סגור

אופיר סופר: "אני לא מורד"

אופיר סופר התייצב היום בוועדת הכספים, למרות ההחלטה שהתקבלה בבלוק הימין, שלא להשתתף בדיונים. סופר אמר: "אני לא מתכוון לשחק במשחקי ילדים מטומטמים בזמן שאזרחי ישראל משוועים לממשלת חירום"

חדשות כיפה
כח באדר התשפ
,
24 במרץ, 2020 14:41
אופיר סופר

אופיר סופרצילום: הלל מאיר ואור אלכסנברג

הבוקר (ג) פרסמנו כי בבלוק הימין בראשות הליכוד החליטו שלא להגיע לוועדות שהחלו את פעילותן: "מחנה הימין לא יתן לזה יד ולא ישתתף בדיונים ובהצבעות הלא דמוקרטיות הללו שדורסות ומתעלמות מ-58 חברי כנסת שהעם בחר. נמשיך להיאבק נגד ההתנהלות הבריונית והלא דמוקרטית של קואליציית גנץ-לפיד, ליברמן והיבא יזבק בשמם של כל אזרחי ישראל".

ח"כ אופיר סופר החליט להפר את החלטת הבלוק ומשך אליו אש רבה. סופר אמר מאוחר יותר: "חבריי בגוש הימין, תרגיעו. אני לא מורד ולא שובר את הגוש ולא נעליים. אני לא מתכוון לשחק במשחקי ילדים מטומטמים בזמן שאזרחי ישראל משוועים לממשלת חירום - במציאות נוראית שלא היתה כמותה מקום המדינה".

סופר הגיע טעון מאוד לוועדה: "באתי לוועדה כדי לומר מדם ליבי בפרצופם של כחול לבן ושלוחו של ליברמן, ח״כ עודד פורר: נמאס מהמשחקים שלכם, נמאס שכל מה שמעניין אתכם היום זה רק להעביר חוקי אנטי ביבי. בלבלתם את המוח שאצלכם ישראל לפני הכל. שקרנים. אזרחי ישראל הם כנראה האחרונים שמעניינים אתכם". 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שר הדתות יעקב אביטן  צילום: Orelc-cc-by-sa

המשרד לשירותי דת הורה למועצות הדתיות: השיבו תשלומי האגרות לעסקים

קרא עוד