אחרי ההשעיה: אראל סג"ל יחזור לשדר בתאגיד

מגיש התכנית 'קלמן ואראל' ב'כאן', שהושעה לאחר השתתפות בסרטון עם ראש הממשלה נתניהו, יחזור לשדר לאחר בירור: "הובהר לסג"ל כי כעיתונאי בשידור הציבורי מצופה ממנו להקפיד על שמירת הקוד האתי"

חדשות כיפה
כב בשבט התשפ
,
17 בפברואר, 2020 15:49
אראל סגל. יחזור לשדר

אראל סגל. יחזור לשדרצילום: צילום מסך מיוטיוב

אראל סג"ל חוזר לשדר. העיתונאי ומגיש התכנית 'קלמן ואראל', בכאן 11, שהושעה בסוף השבוע האחרון מהגשת התכנית, לאחר שהשתתף בסרטון עם ראש הממשלה נתניהו, יחזור מחר (ג') להגשת התכנית, יחד עם שותפו להגשה קלמן ליבסקינד.

בשיחת בירור שנערכה היום עם מנהל חטיבת החדשות של תאגיד השידור 'כאן', ברוך שי, הובהר לאראל סג"ל כי הסרטון שצולם עם ראש הממשלה בתקופת בחירות, עשוי להתפרש כתעמולת בחירות בהשתתפותו, זאת בניגוד לתקנון האתיקה של התאגיד.

מתאגיד 'כאן', נמסר כי "הובהר לסג"ל כי כעיתונאי בשידור הציבורי מצופה ממנו להקפיד על שמירת הקוד האתי, ובתום הבירור הוחלט כי הוא ישוב להגיש את תוכניתו החל ממחר בכאן 11".

כזכור, סג"ל, יחד עם ינון מגל ושמעון ריקלין, מעלים סרטונים לרשתות החברתיות בו הם מנגנים ושרים 'ניגון לשבת', ובסרטון האחרון הצטרף אליהם ראש הממשלה נתניהו. בעקבות הסרטון הושעה סג"ל מתכניתו ב'כאן' בטענה כי מדובר בהשתתפות בקמפיין בחירות. אתמול התראיין סג"ל ב-103FM והתייחס לראשונה להשעייתו.

לאחר ההשעיה הודיע שותפו של סג"ל להגשה, קלמן ליבסקינד, שכל עוד סג"ל מושעה, גם הוא לא ישדר את התכנית.

17.02.2020

1. טוב מאד- סוגרים וחוזרים ללמוד (עזרא )

כשרואים אותו בטלביזיה - עוברים ערוץ או סוגרים. ברדיו- עוברים לגלץ. לקקן ביביסט עם עקמימות שכלית.

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

2. ל 1 (isr)

קבל עדכון...
או שהמציאות מורכבת מדי בשבילך?

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

3. הקוד האתי אומר לתמוך רק בגנץ? (איתן)

טוב שהחזירו אותו, ככה שיש היתר גם שיהיו מגישים ימנים שם

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

4. כחול לבן =שמאל -הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הפגנות הנכים. ארכיון צילום: פלאש 90

המענק לחג הפסח - גם לנכים

קרא עוד