סגור

נתניהו מבקש: לדחות את הדיון בפינוי חאן אל אחמר

נתניהו מבקש לדחות את הדיון בבג"ץ בעתירה שהגישה תנועת רגבים בדרישה לקיום פסק הדין לפינוי המתחם הבלתי חוקי, בארבעה חודשים נוספים. רגבים: "דחייה נוספת תפגע באינטרס של מדינת ישראל"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ו בחשון התשפ
,
04 בנובמבר, 2019 17:48
חאן אל אחמר

חאן אל אחמרצילום: תנועת רגבים

פרקליטות המדינה הגישה הערב (ב') לבג"ץ את בקש‏ת ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו, לדחות את הדיון בעתירה שהגישה תנועת רגבים נגד אי פינוי חאן אל אחמר, עד לחודש מרץ 2020. 

תנועת רגבים, המנהלת מאבק משפטי בבג"ץ מאז שנת 2009 הגישה ערב הבחירות בחודש אפריל עתירה שישית במספר, הדורשת מהמדינה להסביר מדוע לא מימשה את צווי ההריסה, חרף ההצהרות שהגישה המדינה לבג"ץ בעתירות הקודמות, לפיהן יפונה המתחם הבלתי חוקי עד חודש יוני 2018, וכן הצהרה מאוחרת יותר לפיה יפונה המתחם עד סוף ספטמבר 2018. 

בתנועת רגבים מתנגדים לדחייה בדיון: "זו העתירה השישית שהגשנו בעניין חאן אל אחמר", אומר מנכ"ל תנועת רגבים, מאיר דויטש. "כבר ב-2009 התחייבה המדינה כי תפנה את המתחם. אנו סבורים שדחייה נוספת לאחר מתן פסק דין חלוט (שניתן בעתירה הרביעית), פוגעת במעמדו של בית המשפט, ובאינטרס של מדינת ישראל".

04.11.2019

1. אולי די עם המריחות והשמלאניות (מתי קופמן )

ביבי הבטיח לא פעם ולא פעמיים לפנות לאלתר, אהה זה היה לפני הבחירות בכל פעם.
על רבע מרפסת במדינה ישנם צווי הריסה מידיים וכאן השפנפנות של הליכוד במלוא עוצמה.
נמאס כבר מהשקרים שוב ושוב, בדרום אין שקט, אצל הערבים האלימות והרציחות משתוללים, בניה בלתי חוקית ערבית לא הורסים הכל בשם הביטחון, אך אהל באיזה גבעה שיהודים מקימים זה צר הביטחון ממהר לאכוף!
בשביל צריך ימין של ביבי?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אולמרט. יורה על נתניהו צילום: תומר נויברג / פלאש 90

אולמרט תוקף: "נתניהו הוא שקרן ופלגן, אין דבר בו שאני סובל"

קרא עוד