בן גביר יזמן את שי ניצן להעיד בתיק "חתונת השנאה"

עורך דינם של הנאשמים 'בחתונת השנאה', במהלכה החוגגים נופפו בנשקים ודקרו את תמונתו של התינוק עלי דוואבשה, זימן את פרקליט המדינה היוצא למתן עדות מטעם ההגנה

חדשות כיפה 12/12/19 15:37 יד בכסלו התשפ

בן גביר יזמן את שי ניצן להעיד בתיק "חתונת השנאה"
עו"ד איתמר בן גביר. , צילום: פלאש 90, נעם רבקין פנטון

דיון הוכחות התקיים הבוקר (ה') בבית המשפט השלום בירושלים בעניינם של הנאשמים בתיק "חתונת השנאה", חתונה שנערכה לפני כשלוש שנים באולם אירועים בירושלים, ועוררה סערה ציבורית. במהלך הדיון, הודיע פרקליטם של חלק מהנאשמים, עו"ד איתמר בן גביר, כי הוא מתכוון לזמן למתן עדות מטעם ההגנה את לא אחר מאשר פרקליט המדינה היוצא, שי ניצן. 

בדיון שהתקיים בעניין זימונם של עדים למתן עדות מטעם ההגנה, אמר בן גביר ביחס ללקוחותיו העומדים למשפט כי "הלו"ז של חלק מהעדים צפוף ככל הנראה ועל כן כדאי לתאם את העדות למול היומן של ניצן".

בן גביר מוסיף היום כי "אני מתכוון לדרוש משי ניצן הבהרות מדוע לא העמידה הפרקליטות לדין ערבים רבים שבמהלך חתונותיהם התקיימו מופעי שנאה לעם היהודי, שכללו הסתה לרצח יהודים וקריאה לחסל את מדינת ישראל. אני מקווה כי ניצן יספק הבהרות ברורות".

כזכור, לפני שלוש שנים תועדו מספר אנשים במהלך חתונה, כשהם מנופפים בנשק ואף דוקרים את תמונתו של התינוק עלי דוואבשה שנשרף בהצתה בכפר דומא. שמונה מהמשתתפים, ובהם החתן, נעצרו ומאז מתנהל משפטם כשהם מואשמים בעבירות הסתה לאלימות ולטרור.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר