סגור

העתירה נגד שריון נוסף ליו"ר הבית היהודי חזרה לדיון

אחרי שאתמול נמחקה העתירה של ארז צדוק, למנוע שריון נוסף ליו"ר המפלגה, רק בגלל שאינו חבר במפלגה יותר. הושבה העתירה והיא דורשת לחזור אל חוקי המפלגה הראשונים, ולא להתנהל כאילו החדשים קיימים גם אם לא אושרו

עדיאל שביט, חדשות כיפה
כח בכסלו התשפ
,
26 בדצמבר, 2019 14:08

צילום: כיפה

אמש (ד') בוטלה עתירתו של ארז צדוק, חבר לשעבר במפלגת הבית היהודי, שביקשה למנוע מיו"ר המפלגה לשריין מקום למועמד שלא נבחר בפריימריז של המפלגה. המשמעות היא שהסיכוי לראות ברשימת המפלגה לכנסת מועמדים שנבחרו באופן דמוקרטי הולכים וקטנים. בעקבות כך החזירו היום את העתירה, עו"ד אבינעם גואלמן ועו"ד איל בר לב.


להורדת הקובץ

אחרי שניר אורבך וחברי בית הדין במפלגה, מחקו את העתירה רק בגלל שצדוק אינו חלק מהמפלגה, החליטו חברי מרכז המפלגה לא לתת יד לדבר והחליטו להחזיר את העתירה. "עם כל הכבוד, היו צריכים לתת תצהיר, ודחו כל הזמן את העתירה בטענה שהיא אינה רלוונטית, עד שמצאו את הפתרון של המחיקה כי העותר אינו חבר המפלגה" מסר עו"ד גואלמן.

"העתירה רלוונטית, היא מראה איך נראית המפלגה שלנו, ואנו דורשים תגובה עד מחר. הצדק צריך להינתן". " אנו רוצים לא מעוניינים בתקנון מימי בנט, אנו רוצים לבטל את כל התקנות החדשות, לא רק את השריון הנוסף ליו"ר. אנו רוצים לחזור לתקנון המקורי מימים ימימה". גואלמן מוסיף " מה שעצוב זה שהמפלגה מתנהלת כאילו התקנות החדשות קיימות למרות שלא אושרו מעולם, אני בטוח שבבית הדין במפלגה יש כאלו שדעתם לא נוחה עם ההתנהלות הזו". 

גואלמן סיכם את דבריו "אנו מפלגה דמוקרטית, אי אפשר עוד להתחמק, אני דורש מאורבך לתת תצהיר. די להתנהג במחשכים כמו בתקופת בנט האפילה"   

26.12.2019

1. מעניין שכאשר בנט היה אף אחד לא עתר (קרנפים)

דווח על תגובה לא ראויה
26.12.2019

2. סמוטריץ עושה ימים כלילות לסכסך בתוך הבית היהודי (משה)

אם מצרפים אותו לאיחוד, אני ומשפחתי נצביע ליכוד.
הבחור פשוט בזוי ולא ראוי, צר לי.

דווח על תגובה לא ראויה
26.12.2019

3. ההסכם של הרב רפי יועיל לימין (נחמה)

תהיינה שתי קבוצות: קבוצה שתומכת בלייטים וקבוצה מתנגדת.

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

4. רק סמוטריץ יביא מנהיגות (רפאל)

די ברור שסמוטריץ במעמד שווה לזה של נתניהו מבחינת כישוריו ויכולות הנהגה. כל בר דעת מבין שחייבים להציב אותו בראש הרשימה. הרב פרץ לא מוכר בציבור הכללי אפילו לא מגיע לקרסולי בצלאל שמנהיג משרד ממשלה בכיר ביד רמה. אולי בנט מפחד מכוחו ועמוד השדרה האמוני הישר של בצלאל לכן לא מצרפו. הרב רפי הלך אל בן גביר, בנט החך אל הליכוד ובצלאל עמד בתלם לא התכופף ערכית ופוליטית לכולם ברור איתו רוב המנדטים ילכו היכן שיהיה, זה מנהיג שיוכל אפילו להנהיג את כל מחנה הימין ואת המדינה.

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

5. תגובה לקרנף (עו"ד אבינעם גואלמן )

התבלבלת. העתירה הוגשה בתקופה של בנט.... עכשיו חודשה בגלל ברירת הרגלים של המפלגה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השבעת הכנסת תצומצם למינימום צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

לאחר העימות עם המפגינים: ועדת החוקה אישרה את הגבלת המחאות

קרא עוד