בשל עבודות תחזוק: אין רכבות מהצפון למרכז

תחנות הרכבת קיסריה-פרדס חנה, בית יהושע, נתניה ונתניה-ספיר ייסגרו במהלך סוף השבוע בשל עבודות תחזוק. משרד התחבורה יתגבר את קווי האוטובוסים והרכבת תפעיל הרכבת תפעיל מערך שאטלים חינמיי לנתב"ג

חדשות כיפה
כט בחשון התשפ
,
27 בנובמבר, 2019 14:09

צילום: פלאש 90. הדס פרוש

החל מהערב (ד') ייסגרו ארבע תחנות רכבת, בהן קיסריה-פרדס חנה, בית יהושע, נתניה ונתניה-ספיר בשל עבודות שדרוג שיימשכו עד ליום ראשון - כך שלא יהיה ניתן להגיע מהצפון למרכז הארץ ולדרומה באמצעות הרכבת. 

סגירת התחנות מתבצעת כחלק מתוכנית תחזוקה שנתית, לפיה ייערכו שדרוגים והחלפות של מפלגים ומסוטים, שתפקידם להסיט את הרכבת ממסילה אחת לשנייה, לצד עבודות תקשורת לשדרוג מערכת האיתות בתחנות נתניה ובית יהושע. בימים אלה יחולו שינויים זמניים בתנועת הרכבות כך שרכבות בקווים: נהריה-תל אביב וכרמיאל-באר שבע יתחילו ויסיימו את נסיעתן מכיוון צפון בתחנת חדרה מערב, ומכיוון דרום יתחילו ויסיימו את נסיעתן בתחנת תל אביב סבידור מרכז.

צילום: רכבת ישראל

 

רכבות הלילה בקו נהריה-תל אביב-נתב"ג לא יופעלו מכיוון דרום. מצפון, כאמור, הן יתחילו ויסיימו בחדרה מערב. הרכבות בקו נהריה-תל אביב-באר שבע יתחילו ויסיימו את נסיעתן מכיוון צפון בתחנת בנימינה, ומכיוון דרום יתחילו ויסיימו את נסיעתן בתחנת תל אביב סבידור מרכז. הרכבות בקווים הפרבריים, בהן בנימינה-רחובות/אשקלון ונתניה-בית שמש יתחילו ויסיימו את נסיעתן מכיוון דרום בתחנת הרצליה, ומכיוון צפון לא יופעלו כלל. 

בשל העבודות, משרד התחבורה יתגבר את קווי האוטובוסים הסדירים ויוסיף קווי אוטובוס נוספים באזור השרון ותל אביב. כמו כן, הרכבת תפעיל מערך שאטלים חינמי לנתב"ג לאורך של שעות היממה, שיעבור בתחנות חדרה, נתניה ונתב"ג. בשעות הלילה תתווסף תחנה גם בהרצליה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תפילה בימי הקורונה. נישאר בחוץ צילום: דוד כהן, פלאש 90

תשעה באב: פרופ' גמזו מתנגד להגדלת מספר המתפללים בבתי הכנסת

קרא עוד