סגור

טיבי נגד גנץ: "למה להיות ביבי אם יש את המקור?"

התגובות נגד הצהרתו של בני גנץ, שאחרי הבחירות יספח את בקעת הירדן, מגיעות מימין ומשמאל. אחמד טיבי בקריאה לגנץ "לא לנסות לעקוף את הימין, צריך להיות אלטרנטיבה לימין"

חדשות כיפה
כד בטבת התשפ
,
21 בינואר, 2020 18:35
ח"כ אחמד טיבי

ח"כ אחמד טיביצילום: פלאש 90

הצהרתו של יו"ר כחול לבן בני גנץ, להחיל ריבונות ישראלית בבקעה לאחר הבחירות לכנסת, מעוררת הדים משני צידי המפה הפוליטית. הדבר הוביל אף לקרב ציוצים בין ראש הממשלה נתניהו לבין גנץ, בו הראשון מאתגר את השני לעמוד במבחן המציאות ולהיענות ליוזמה בזמן אמת. אך גם יתר המערכת הפוליטית מגיבה בכעס לגנץ.

בין מבקרי גנץ משמאל הוא ח"כ מברשימה המשותפת, אחמד טיבי. טיבי העלה סרטון בו הוא קורא לגנץ להיזהר בהצהרותיו, וכי זה עלול לעלות לו במחיר: "עשר שנים ונתניהו לא סיפח את בקעת הירדן, המשחק של גנץ הוא מסוכן ויהיו לכך השלכות". ד הוסיף ואמר: "האזרח הפשוט ישאל בצדק- אם כמו ביבי אז למה לא המקור? במקום לעקוף את הליכוד מימין הגיע הזמן להיות אלטרנטיבה אמתית".

לביקורת של טיבי מצטרפת גם ביקורתו של ראש מפלגתו, ח"כ איימן עודה: " "לאזרחי המדינה מגיע תקווה ולא חיקוי - ככה לא מחליפים ראש ממשלה. ‏סיפוח הוא חיסול כל סיכוי לדמוקרטיה ושלום. כנראה ששכחת שיש גם חיים אחרי הקמפיין. הניסיון הפתטי לקושש כמה קולות מהימין לא שווים את הרס העתיד של כולנו".

גם בימין רואים בהצהרה כספין ולא כדבר שיש גם מעשים אחריו, במפלגת ימינה מסרו: ""‏התנגדות כחול לבן ליוזמה של השר סמוטריץ' להצביע על סיפוח הבקעה בכינוס המליאה הקרוב, מראה שהם שבויים של אחמד טיבי ואיימן עודה. מי שקורא לדחות עד אחרי הבחירות את הדיון בנושא, מבקש למנוע החלת ריבונות בבקעה. שוב מוכח שיש כאלה שמדברים ויש כאלה שעושים".   

21.01.2020

1. חחח , השמאל הערמומי נתגלה בערמותו , (שלם)

טיבי המטומטם כולנו היהודים ימנים שיודעים את מקומם רק קומץ שקורה לעצמו אמצ שמאל נהנה מהתמיכה המטומטמת שלך ועמך הצמאים לדמנו , מה שניקרה שמאל עובד על היהודים ועלכם האוייב הערבי הברור לכלנו היהודים והיזערים ,

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

2. צודק לגמרי. (ש)

מה יש להוסיף.

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

3. לא מובן (אור)

כן בישראל מפיקים כנס ענק לשואה האיומה משקחעים מאות מליונים מביאים מנהיגים מכל העולם ומצהירים לא לאנטישמיות ונגד האנטישמיות ומלמדים את כל העולם איך לנהוג...וכאן אצלנו בכנסת ועל חשבונינו יושב לו ארכיטרוריסט וסופר אנטישמי שמלבה את השינאה נגדינו מקבל משכורת שמנה על חשבונינו וחי תחת גפנו ותאנתו בשקט ורוגע. איך זה יתכן ....איך

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קושנר, אובריאן ובן שבת לפני המראת המטוס לאמירויות צילום: עמוס בן גרשום/לע״מ

היסטוריה: המשלחת לאמירויות נחתה באבו דאבי

קרא עוד