סגור

פייסבוק מודה: הפחתנו במכוון את כמות החשיפה של בן גביר

פייסבוק מודה כי היא אכן מפחיתה את כמות החשיפה בדף של בן גביר בטענה כי מופיעים הרב כהנא ובנצי גופשטיין, כאשר איזכורם מהווה לטענת פייסבוק "הפרה של כללי השימוש". בן גביר: "הנדל יעשה צדק ויורה לפייסבוק לחדול מההתערבות הבוטה שלה"

חדשות כיפה
ג באדר התשפ
,
28 בפברואר, 2020 9:21
בן גביר.

בן גביר. צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

חברת פייסבוק הודתה אמש (ה') בתשובה שהגישה לשופט ניל הנדל, יו"ר ועדת הבחירות המרכזית לכנסת, כי היא הפחיתה במכוון את כמות נתוני החשיפה בדף הפייסבוק של יו"ר עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר. במהלך השבוע האחרון, הבחינו בעוצמה יהודית כי נתוני החשיפה בחשבון הפייסבוק של עו"ד איתמר בן גביר הולכים ופוחתים. מבדיקה שנערכה יחד עם איש מקצוע המומחה לרשתות חברתיות, עלה כי המידע אכן נכון.

בעקבות כך, עתרה עוצמה יהודית לועדת הבחירות בדרישה להורות לפייסבוק לחשוף אם היא אכן מפחיתה את כמות החשיפה של הדף בפועל לאנשים, כאשר ככל שבפייסבוק אכן פועלים כך, מבקשים בעוצמה יהודית בעתירתם מהשופט הנדל להורות לפייסבוק לחדול מהתערבות בבחירות ולא לפגוע בכמות החשיפה בדף של בן גביר.

צילום: דוברות עוצמה יהודית


בתשובה שהגישה פייסבוק לועדת הבחירות, מודה פייסבוק כי היא אכן מפחיתה את כמות החשיפה בדף של בן גביר, ותולה זאת בפרסומים שפרסם בן גביר בעבר בהם מוזכרים ומופיעים הרב כהנא ובנצי גופשטיין, כאשר איזכורם מהווה לטענת פייסבוק "הפרה של כללי השימוש" ברשת החברתית.

עו"ד איתמר בן גביר מוסר בתגובה לדברים: "בפייסבוק יכולים להמשיך לספר לנו סיפורים, כאשר ברור שהם חוששים מדבר אחד: כניסה של עוצמה יהודית לכנסת תביא להקמת ממשלת ימין חזקה שתיישם מדיניות ימין לא רק בדיבורים אלא גם במעשים. אני מקווה שהשופט הנדל יעשה צדק ויורה לפייסבוק לחדול מההתערבות הבוטה שלה בבחירות, וככל שזה לא יקרה נשקול ערעור לבית המשפט העליון".

28.02.2020

1. אותי לימדו כלל אמור לי מי חבריך ונדע עלייך (מצביע ג' בצער)

בנט וסמוטריץ שזרקו את עוצמה יהודית מהבית כי רוצים את החיבוק של המיינסטרים עושים יד אחת עם השמאל הפרוגרסיבי.

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

2. "הנדל יעשה צדק..." כמו שאפשר פונדקאות לחד מיניים. (עדי)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

3. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

4. המטה של פייסבוק שמפקח על התוכן בעברית יושב בברלין ועובדים בו ישראלים שירדו לשם. (תסיקו את המסקנות)

דווח על תגובה לא ראויה
29.02.2020

5. רק עוצמה יהודית בימין (רון)

דווח על תגובה לא ראויה
29.02.2020

6. חוצפה! (אלחנן)

חשבתי שאנחנו במדינה דמוקרטית

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

7. כחול לבן יקימו ממשלה בתמיכת הערבים תומכי טרור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

צאו להצביע לגוש הימין!!!!!!! כל קול קובע. מצביעים רק למפלגות שעוברות את אחוז החסימה. שלא נתעורר בבוקר לממשלת לפיד –אחמד טיבי שתעקור אלפי יהודים מבתיהם ותהיה כבולה בידי היבה יזבק!!!!!!!!!!! עמיר פרץ ועופר שלח הודו בראיון שסיכמו עם גנץ על הקמת ממשלת מיעוט בתמיכת המשותפת!!!!!!!!

כחול לבן=שמאל. להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'), "נקים ממשלה בתמיכת המשותפת כמו רבין בזמנו" ("חדשות רוטר"). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קנס על הפרת הנחיות. אילוסטרציה צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

תפרו את הסגר? אלו הקנסות שתשלמו

קרא עוד