דרמה פוליטית: נתניהו הודיע כי הוא מושך את בקשת החסינות

שעה קלה לפני תחילת הדיונים לצורך הקמת הועדה שתדון בבקשה החסינות של ראש הממשלה, נתניהו החליט לחזור בו: ״לא אתן ליריביי להפריע למהלך ההיסטורי שאני מוביל״. בכחול לבן הודיעו כי הדיונים בכנסת ימשיכו בסדרם

חדשות כיפה 28/01/20 09:57 ב בשבט התשפ

דרמה פוליטית: נתניהו הודיע כי הוא מושך את בקשת החסינות
נתניהו. ימשוך את הבקשה לחסינות?, צילום: פלאש 90. הדס פרוש

מספר שבועות לאחר שביקש את להשתמש בחסינות שלו מפני העמדה לדין, ראש הממשלה משך את הבקשה: "בשעה גורלית זו לעם ישראל, בעת שאני נמצא בארה"ב בשליחות היסטורית לעצב את גבולות הקבע של ישראל ולהבטיח את ביטחוננו לדורות הבאים, צפוי להיפתח בכנסת מופע נוסף בקרקס הסרת החסינות".

הדיון על הקמת ועדת הכנסת שתדון בבקשת החסינות של נתניהו היה אמור להתחיל בעוד שעה קלה, אולם כרגע אין בו עוד צורך, אולם כחול לבן טרם משכו את הבקשה. ראש הממשלה המשיך בפוסט בפייסבוק: "זהו המשך הרדיפה האישית האובססיבית כלפי מצד אנשי "רק לא ביבי". במקום להבין את גודל השעה ולהתעלות מעל שיקולים פוליטיים, הם ממשיכים לעסוק בפוליטיקה זולה שפוגעת ברגע מכריע בתולדות המדינה".
 
עוד הוסיף ראש הממשלה: "מאחר שלא ניתן לי הליך הוגן, מאחר שכל כללי עבודת הכנסת נרמסו ברגל גסה, ומאחר שתוצאות ההליך הוכתבו מראש ללא דיון ענייני כמתחייב - החלטתי לא לתת למשחק המלוכלך הזה להימשך. לפני דקות אחדות הודעתי ליו"ר הכנסת שאני מושך את בקשת החסינות. בהמשך אנפץ את כל הטענות המופרכות ותיקי הסרק שהוגשו בענייני. אבל עכשיו, לא אתן ליריביי הפוליטיים להשתמש בעניין זה כדי להפריע למהלך ההיסטורי שאני מוביל. כפי שעשיתי כל חיי, אמשיך להשקיע את כל כולי למען עתיד מדינתנו ולמענכם, אזרחי ישראל".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר