פרוייקט הסקי הדתי

שבת ארגון ב"עזרא": פוליטיקאים מברכים את חניכי התנועה

יו"ר כחול לבן בני גנץ, שר התחבורה בצלאל סמוטריץ', שר הביטחון נפתלי בנט ובוגר התנועה, ח"כ חילי טרופר בירכו את חניכי וחניכות "עזרא" לרגל שבת הארגון של התנועה

חדשות כיפה 12/12/19 14:27 יד בכסלו התשפ

שבת ארגון בפתח, צילום: תנועת עזרא
שבת ארגון בפתח, צילום: תנועת עזרא

רגע לפני שבת הארגון, תנועת הנוער "עזרא" מקבלת ברכות ואיחולים חמים מחברי הכנסת השונים. הברכות מגיעות לרגל חודש הארגון שעבר על החניכים. יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ, ח"כ גדעון סער, שר הביטחון, נפתלי בנט, שר התחבורה בצלאל סמוטריץ בוגר התנועה, ח"כ חילי טרופר, ח"כ מתן כהנא ויו"ר ימינה, ח"כ איילת שקד שיגרו ברכות ואיחולים.

"חברי תנועת עזרא היקרים, אני מברך אתכם לשבת הארגון", פתח יו"ר כחול לבן בני גנץ, "העשייה שלכם ברוח עזרא הסופר ממחדשי שיבת ציון היא חשובה מאוד. פעולתכם יקרה ומשמעותית, המשיכו להיות מעורבים, המשיכו לפרוח המשיכו להשפיע. שתהיה שבת מוצלחת".

שר הביטחון , ח"כ נפתלי בנט בירך לרגל שבת הארגון: "שלום למדריכים, המדריכות, החניכים והחניכות בתנועת עזרא המופלאה. אני יודע שאתם אחרי חודש ארגון רציני מאוד, שהשקעתם המון ועכשיו הולכים לשבת ארגון. אז אני רוצה לאחל לכם המון המון הצלחה. אני מאמין מאוד בתנועה, אני אוהב אתכם מאוד, אני רואה אתכם בכל הארץ תורמים לכל העם שלנו. אני מאחל לכם הצלחה. חזקו חברים".

גם בוגר התנועה, ח"כ חילי טרופר שלח איחולים לבביים: "לכל חניכי וחניכות תנועת הנוער עזרא, שמח לברך אתכם לכבוד שבת הארגון. זכיתי להיות חניך ומדריך בתנועה ויש לי הכרת הטוב על כך. אני מאחל לכם שבעיקר תמשיכו לתרום למען העם, הארץ, התורה והחברה כולה ועל פי רוח הפסוק בתהילים: 'למען אחי ורעי אדבר נא שלום בך'. אני מאחל לכם שתהיו שם למעלה אחים שלנו בכל מקום שהם, מכל פינה בארץ על כל קצוות הקשת הפוליטית ובעיקר שעזרו לנו להביא שלום בתוכינו, שבת שלום ומזל טוב".

ח"כ מתן כהנא איחל לחניכים "בהצלחה גדולה לקראת שבת הארגון שלכם ואני שמח על הנושא שבחרתם השנה- על  המחוייבות והברית. אני חושב שהמחויבות שלנו באמונה שלנו בקב"ה, לדבקות שלנו בארץ ולאחדות שלנו כעם היא לא סתם מחויבות- היא ברית. שיהיה לנו בהצלחה ושבת שלום".

גם ח"כ שלמה קרעי ביקש לברך את התנועה: "תנועת עזרא היקרה, השבת שבת הארגון שלכם נקרא בפרשה את התודה שיעקב אבינו אומר לקב"ה: "קטונתי מכל החסדים ומכל האמת אשר עשית את עבדיך", אחרי שבפרשה הקודמת הוא הבטיח לו " והשיבותיך אל האדמה הזאת" בעידן שלנו אנו זוכים להגשמה של ההבטחה הזאת לכלל עם ישראל, אחרי 2000 שנות גלות עם ישראל שב אל האדמה הזאת ואתם החניכים והחניכות, המדריכים והמדריכות זוכים להגשים את ההבטחה הזאת ואת חזון הנביאים ומנחילים את הזהות היהודית ואת המסורת בכל רחבי ארץ ישראל, ישר כח עלו והצליחו". 

יו"ר ימינה, ח"כ איילת שקד בירכה: "חניכי תנועת עזרא היקרים ולכל המדריכים והמדיריכות, שתהיה שבת ארגון מוצלחת תמשיכו לתרום למדינה. הנושא שלכם זו ברית -עולם שמעבר למחויבות וזה המנוע שלנו לעשיה היומיומית כלפי העם היהודי והחברה בישראל כולה".

מי שעוד ביקש לברך הוא שר התחבורה בצלאל סמוטריץ: "תנועת עזרא, חניכים, חניכות, צוות והורים. ברכות גדולות לרגל חודש הארגון ושבת הארגון, לקחתם נושא סופר חשוב- הברית, הברית שלנו עם הקב"ה על התורה ועל הארץ, הברית הפנימית שלנו של הערבות ההדדית בינינו, ברית שמסמלת איזה קשר העצמותי, החלטי, ברור ולא תלוי בשום דבר. וכל זה על רקע עולם שהולך ונשען אל תוך תרבות תלושה של חוסר מחויבות, של חוסר אחריות של איזה קוסמו פוליטיות כזאת. יש צורך לחזק בעצמנו את האמיתות המוחלטות, את המחויבות המוחלטת שלנו שכרותה בברית באותן האמיתות המוחלטות. זה מה  שמקבע אותנו, זה מה ששומר עלינו, זה מה שמבטיח לנו ללכת במסלול ברור עם יעוד עם שליחות ועם מטרה שאותה אנו צריכים להגשים.
חזקו חברים".

ח"כ , גדעון סער בירך גם הוא: "חניכים וחניכות יקרים, אם בואה של שבת הארגון של התנועה ברצוני לברך אתכם שתמשיכו להוביל ולהצליח, שתיתנו מעצמכם כלפי כל עם ישראל, הנושא שלכם שעוסק בברית עולם שמעבר למחוייבות הוא המנוע שלנו לעשייה היומיומית כלפי העם היהודי ואזרחי המדינה.
תהנו, תצליחו ותמשיכו להגשים חלומות".
 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר