סגור

יהודה גליק בפניה לארדן: "תסתכל לי בעיניים, אני מהווה סכנה לציבור?"

חבר הכנסת לשעבר, שנעצר בשבוע שעבר בהר הבית ועוכב לחקירה, פונה לשר לביטחון פנים לעזרה. "זמן את מפקד המחוז ולבקש ממנו את המידע המופרך שעל בסיסו אני מושהה לחצי שנה מעלייה להר הבית, ולבטל את ההחלטה"

חדשות כיפה
כח בשבט התשפ
,
23 בפברואר, 2020 9:44
מתוך חשבון הטוויטר של יהודה גליק

מתוך חשבון הטוויטר של יהודה גליקצילום: צילום מסך

חבר הכנסת לשעבר מטעם הליכוד, יהודה גליק, פונה לחברו למפלגה גלעד ארדן, המשמש בתפקיד השר לביטחון פנים. "השר ארדן שלום. ביום שני צפוי מפקד מחוז ירושלים להודיע לי על החלטתו - להרחיק אותי מהר הבית לחצי שנה". גליק מכוון לאירוע בו נעצר בהר הבית מכיוון ש"הלך לאט". 

המשטרה זימנה את גליק לשימוע להרחקתו מהר הבית ביום שני הקרוב. בזימון נכתב כי ישנו "חשש ממשי כי בכוונת הנ"ל לבצע הסתה אשר תגרור הפס"ד בהר הבית". עוד צויין בזימון כי "על פי החומר הקיים בידי משטרת ישראל עולה חשש ממשי כי נוכחותו בהר הבית תעורר הפרות סדר חמורות".

בעקבות כך מבקש גליק מהשר ארדן להיפגש עם מפקד מחוז ירושלים, ולדרוש ממנו להבין איך המשטרה הגיעה למסקנה כי הוא מהווה מסית ושיבטל את החלטת המשטרה למנוע ממנו עלייה במשך חצי שנה. "כבוד השר, איני מבקש שתתערב בחקירה עצמה אך זו זכותך ואף חובתך לזמן את מפקד המחוז ולבקש ממנו את המידע המופרך שעל בסיסו אני מהווה סכנה לציבור. ראה איך נהגו לאחרונה השרים בנט ואוחנה כשהבהירו שהם אינם חותמת גומי. השר ארדן, ברגע מבחן זה עליך להודיע למפקד המחוז, עוד היום, כי החלטתו אינה צודקת ואינה ראויה ועליה להתבטל מיד".

 

23.02.2020

1. הו תמימות קדושה. (ש)

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

2. ומה איתנו???? (בושה וחרפה)

איך זה שהמדינה כל כך דואגת ל"זכויות המוסלמים" ולנו המתפללות בכותל אין שום הגנה?
איך זה שמשהים ח"כ לשעבר מללכת בהר הבית רק בגלל שהוא "הלך לאט", ואנחנו המתפללות בכותל, שסובלות כל כך מההתנכלויות של הנשים הרפורמיות כל ראש חודש, אף אחד לא עושה להן דבר?
כל ראש חודש נשות הפרובוקציה כל ראש חודש עוברות על החוק, עושות טקס פרובוקטיבי, מבזות את ספר התורה, לועגות לאמונה היהודית, עושות טקס פולחני שעובר על דברים מעשרת הדברות, ושלטון החוק הכל כך נחמד שלנו לא עושה להן כלום!!!! לא עוצרים, לא אוזקים, לא חוקרים, לא משהים, לא כלום. כלום. כלום. נאדה!!!! עוברות על החוק ונאדה!!!! כלום!!!!
מסתבר מדינת היהודים "שומרת" על "זכויות" כל הדתות בעולם חוץ מאשר על הדת היהודית: בושה וחרפה!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בצלאל סמוטריץ' צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

הירי בלוד | "אבדן עשתונות ערכי של המשטרה והפרקליטות"

קרא עוד