מאות טייסים במיל' לנשיא: מנע מנתניהו את הרכבת הממשלה

540 אנשי צוות אוויר "בעלי השקפות פוליטיות מגוונות" חתמו על העצומה לנשיא. בין החותמים: מפקד חיל האוויר לשעבר אביהו בן נון וראש עיריית תל אביב רון חולדאי

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כח בשבט התשפ
,
23 בפברואר, 2020 10:39
רון חולדאי. בין החותמים

רון חולדאי. בין החותמיםצילום: פלאש 90. תומר נאוברג

מאות מקציני חיל האוויר בגמלאות, מטייסי קרב ועד לנווטים ולוחמי צוות אוויר, פנו הבוקר (א) לנשיא המדינה ראובן ריבלין וביקשו ממנו, למנוע מבנימין נתניהו, ה"נאשם בעבירות חמורות של שחיתות שלטונית", להרכיב ולהוביל את הממשלה הבאה. כך פורסם הבוקר באתר וואלה.

540 הטייסים וחבריהם המגדירים עצמם "בעלי השקפות פוליטיות מגוונות", בני דורות שונים, קראו לנבחרי הציבור "לאמץ נורמות אתיות שחלו על כולנו... לא יעלה על הדעת למנות נאשם בעבירות שחיתות למפקד טייסת, לקצין בצה"ל ולתפקיד בשב"כ או במוסד, ולא כל שכן להטיל על ח"כ להקים ממשלה בעודו תחת כתב אישום כזה ואז לעמוד בראשה".

בראש רשימת החותמים נמצא מפקד חיל האוויר לשעבר, אביהו בן נון. פעיל מרכזי נוסף בעצומה הוא אלוף-משנה במיל' זאב רז, שהוביל את מבצע השמדת הכור העיראקי ביוני 1981. אלוף ההפלות של חיל האוויר, תא"ל גיורא אפשטיין אבן גם הוא חתם על המכתב. שמות נוספים: תא"ל במילואים רמי בן אפרים, שהיה לאחרונה חבר ועדת האלוף רוני נומה לבדיקת הטיפול בגיוס חרדים לצה"ל. אמיר השכל, ממובילי המחאה נגד השחיתות השלטונית. אגסי, ישראל בהרב, יוסי חנקין, אבי יעקבי, חיים גופן, עוזי רוזן, יוסי (ג'ינו) גונן, גיורא גורן, אורי גיל, אמנון גוריון, ראובן איל, גדעון אילת, יצחק אמיתי (ז'טלני), עדי בניה, מיקי בר, נחמיה דגן, יוסי רם, זיו לוי, רונן דן, נרי ואלי ירקוני, צביקה טרון, נסים יוגב, גור ליש, ארנון לבושין, איתמר נוינר, איתן סטיבה, צבי קנור, ירון רוזן, יוסי שמחוני, שאול שפי ומנחם שרון. רון חולדאי וקובי ריכטר, הם מהשמות הבודדים המוכרים מפעילות פוליטית.

לדברי אביהו בן נון "דוגמה אישית היא מושכל ראשון במנהיגות. כשהובלנו צעירים אל תוך הסכנה הם ידעו שאנחנו, וכל מי שממונים עלינו, אנשים נקיי כפיים וללא רבב. לכל נאשם עומדת חזקת החפות. ייאבק על חפותו בבית המשפט ואם ייצא זכאי, ישוב ויתמודד על כל תפקיד בכיר בחברה, ממקום עבודה ועד לממשלת ישראל".

מדובר צה"ל נמסר: "מדובר בהתארגנות פרטית של אנשי מילואים אשר עושים זאת במסגרת היותם אזרחי המדינה. צה״ל נמצא מחוץ לשיח הפוליטי וימשיך לנהוג כך, כפי שמצופה ממנו".

23.02.2020

1. טייסים, טוסו לי מהעיניים. (ניר)

בכותרת, טייסים וכדי להגיע למספרים גבוהים, ... אנשי צוות אויר...
חיל האויר, אוכל התקציב והפינוקים הגבוה בצה"ל.

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

2. הצבא גונב (ירמיהו)

את המדינה על יד הקצנים בגלל שלושת הרמטכלים

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

3. מחכה לראות את עצומת פועלי הנקיון, עצומת מנקי חלונות בסנפלינג, ועצומת סוחרי הירקות. (מארגן עצומת משתמשי חניונים.)

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

4. חולדאי מחלל השבת ברבים יאמר לנו מה לעשות? (אריק)

אז כבודו יודע להטיס מטוסים . אבל למה לפגוע במתנת השבת ולבטלה?

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

5. לא הבנתי למה אני אמור להקשיב ל"טייסים"-כלומר חבורת השמאלנים שבהם. ומה הפוליטיזציה הזאת של הצבא?? חוצפנים. אגב, עם חיילי גולני או צנחנים במיל (פוליטיזצייה של הצבא)

לא הבנתי למה אני אמור להקשיב ל"טייסים"-כלומר חבורת השמאלנים שבהם. ומה הפוליטיזציה הזאת של הצבא?? חוצפנים. אגב, עם חיילי גולני או צנחנים במיל'? מה עם בעלי מכולת ופיזיקאים? קולם שווה פחות?? אדיוטים.

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

6. רק אוכל הכלבים ומארגן מצעדי הלהטבים שהזניח בכוונה את דרום העיר וגרם למות 2 צעירים במעלית יגיד מי צריך להשאר בתפקידו (אפס מודעות עצמית או בושה)

הרס את תל אביב לחלוטין שכעת היא תל סדום ועמורה לעשירים בצפונה וחורבת אפריקה הקטנה בדרומה.

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

7. ואחרי מכתב 12- הפרופסורים שמאל, בא מכתב דומה מימין, בעד. (גל)

טריקים פלגניים.

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

8. די כבר עם השטויות האלה, העם יחליט בבחירות ולא קבוצות אינטרסנטיות. (יואב)

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

9. אם זו התארגנות פרטית אז למה הם משתמשים בדרגותיהם ולמה צה"ל לא מגנה את זה ממש?? ואיפה "בעלי הדעות המגוונות" היו כשתקפו את חברם רפי פרץ?? (לא הבנתי)

אם זו התארגנות פרטית אז למה הם משתמשים בדרגותיהם ולמה צה"ל לא מגנה את זה ממש?? ואיפה "בעלי הדעות המגוונות" היו כשתקפו את חברם רפי פרץ??? כבר לר מדבר על שלל פרשיות צמרת שחור-כחול שמשום מה לא מגיעות לבית משפט ...

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

10. למי זה בכלל מזיז את הפפסיקולה ,,, LOL (אדם)

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

11. חקת החפות פירושה שאדם לא נאבק על חפותו אלא התביעה על אשמתו (ושלטון החוק אומר שההחוק קובע מי רשאי להקים ממשלה... גם אם לא)

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

12. כ-ו-לם אנשי סמול -סמנו ותזכרו אותם (איצק)

לצע ישנם במערכות המשפט התקשורת המשטרה וגם בחלק מצמרת הצבא (ראה ערך "כחול לבן) ספחת שהולכת ומתרחברת - שמכונה ספחת הסמול.....

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
בן ארצי באזכרה לסבו צילום:  Hadas Parush/FLASH90

נכדו של רבין בציוץ מקומם: "מגיע לנתניהו לקבל קורונה"

קרא עוד