ראש מועצה מקומית בית אל לכיפה: "ארצות הברית לא תטיל סנקציות אם נתניהו יחיל את הריבונות"

שי אלון מתראיין לכיפה ושולח מסר לראש הממשלה בטרם הוא נפגש עמו. דבריו של אלון מגיעים ממאהל התמיכה שנועד לשכנע את נתניהו להחיל ריבונות באופן מיידי על כל שטחי יהודה ושומרון

מירב כהן, חדשות כיפה
י בשבט התשפ
,
05 בפברואר, 2020 17:25
שי אלון. שולח מסר לנתניהו

שי אלון. שולח מסר לנתניהוצילום: צילום מסך

לפני שהוא נפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו מודיע ראש המועצה המקומית בית אל שי אלון לכיפה כי בפגישה ידרשו ראשי המועצות מנתניהו להניח את חוק החלת הריבונות כבר ביום ראשון הקרוב. "לי ברור שהחלת הריבונות היא באחריות ראש הממשלה. לא נראה לי הגיוני שהממשל בוושינגטון יטיל סנקציות. צריך לנצל את השעה".

לצפייה בדברים: 

נזכיר, כי ראשי מועצות יהודה ושומרון הגיעו לירושלים בכדי להפעיל לחץ על נתניהו להניח את חוק החלת הריבונות באופן מיידי ובכך לנצל את שעת הכושר שתכנית טראמפ הביאה. נזכיר, כי נשיא ארצות הברית הציג בשבוע שעבר את תכנית המאה, המאפשרת לראש הממשלה להחיל ריבונות על כל שטחי יהודה ושומרון, אך יחד עם זאת ביקשו מישראל לא לבצע מעשה דרסטי בטרם הבחירות. עוד יצוין כי תכנית טראמפ מאשררת הקמת מדינה פלסטינית לצד ישראל, דבר שנדחה על הסף בקרב ראשי המועצות ויהווה שיקול לנתניהו לקראת משא ומתן במידה ויתקיים מול הרשות הפלסטינית. 

05.02.2020

1. ריבונית (ידידיה)

זה צאנס אחרון שלו,אם לא ימינה תשתה כל הליכוד

דווח על תגובה לא ראויה
05.02.2020

2. הסגידה של המימסד הדתי חרדי ורבניהם לדון ביבי ממש עבודת אלילים לא ייאמן שזה המוסר שיוצא כיום בבתי כנסת -זאת הסיבה שחזרתי בשאלה מה כבר יכולתי להגיד לילד (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
05.02.2020

3. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (צדקיהו)

דווח על תגובה לא ראויה
05.02.2020

4. הציונות הדתית עלק ----פעם היתה ציונות דתית אמיתית היום הם כנופיית פנאטים קיצונים עם דעות חשוכות כמו דעאש שסוגדים לעבריין מבלפור כמו לעגל הזהב (מור)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אלינור רחימי צילום: אלינור רחימי

להיות רווקה זה להיות תמונה - טור מיוחד לט"ו באב

קרא עוד