סגור

משבר הקורונה: אריה דרעי מונה לפרויקטור הראשי למגזר החרדי והערבי

על דעת ראש הממשלה ושר הבריאות, התבקש אריה דרעי לשמש כפרויקטור שירכז את כלל העבודה במגזר החרדי והערבי בטיפול בנגיף הקורונה. דרעי נאות וכבר התחיל לעבוד: "מי שלא שומר על בידוד ועל הוראות משרד הבריאות - יש להוקיע אותו קשות ולדווח עליו לרשויות"

חדשות כיפה
ד בניסן התשפ
,
29 במרץ, 2020 21:12

צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

במכתב ששיגר היום (א) יו"ר המל"ל מאיר בן שבת, לשר הפנים, אריה דרעי, על דעת רה"מ ושר הבריאות, התבקש השר דרעי לשמש כפרויקטור שירכז את כל העבודה במגזר החרדי והערבי בטיפול בנגיף הקורונה, בשיתוף פעולה עם שאר הגורמים. "מטרת התכנית היא לספק תנאים אשר יקלו על אוכלוסיות אלה לעמוד בהנחיות, לאור המאפיינים הייחודיים שלהן. הפעלת התכנית - באופן מיידי ובניהולך", כך נכתב באחד הסעיפים. 


השר דרעי הסכים לבקשה וכבר היום אחר הצהריים נכנס לפעולה בעבודת מטה נרחבת בכל התחומים הדרושים, כדי לסייע במאבק למניעת התפשטות הנגיף במגזרים אלו. בשעת אחר הצהריים סייר מנכ״ל משרד הפנים, מרדכי כהן וצמרת משרד הפנים בעיר בני ברק, יחד עם בכירי, עיריית בני ברק. כבר היום נפתח מרכז בידוד למבודדים בקמפוס חינוכי בבני ברק. 

בנוסף, הורה דרעי לחפש בדחיפות מרכז לחולי קורונה כדי להוציא אותם מריכוזי הערים. דרעי הוסיף כי "בימים האחרונים מוציאים כל גדולי ישראל פסקי הלכה ודורשים להישמע להוראות משרד הבריאות. יש אף אישור של רבנים של מי שלא שומר על בידוד ועל הוראות משרד הבריאות, להוקיע אותו קשות ולדווח עליו לרשויות המוסמכות".

צילום: ללא

בשיחה בין ליצמן לדרעי הערב, גובש פתרון אפשרי, על פיו ייבנו מתקנים חיצוניים של פיקוד העורף כמו גם מתקנים מיוחדים לאשפוז החולים קלים באוכלוסיה החרדית כדי למנוע את אחוזי ההדבקה הגבוהים, כך דווח הערב ב-N12. בכיר במשרד הבריאות אומר שהיה מעדיף להטיל עוצר מלא על בני ברק, ואוסר לצאת מהבתים בכלל, מלבד לקניית מזון. 

 

29.03.2020

1. בהצלחה (יוסף בן אליה)

ברכה והצלחה

דווח על תגובה לא ראויה
29.03.2020

2. הנגיף הפיזי כתוצאת הנגיף הרוחני (יוסף בן אליה)

הגיע הזמן להתעורר ולהתנער מהשקרים הריקים ומהעבודה זרה של המדינה-ממשלה-פרובידנס כאילו ''כל יכול'' , כמו פרעה שאמר '' מי השם אשר אשמע בקולו '' או הגונבים לעצמם זכות -קראדיט על כל הטובות והברכות שהשם מרעיף עלינו באהבתו את אבותינו לאלף דור '' כי השם הוא הנותן לך כח לעשות חיל'' , כאשר רואים היום כמה גאווה , כמה חולשה , כמה שחיתות בדייפסטייט , רואים הנגיף של חוקים מושחתים ( גידוף השם משפטיו תורתו וחוקותיו , ענישה חלשה לרוצחים כעידוד לרצח , וענישת יתר לא במקום , היתר שהוא עידוד על חילול שבת , ניאוף אשת איש , משכב זכר , ועוד , עושק העם מירושתו , שזה הנחלות שמגיעות בדין ירושה לכל אחד מאיתנו מבית שמש ודרומה , ומהרצליה וצפונה , ועוד.. , מה השם ביקש מאיתנו שנחייה שיהיה טוב לנו ולבנינו , שננוח יום אחד בשבוע , שלכל אחד יהיה נחלה לירושה , שאישתו לא תימעל בו מעל עם זונה מהסביבה , שכל איש בניו ובנותיו יהיו כשרים , טהורים , קדושים , ולא קדשים וקדשות , כדאי לנו במוקדם האפשרי , לחוקק חוקים , המפסיקים את התפשטות הנגיף הרוחני של היתר-עידוד מעשה רשע , ולעומתם לחוקק חוקים המעודדים , המחזקים , והשומרים על כל בני העם מעצמם ומאחרים) . ''ובחרתם בחיים'' .
בחושבי לבדי בטוח טעיתי , אם במקצת תעבירו נא , תתקנו נא , ואם לרוב תגניזו נא .

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

למידה מרחוק צילום: פלאש 90

מתווה משרד החינוך ללמידה מרחוק: קשר רציף עם ההורים ותכנון למידה | כל הפרטים

קרא עוד