סגור

יומיים לפני הגעתו לבית המשפט: ועדת ההיתרים תדון במימון נתניהו

לאחר שהודיעה כי תבחן מחדש את בקשת ראש הממשלה למימון הוצאותיו המשפטיות, וועדת ההיתרים מודיעה כי תבחן את הבקשה יומיים בלבד טרם הגעתו לבית המשפט והקראת כתב האישום בפני חבר השופטים

משה סלע, חדשות כיפה
ב באדר התשפ
,
27 בפברואר, 2020 18:53
נתניהו. לוח זמנים צפוף

נתניהו. לוח זמנים צפוףצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

וועדת ההיתרים תדון בבקשת ראש הממשלה בנימין נתניהו למימון הוצאותיו המשפטיות יומיים בלבד לפני הדיון הראשון והקראת כתבי האישום במשפטו. כזכור, הדיון הראשון בבית המשפט ייעשה ב- 17 למרץ, והיום וועדת ההיתרים מודיעה כי הבחינה המחודשת נקבעה ל - 15 למרץ. חברי הוועדה שיגרו בקשה לפרקליטי נתניהו שבה ביקשו "להציג בפני הועדה טיעונים מפורטים על הנסיבות המצדיקות היענות לבקשה, וכן  להציג אסמכתאות ככל שישנן לביסוס הטענות".

מוקדם יותר השבוע דיווחנו לכם כי וועדת ההיתרים הודיעה לנתניהו שהחליטה לבחון מחדש את בקשתו, זאת לאור חומרי החקירה הכבדים שהצטברו עם הגשת שלושת כתבי האישום. בקשותיו הקודמות של ראש הממשלה נענו בשלילה וזאת מכיוון שסירב לחשוף בפני הוועדה את חשבונותיו הפרטיים, אך הצעד החדש נעשה לאחר "שינוי נסיבות הבקשה" כלשון הוועדה. בראשות הוועדה עומדת השופטת בדימוס נחמה מוניץ, ולצדה חברים בה השופטת בדימוס שולמית דותן ונציג הציבור מר ישראל תיק.

נציין כי ראש הממשלה קיבל בעבר אישור מהיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט לקבל תרומה למימון הוצאותיו מאיש העסקים ספנסר פרטרידג', אלא שאז היה מדובר בהלוואה רגילה, וכעת נתניהו מבקש שיכירו בכספים אותם הוא יקבל כתרומה. באי כוחו של נתניהו סירבו לחשוף את הסכום העתידי אך ההערכות הן כי מדובר בכעשרה מיליון שקלים. 

 

 

 

27.02.2020

1. בני גנץ יהיה ראש ממשלה מצוין. הצטרפו והצביעו לו: הוא אינו שונא דתיים, אבל שונא שחיתות. (העתיד הטוב יותר ממש בהישג יד.)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

2. המצע שלו אנטי יהודי (תגובה ל-1)

המצע שלו אנטי יהודי, והוא עצמו מושחת לא קטן.
מי שרוצה שמדינת ישראל תשאר מדינת היהודים, צריך להצביע "רק לא גנץ".
כי המצע של גנץ בעד רישום גויים כיהודים.
כי המצע של גנץ בעד חילול הכותל והפיכתו לטמפל של בית עבודה זרה של עובדי אלילים שחלקם בכלל לא מאמינים באלקים (כגון ענת הופמן יור נשות הכותל שהיא בכלל אתאיסטית).
כי המצע של גנץ בעד הרס שבת קודש באופן רשמי והרס ההצדקה המוסרית לחיות כאן. (ה"קושאן" שלנו הוא התנ"ך, אבל בתנ"ך כתוב לנו לשמור את השבת!)
כי המצע של גנץ בעד הרס המשפחה היהודית. הרס הקדושה היהודית. הרס העם היהודי.
וכל מי שחשוב לו שהמדינה תשאר יהודית צריך להצביע הצבעה של "רק לא גנץ" "רק לא שמאל".
ולגבי שחיתות, אל תשכח שיש גם מימד חמישי.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נרקיס. צילום: מורן קריב

נרקיס חזרה לבית הדין הרבני: "הדמעות יצאו ממני בלי שליטה"

קרא עוד