סגור

נתניהו בכנס הליכוד:"אנו נחיל את הריבונות, ללא דיחוי, בבקעת הירדן"

נתניהו בנאומו בכנס הליכוד העלה לבמה את ח"כ יברקן: "ברוך שובך גדי יברקן הביתה, הקהילה האתיופית כולה חוזרת הביתה". נתניהו מנה את הישגיו ותקף את חוסר ההחלטיות במפלגת כחול לבן

חדשות כיפה
כד בטבת התשפ
,
21 בינואר, 2020 20:27
ראש הממשלה נתניהו

ראש הממשלה נתניהוצילום: פלאש 90

בכנס הליכוד שנערך הערב (ג') אליו הגיעו תומכים רבים, שלא נרתעו ממזג האוויר, נאם ראש הממשלה בנימין נתניהו. בפתיחת נאומו התייחס נתניהו על ההגעה של רבים לכנס על אף הקור. כמו כן קרא לבמה לגדי יברקן שחזר למפלגה ואמר: "ברוך שובך הביתה, הקהילה האתיופית כולה חוזרת הביתה". נתניהו פתח בנאום על כך שזהו העשור הטוב ביותר בישראל, עם אבטלה נמוכה ביותר אי פעם והשכר עולה.   

לאחר מכן ציין נתניהו כי הוא דאג למנוע מכניסת מסתננים נוספים לישראל וגירש כבר שליש מאלו שבארץ. לאחר מכן דיבר על המחירים הזולים בטיסות לרחבי העולם, והזכיר שמידי שנה יש כמליון ישראלים ביוון, ואמר בבדיחות הדעת כי יפתח סניף ליכוד באתונה. אחר כך עלה סרטון תמיכה של מוחמד סעוד מסעודיה "נתניהו עושה היסטוריה. אוהב אותך ביבי, כאן מסעודיה".

בנוסף הזכיר את התחלת נישוב הגז ומכירתו ברחבי האזור, ביניהם יוון, קפריסין, מצרים, איטליה וצרפת. "המליארדים יהיו לילדים, לקשישים, לבריאות, לרווחה, לכם אזרחי ישראל". משם הוא ממשיך עם יחסי החוץ "הבאנו הכרה אמריקנית להתיישבות ביו"ש, ברמת הגולן ובירושלים כבירת ישראל".  

נתניהו הצהיר: "אנחנו נחיל את הריבונות הישראלית על בקעת הירדן ועל צפון ים המלח ללא דיחוי ובלי  לא רק שלא נעקור אף ישוב, לא רק שלא נפנה אף אחד, אנחנו נחיל את החוק הישראלי על כל ההתיישבות".  עוד הוסיף: "אנחנו נביא הסכמי שלום היסטוריים עם עוד מדינות ערביות, אנחנו נבלום סופית את איראן. ואני שמח וגאה על כך שהנשיא טראמפ, פועל בנחישות ובעוצמה בנושא"

נתניהו התייחס גם ליריביו בכחול לבן "השאלה צריכה להיות מה יעשו? הם היו נגד הקמת הגדר שבלמה את המסתננים, הם היו נגד ההליכה שלי לקונגרס, הם היו נגד היציאה מהסכם הגרעין המסוכן מאיראן, הם היו נגד הוצאת הגז מהמים. הם שמאל! זה לא בושה! תהיו אמתיים".

נתניהו יצא נגד העמדות המעורבות והחלוקות בתוך כחול לבן: "אם תשאלו את גנץ הוא בעד הריבונות, אבל הוא כבר חזר בו. יאיר לפיד בעד פינוי שטחים בעד שלום, אחד בעד השני נגד" נתניהו המשיך במחלוקות במפלגה: "בנושא חוק הלאום יש גם מחלוקות במפלגה, עופר שלח נגד עופר האוזר בעד בכלכלה הם בעד כלכלת הסתדרות. גם בין יאיר לפיד לעצמו יש לו שתי עמדות מנוגדות, על אותו נושא".

נתניהו סיכם בקריאה לבוא ולהצביע לליכוד כדי למנוע בחירות רביעיות.

21.01.2020

1. ביבי לץ הביתה דאי יש3 רמ.כלים איכותיים (בעילום שם????)

ביבי לך הביתה דאי נהנתה כמה שנים אתה תעמוד לדין וא ז תהיה בבעיה

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

2. נאום הסנדק דון ביבי לאומה --אני נאשם בשוחד -אישתי הורשעה בפלילים - הבן שלי מובטל בן 30 שחי על חשבונכם ואת רוב זמניו מבלה בבתי בושת- אני מוקף בדחלילים (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

3. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (אבנר)

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

4. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (חיים)

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

5. בקרוב ישבו באותו תא בכלא -הסנדק דון ביבי -דוד ביטן -חיים כץ -מכלוף דרעי -וליצמן -חבורת עבריינים מזוהמים (גיל)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

אדלשטיין: "אין התניה בין ריבונות למדינה פלסטינית"

קרא עוד