סגור

הפסל המפורסם של הרצל במחלף הסירה הולבש בחולצת "כהנא חי"

פעילי שמאל אנונימיים כיסו את הפסל של הרצל במחלף הסירה בסמלה של תנועת "כך", בנוסף הוסיפו מסרים נגד הימין הקיצוני ונגד הומופוביה. " "די לחנך להומופוביה, לכיבוש, לשנאה" כך נכתב בשלט על יד הפסל

חדשות כיפה
כ בטבת התשפ
,
17 בינואר, 2020 10:20
הפסל במחלף הסירה

הפסל במחלף הסירהצילום: דוברות המשטרה

פרובוקציות והשחתה במחלף הסירה:  דמותו של הרצל, שמתנוססת במחלף הסירה, שבכניסה להרצליה כוסתה במחאה. על פסלו המפורסם של הרצל הונח סמל תנועת "כך" של הרב כהנא, עם כיתוב שמוחה על ההקצנה בימין. המשטרה פתחה בחקירה: האחראים לתליית הדגלים הם פעילי שמאל אנונימיים שמסרבים להיחשף.

ל"חולצה" הוסיפו שלט הכותב "כהנא?! לא מה שחזינו. די לחנך להומופוביה, לכיבוש, לשנאה" הדברים מרומזים כנראה לא רק לעוצמה יהודית שמנהיגה הוא מחסידי הרב כהנא אלא גם אל שר החינוך רפי פרץ שקרא למשפחות חד מיניות לא טבעיות בשבוע שעבר. מהמשטרה נמסר: "במהלך הלילה התקבל דיווח במשטרה על תליית שלטים וכיסוי דמותו של הרצל במחלף הסירה".

זו אינה השחתה ראשונה של קיצוניים ביממה האחרונה, אמש גם על שלט חוצות של ישראל ביתנו צוייר צלב קרס ליד דמותו של אביגדור ליברמן.  

17.01.2020

1. גוועלט! (גלגל)

מרזל לא חשב על זה!

דווח על תגובה לא ראויה
17.01.2020

2. אתם יכולים לצחוק, אבל... (ד"ר שלום פליסר)

בימי הרב כהנא, זצ"ל והי"ד, לא העזו אנטישמים להרים יד על יהודי. לא בהארלם ולא בברונקס (ניו-יורק) כי נפלה עליהם אימת JDL (הליגה להגנה יהודית)

דווח על תגובה לא ראויה
17.01.2020

3. איזה עונש מקבלים מאלוהים על הזניית הדת והתורה הקדושה -לשם מתן חסינות לעבריין הסנדק דון ביביבלוף (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
17.01.2020

4. עצוב ומביש לראות שמי שדוחף ומוביל כיום את חילוץ דון ביבי וכנופייתו מהשחיתות הנוראית הם נציגי הציונות הדתית ורבניהם בושה וחרפה לא על הדת הזאת גדלתי (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

למצולמים אין קשר לכתבה צילום: Yonatan Sindel/Flash90

תקדים: המשטרה תפצה בחורי ישיבה על פגיעת שוטרת

קרא עוד