הרב רפי מתכונן לבחירות: "מציע לא להתרשם ולא להתבשם מהסקרים"

יו"ר הבית היהודי טען, באיגרת ששלח לחברי הבית היהודי, כי הציונות הדתית עדיין מתאוששת מהמשבר שנגרם מעזיבתם של בנט ושקד: "גם בימים אלו אנו עושים מאמצים גדולים לתקנו"

חדשות כיפה
יג בכסלו התשפ
,
11 בדצמבר, 2019 16:05
הרב רפי פרץ וניר אורבך

הרב רפי פרץ וניר אורבךצילום: באדיבות המצולמים

באיגרת שנשלחה לחברי הבית היהודי מסביר שר החינוך, הרב רפי פרץ, איך המפלגה מתכוננת לבחירות השלישיות שבאופק וקובע כי הבית היהודי עדיין לא התאוששה מהנטישה של בנט ושקד. 

"אם נתעלם לרגע מרעשי הרקע ונרים מבט קדימה ולמעלה, נזכור שרק לפני שנה הציונות הדתית נקלעה למשבר פוליטי מטלטל ממנו לא התאוששה לגמרי עד עתה וגם בימים אלו אנו עושים מאמצים גדולים לתקנו", הסביר יו"ר הבית היהודי . 

הרב פרץ טען כי קיבל את המפלגה לידיו במצב קשב ביותר: "ערב בחירות 2019 מועד א' קיבלתי מפלגה מתפוררת שלמרות כל ההספדים בסוף עמדה על רגליה. היום הבית היהודי נותרה מחוברת לשורשים וממשיכה לפעול לטובת הציונות הדתית כולה. המפלגה מהווה את הבסיס הפוליטי לציונות הדתית, כך היה בעבר וכך יהיה אי"ה גם בעתיד. אני מציע לא להתרשם ולא להתבשם מהסקרים. סקרים לחוד ומציאות לחוד - ראינו כבר שתי מערכות בחירות מה הם שווים". 

צילום: ללא

שר החינוך קרא לאיחוד בציונות הדתית והסביר כי הוא פועל לשם כך: "בבחירות הבאות אפעל באחריות כמו בבחירות הקודמות ואמצא את הדרך לחד את השורות כדי שנרוץ ברשימה שתכיל את כל גווני הציונות הדתית. הציונות הדתית חייבת להיות מיוצגת נאמנה על מנת להמשיך לפעול ולקחת חלק דומיננטי בהנהגת המדינה, כך נעשה". 

גם מנכ"ל המפלגה, ניר אורבך, הסביר באיגרת כי הציונות הדתית צריכה להתאחד: אנו עוסקים בכך כל העת, גם בגלוי וגם, ובעיקר, מאחורי הקלעים. אורבך הוסיף כי גם הקמת הועדה הציבורית נועדה כדי לחבר את השורות: "באי"ה בחודש הקרוב יושלם איוש המועצה והיא תחל בדיוניה". 

11.12.2019

1. תתפטר מסמוטריץ ותתחיל להמריא. סמוטריץ זה נזק. (אורי שילה)

איש אלים מילולית גס רוח יהיר ומתנשא גרם לנזק תדמיתי עצום לציונות הדתית .תתפטר ממנו גם ככה אין לו יותר מידי בוחרים והוא מעולם לא יעיז לרוץ לבד ולגלות לכולם כמה הוא שווה. תן לו מקום 6 ואם הוא רוצה להיכנס שיתחיל לעבוד

דווח על תגובה לא ראויה
11.12.2019

2. אל תתאחד עם האיחוד הלאומי זה רק מרחיק מצביעים (יאיר)

הטמטום הזה של האיחוד עם האיחוד הלאומי הוכח כטעות היסטורית הבית היהודי מייצג את המיינסטרים של הציונות הדתית בעוד שהאיחוד הלאומי מייצג קבוצה קטנטנה של חרדלים המשתייכים למוסדות ישיבת בית אל בלבד זהו . לבד הם לעולם לא ירוצו כי אין להם עשרת אלפים בוחרים אפילו ולכן כבר שנים שהם נדחפים למפלגות אחדות בכיסוי אידיאולוגי של אחדות וכל מיני מוטיבים דתיים שמכסים על הרצון שלהם רק להידחף לכנסת ללא שום כוח פוליטי אמיתי. תודיע שהציונות הדתית רצה בלי האיחוד הלאומי ותראה ברכה

דווח על תגובה לא ראויה
11.12.2019

3. תתפטר מעצמך (דנה)

אתה פגע רע בציונות הדתית.
אפס מנהיגות, אפס לקיחת אחריות.
שסמוטריץ יחבור לעוצמה יחד עם יוגב וישאיר את הב הב רפי עם השולחנות העגולים והבורקסים המשולשים...
אין לנו זמן לטמיון של הברנש המרקד...
בגללו השמאל ישיג 61 ויפנו את כל יהודה ושומרון.
בצלאל סמוטריץ מתבקש לעשות צעד אמיץ ומנהיגותי!

דווח על תגובה לא ראויה
11.12.2019

4. פרמייריז פתוחים לכלל הציונות הדתית (יוסי)

דווח על תגובה לא ראויה
11.12.2019

5. הסגידה של המימסד הדתי חרדי ורבניהם לדון ביבי ממש עבודת אלילים לא ייאמן שזה המוסר שיוצא כיום בבתי כנסת -זאת הסיבה שחזרתי בשאלה מה כבר יכולתי להגיד לילד (שייקה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קריר ויבש צילום: יונתן זינדל/פלאש 90

תחזית מזג האוויר: חם ויבש, קריר בהמשך

קרא עוד