצים ממשלת אחדות גם אם לא נהיה חברים בה, ונתניהו רוצה בחירות מוקדמות. עובדה שבכל מפגש בין צוותי המשא ומתן, בליכוד מתמקדים אך ורק בוועדה למינוי שופטים, חוק עוקף בג"ץ וכו'".

לדבריו של ליברמן, בכל פגישה של צוותי המשא ומתן, בליכוד לא העלו לדיון את משבר הקורונה והסיוע לעצמאים, ומכך מסיק ליברמן כי נתניהו מתעסק בגורלו האישי: "כל זה מצביע בוודאות על כך שהדבר היחידי שמעניין את נתניהו הוא גורלו האישי. לכן, במידה ויקבל רשת ביטחון מגנץ בנושא חוקים עוקפים בג"ץ, ישמח ויקים ממשלה בהשתתפות כחול לבן. במידה ולא, ייקח את המערכת הפוליטית לבחירות, כפי שמייעצים לו חלק ממקורביו, המתבשמים מהסקרים האחרונים."

"הדרך היחידה להביא את נתניהו לממשלת חירום, אפילו לפרק זמן קצת ומוגדר, היא לשים על השולחן איום מוחשי ואמין. אם תרצו, אקדח פוליטי מעשן", איים ליברמן וסיים את דבריו: "חייבים לקדם חוקים שהגשנו בישראל ביתנו מיד אחרי הבחירות ובכך ליצור איום על נתניהו. רק כשהוא יבין שהחקיקה הזאת מתקדמת והאלטרנטיבה גרועה יותר מבחינתו, זה עשוי לשכנע אותו לצרף את גנץ וכחול לבן לממשלתו החדשה."

ח"כ בועז טופורובסקי ממפלגת יש עתיד, התייחס גם הוא לדרישה לקדם את הדיון והחוקים נגד נתניהו: "שלשום, שלחתי מכתב דחוף ליו"ר הכנסת בני גנץ וליו"ר הוועדה המסדרת, אבי ניסנקורן, בדרישה לקדם את החקיקה למיגור השחיתות השלטונית עליה הם בעצמם חתומים. אתמול בלילה פג המנדט של גנץ ותכף תחל ישיבת הוועדה המסדרת, בה אהיה. בואו נראה אם באמת אצל "כחול לבן" ישראל והערכים לפני הכל."

16.04.2020

1. רצוי בחירות חדשות . (מיכה)

דווח על תגובה לא ראויה
16.04.2020

2. ליברמן....אתה תזכר לעד כמי שיצר כאוס במדינה. (עופר)

ראשית אם כנופיית שלטון החוק רוצה להפיל ראש ממשלה בחוקים. ..העם שרובו ימני יצא ויתן לימין 70 מנדטים....וכך סוף סוף יבלם כוחו המופרז והחד צדדי של בגץ.
ליברמן אתה כבר לא רלוונטי....לך תעשה מהלכים עם בלד באופוזיציה.

דווח על תגובה לא ראויה
16.04.2020

3. חלאת אדם שיקדם את החלת הריבונו עם יזבק וטיבי (נחום)

דווח על תגובה לא ראויה
16.04.2020

4. שירת הברבור (ליברמן)

לפני שהוא הולך קפוט.

דווח על תגובה לא ראויה
16.04.2020

5. לבי לבי עם ליברמן שהלך מדחי אל דחי לתהומות יש בורא בשמים (אורח)

מי ששונא ועוד פעם שונא סופו להיענש כהוגן. היית מצטרף לנתניהו והנה אתה אתה שר. וכל השנאה שלך מראה שאתה ריקני מערכים רק למחוק אנשים. ומן השמים מחקו אותך. לא מעניין אותך מגפה או מגפה. העיקר לשרוף כסף ועוד פעם כסף.. ולבסוף תהיה צללית אפסית זוועה. חופשת להיות ראש לשועלים .. הנה אתה ראש לשקרים ולמאוסים שבך

דווח על תגובה לא ראויה
16.04.2020

6. ליברמן השקרן!! (בני)

שקרן!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
מפעל טקסטיל. אילוסטרציה צילום: shutterstock

משרד הביטחון יתעדף מפעלי טקסטיל ישראלים

קרא עוד