סגור

ליברמן: מדינת ישראל הפכה לבת ערובה של נתניהו

אביגדור ליברמן תוקף את החלטתו של נתניהו לבקש חסינות ואומר "הדבר היחיד שעומד לנגד עיניו זה קואליצית חסינות". מפלגת העבודה תקפה גם היא את ההחלטה

משה סלע, חדשות כיפה
ד בטבת התשפ
,
01 בינואר, 2020 20:22
יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמןצילום: פלאש 90, תומר נויברג

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן מגיב לנתניהו ואומר "עכשיו ברור מעבר לכל ספק. כל מה שעניין ומעניין את נתניהו זאת החסינות. עם זה הוא קם בבוקר, את זה הוא חי ונושם במשך היום ועם הוא הולך לישון. מדינת ישראל הפכה לבת ערובה של הבעיה האישית, פרטית של נתניהו.

"אותו לא מעניין לא שמאל, לא ימין, לא דתיים ולא חילוניים. הדבר היחיד שעומד לנגד עיניו זה קואליציית חסינות. כל השאר "בובה מייסס". אנחנו, "ישראל ביתנו", לא נהיה חלק מקואליציית החסינות. כולנו, פה אחד, נצביע נגד חסינות לנתניהו." הוסיף.

גם במפלגת העבודה תקפו את נאום נתניהו ואמרו "הכנסת היא לא עיר מקלט לחשודים בשוחד. נפעל להקמת ועדת כנסת כדי למנוע מתכנית ההמלטות של נתניהו לצאת לפועל."

אילן גילאון עצמו גם תקף את נתניהו ואמר "בקשת החסינות הייתה ברורה וידועה לכל מאז אותו ראיון. הוא הרי מסמיק אם הוא בטעות אומר אמת, וכפי שרואים פניו לא האדימו לשנייה. ‬‫לך הביתה נאשם, פשוט תלך, ושחרר אותנו מאחיזתך החונקת. אם לא באופן עצמאי, אז הבוחרים יראו לך את הדרך."

מנגד, ח"כ מיקי זוהר גיבה את החלטת נתניהו ואמר: "ההחלטה שרה"מ קיבל, הנכונה ביותר. רק אתם תקבעו מי ינהיג את מדינת ישראל ולא אף אחד אחר." גם ח"כ שלמה קרעי גיבה את נתניהו ואמר "ברור לכולם שמתנהל כאן מסע ציד כלפי רה"מ במטרה להפיל את שלטון הימין דרכו. אפילו בג"ץ לא התאפק וכינס דיון אנטי דמוקרטי בשאלה האם להקשיב לקול העם שרוצה את נתניהו או לא. בעת הזו, ראוי לדחות את הקץ ולא לאפשר הפיכה משפטית. ראוי להעניק חסינות לציבור ולהגן על נתניהו מפני השמאל, התקשורת והפרקליטות."

גם ח"כ מירי רגב גיבתה את נתניהו ואמרה "כשהאכיפה הבררנית בולטת, כשהרדיפה הפקידותית צועקת  - החסינות מתבקשת. נתניהו הוביל את המדינה לעשור הטוב בתולדותיה, אני בטוחה שהעם יבחר בליכוד בראשות נתניהו, ויתעלם ממפריחי הססמאות."

01.01.2020

1. ליברמן מרגל רוסי (יהודי)

דווח על תגובה לא ראויה
01.01.2020

2. מי שמדבר (אוהבת עמה)

ליברמן מחזיק את המדינה בגרון . איש נקלה בזוי ומסוכן.

דווח על תגובה לא ראויה
01.01.2020

3. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (שי)

דווח על תגובה לא ראויה
01.01.2020

4. עצוב ומביש לראות שמי שדוחף ומוביל כיום את חילוץ דון ביבי וכנופייתו מהשחיתות הנוראית הם נציגי הציונות הדתית ורבניהם בושה וחרפה לא על הדת הזאת גדלתי (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
01.01.2020

5. מעניין שכל מה שנתניהו עושה כדי להיבחר באופן דמוקרטי אתם פוסלים עם השמצות שווא (אוצ'י קוצ'י)

בואו תנו לעם לבחור ואח"כ נראה מה רוצה הדמוקרטיה...

דווח על תגובה לא ראויה
01.01.2020

6. אין לך זכות דיבור יא דוברמן אנטישמי (שרה)

דווח על תגובה לא ראויה
04.01.2020

7. רק דיבורים...היתה לך אפשרות לסיים את שלטון נתניהו אבל העדפת להמשיך לשחק משחקי כוח (אורנה דדון)

לא מאמינה למילה אחת של ליברמן. בשתי מערכות הבחירות האחרונות הוא היה לשון המאזניים ויכול היה להכריע ולתת למדינת ישראל להשתחרר מעולו של הדיקטטור, הנתון לשליטת אשתו ובנו המטורללים. אבל ליברמן, כמו ליברמן, בגד בבוחרים שלו והעדיף למתוח ולמשוך את החלטתו. כאשר באמת באמת, לא התכוון להחליט בכלל רק להרגיש את שכרון הכוח, איך הוא מחזיק מדינה שלמה במתח, איך הוא מחזיק מנהיגים בין אצבעותיו והוא מחליט על גורלם.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
משה שרת צילום: GPO Photographer

בלעדי: משפחתו של משה שרת מתנגדת לקריאת רחוב על שמו ב"שטחים הכבושים"

קרא עוד