מרכז הליכוד אישר: פריימריז לראשות המפלגה ב-26 בדצמבר

חברי מרכז הליכוד הצביעו בעד ההחלטה לקיים בפריימריז לראשות המפלגה. עד כה רק ח"כ גדעון סער הודיע על התמודדותו מול נתניהו

חדשות כיפה
יד בכסלו התשפ
,
12 בדצמבר, 2019 19:01
ראש הממשלה נתניהו וח"כ גדעון סער

ראש הממשלה נתניהו וח"כ גדעון סערצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

מרכז הליכוד אישר את ההצעה לקיום פריימריז לראשות המפלגה ב-26 בדצמבר. עד כה הודיע רק חבר הכנסת גדעון סער על התמודדותו נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

כזכור, בימים האחרונים קידם ח"כ דוד ביטן (ליכוד), יוזמה לביטול הפריימריז לראשות הליכוד, היום (ה') הוא הסביר כי החליט לסגת ממנה בעצת ראש הממשלה בנימין נתניהו. ביטן, שהצליח להחתים למעלה מ-800 חברי מרכז על ביטול הפריימריז, הסביר כי הניסיון לבטל את הפריימריז הגיע במטרה להתרכז בניצחון הליכוד בבחירות. 

12.12.2019

1. בקרוב יישבו באותו תא בכלא -הסנדק דון ביבי --דוד ביטן --מכלוף דרעי -- וחיים כץ ---לתפארת מדינת ישראל עם ישראל והמימסד הדתי שנותן הכשר וחסות לעבירות פלי (צדק)

דווח על תגובה לא ראויה
12.12.2019

2. ביבי / סער (דוד)

נקווה שגדעון סער ינצח בפרימריז בליכוד , ביבי ראש הממשלה השקרן התחכן המסית והמשחית שהיה כאן מאז ומעולם צריך ללכת .... ורצוי כלא . מי שספר לנו שלא היה כלום כי אין כלום ולא יהיה כלום , מריץ מדינה שלמה ל 3 מערכות בחירות , כשרק מטרה אחת לנגד עיניו , ושותפיו לבלוק , דרעי, ליצמן , ושאר חברי כנסת החשודים בעבירות , חיים כץ , דוד ביטן ומי יודע מי עוד . ראש ממשלה שנאשם במרמה שוחד והפרת אימונים לא יכול לנהל את עניני המדינה , לאולמרט קראת ללכת הביתה על הרבה פחות . וגם אנחנו בציונות הדתית לא צרכים מהיג כזה שקרן , עדיף גדעון סער .

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

"צריך עוד 4,000 מיטות" - מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי צילום: פלאש 90

מנכ"ל משרד הבריאות: לקראת החורף נצטרך 4,000 מיטות עם יכולות הנשמה

קרא עוד