סגור

החשש נגוז: יהודה גליק יוכל לשוב להר הבית

חבר הכנסת לשעבר יוכל לשוב אל זירת המחלוקת, לאחר שנעצר בה בשבוע שעבר לאחר שנטען כי הלך "לאט מדי". גליק ביקש להודות לשר גלעד ארדן שפעל לביטול הצו והצהיר: "השאיפה לשוויון לכל בהר הבית, הוא מהמאבקים הצודקים והחשובים"

חדשות כיפה
כח בשבט התשפ
,
23 בפברואר, 2020 21:49
חכ"ל יהודה גליק. החשש נגוז

חכ"ל יהודה גליק. החשש נגוזצילום: פלאש 90

חבר הכנסת לשעבר יהודה גליק התבשר הערב (א') כי השקילה להוציא כנגדו צו הרחקה ממתחם הר הבית נגוזה, וזאת בזכות מאמצים שהפעיל השר לביטחון פנים גלעד ארדן. גליק הודה לחברו לשעבר למפלגת הליכוד בפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו ואמר: "אני מבקש להודות לשר גלעד ארדן שפעל נמרצות מאחורי הקלעים, לעו''ד עדי קדר, עו''ד מנשה יאדו וצוות ארגון חננו, לעו''ד שמחה רוטמן, למנכ''ל הקרן למורשת הר הבית, עו''ד אייל שלי ולכל אנשי הציבור והאזרחים הרבים שתמכו, סייעו וחיזקו את משפחתי ואותי, ופעלו למעננו ולמען הר הבית בימים קשים אלו."

עוד הוסיף גליק ואמר: "השאיפה לשוויון לכל בהר הבית, הוא מהמאבקים הצודקים והחשובים. אני מחוייב לו ונחוש להגיע ליעד למרות כל האתגרים שבדרך. לאחר שבוע בו המשטרה נהגה כלפיי בתוקפנות חסרת שחר, תוך איום בהרחקה לחצי שנה, הודיעו לי הערב כי האיום הבלתי מוצדק, בוטל. השבח לריבונו של עולם.

נזכיר כי חבר הכנסת לשעבר נעצר בשבוע שעבר במתחם הר הבית, זאת לאחר שלטענת המשטרה הלך "לאט מדי". אך מעצר זה היה רק יריית הפתיחה לפרשיה שלא עשתה טוב למשטרת ישראל ולגליק עצמו, כאשר המשטרה פשטה על ביתו של גליק באישון ליל מאחר וחשדה כי העלים מסמכי חקירה אל ביתו. לאחר הפשיטה, גליק נשלח לחקירה נוספת, שבעקבותיה שקלו במשטרה להוציא כנגדו צו הרחקה לחצי שנה מהר הבית, שקילה שנשללה בסופו של דבר הערב.

23.02.2020

1. הלך לאט מידי (דודו)

פירושו - התמהמה במקום שאסור לעלות אליו לפי רוב פוסקי דורנו

דווח על תגובה לא ראויה
24.02.2020

2. שחיתות=כחול לבן -היכנסו והפיצו!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר. מכיוון שהתקשורת לא אוהבת לעסוק בחשדות הקיימים כנגד כמה מבכירי הרשימה החלטתי לעזור קצת למי שלא יודע ולתמצת אותם:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי היא פרשה שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת בפיתוחה. במשטרה הסכימו לערוך פיילוט, ללא מכרז, ושילמו לחברה 4 מיליון שקל. תחילה התכוונו להתחייב מראש שאם הפיילוט יצליח, ירכשו את המערכת ב-50 מיליון שקל, אך ועדת המכרזים התנגדה. בעקבות הפיילוט ביקשו במשטרה להרחיב את ההתקשרות, שוב ללא מכרז, אלא שאנשי האוצר סיכלו את התוכנית.המבקר מתח ביקורת על המשטרה בכמה עניינים, ובהם עריכת הפיילוט ללא מכרז ומסירת נתונים מטעים לוועדת הפטור, שמקורם במימד החמישי. עם זאת, הוא לא הפנה את הממצאים ליועץ המשפטי לממשלה, כפי שהחוק מחייב אותו לעשות כשיש חשד לפלילים.(כלכליסט)..

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע, לפי הפרסומים (שלו או של המשטרה או של שניהם גם יחד), הזמין אליו את מילצ'ן לפגישה במשרד האוצר ,יחד עם רפרנטית (!) ולא עם בכירי האוצר.יאיר לפיד מחק כידוע את כל פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", ארנון (נוני) מוזס. דבר המפגשים נחשף אמש (ו') ב"שישי עם אילה חסון", בערוץ עשר.המפגשים התכופים נערכו בביתו של איש עסקים מסביון, שגר בסמוך למוזס. לפיד ומוזס קיימו פגישות דיסקרטיות, כאשר איש העסקים, בעל הבית, לא נהג להשתתף בפגישות.לא ברור מה עלה במפגשים ומדוע היו תכופים כל כך, וגם מדוע לא נערכו במקום פומבי או בביתו של מוזס? (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, וכן את השיחות שערך בנוגע לסוגיה הפרקליט הצבאי הראשי דאז אביחי מנדלבליט – שמעלות סימני שאלה בדבר המידע שהיה ברשותו. השיחות הוקלטו במערכת מיוחדת שהותקנה בלשכת הרמטכ"ל.. (להקלטות המלאות-חדשות 13").
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה, לאחר שנטען כי הנתבעים הטעו והונו את המשקיעים בכך שלא דיווחו על סיכויי מציאת הנפט בקידוחי החברה (קידוח ים 3), אחרי שכבר נודע לחברה כי מדובר בקידוחים יבשים. (גלובס).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11).

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום).

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

משה לאון בראיון לחדשות כיפה צילום: כיפה

משה לאון לקראת אירועי יום ירושלים: "אנחנו צריכים לחשוש ולדאוג שהכל יעבור בשלום"

קרא עוד