תנועת נשים לשלמה ארצי: "המופע לא מהווה הדרת נשים"

תנועת הנשים 'שוברות שוויון' פנתה לשלמה ארצי, על רקע הסערה סביב מופע ההצדעה של עמותת הרב פירר: "אנא קיים את האירוע כמתוכנן, הוא לא מהווה הדרת נשים"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ב בחשון התשפ
,
31 באוקטובר, 2019 15:54
שלמה ארצי

שלמה ארציצילום: הדס פרוש, פלאש 90

נשות תנועת הנשים "שוברות שוויון" המורכבת מנשים חילוניות ודתיות מכל גווני החברה בישראל, שלחו היום (ה') מכתב לזמר שלמה ארצי במטרה לחזק את ידו בעיצומה של סערת ביטולי ההשתתפות של האמנים באירוע התרמה של הרב פירר, עקב הטענות להדרת נשים. במכתב הן ביקשו לקיים את האירוע כמתוכנן ו"שאהבה והחסד לא יסוגו מפני רוחות של פלגנות".

במכתב נכתב: "טענות רדודות אלה - חסרות שחר. העובדה שהרב פירר, יהודי שומר מצוות, מבקש לשמור על אורח חייו ולא לשמוע שירת נשים, אינה פוגעת כהוא זה בכבודן של נשים ובמעמדן. אנו לא מודרות ולא מושפלות כאשר אדם מבקש לקיים את דתו – דתן של מאות אלפי נשים בישראל, דתו של העם היהודי". 

עוד נכתב: "ביטול ההשתתפות באירוע בשל שמירת מצוות פוגע גם ברב פירר וגם בהמוני נשים וגברים בישראל, כאשר הוא פוסל את ערכיהם ואת אורח חייהם". 

ולסיכום כתבו הנשים: "אנו נדהמות לנוכח עזות המצח של ארגונים מסוימים לדבר בשם ציבור הנשים בישראל, ולשים בפיו ובלבו פגיעה שאינה קיימת. המציאות רחוקה מאותן טענות שווא". 

המכתב של שוברות שוויון לשלמה ארצי

המכתב של שוברות שוויון לשלמה ארציצילום: ללא

31.10.2019

1. בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל ובזכותן עתידין להיגאל! הקול השפוי. (יעקב)

דווח על תגובה לא ראויה
03.11.2019

2. עוד ארגון שרוקד בפני עוד פריץ חרדי . שירת נשים תמיד הייתה בבני עקיבא ובממלכתי דתי. נשים דתיות תמיד שרו . חרדים הם עדה קיצונית ופנאטית . אסור להתח (gffggffg)

f

דווח על תגובה לא ראויה
03.11.2019

3. shloimale hercig (gffggffg)

עוד ארגון שרוקד בפני עוד פריץ חרדי . שירת נשים תמיד הייתה בבני עקיבא ובממלכתי דתי. נשים דתיות תמיד שרו . חרדים הם עדה קיצונית ופנאטית . אסור להתחשב בהם. במקום שהדתיים הלאומיים ילחכו את פנכתם של החילוניים ויהיו המזוזה היחידה והדומיננטית בממשלה ובמדינה הציונית , הם בוחרים ללחך את פנכת החרדים ופשוט נעלמים בתוך ים המזוזות הפנאטיות, החשוכות והקיצוניות. פירר הוא לא בחור ישיבה, לא רב ולא אברך. הוא עסקן רפואי שתלוי בתרומות הממשלה החילונית ובתורמים חילוניים וכל היום מכרכר סביבם. ארגונו עושה הרבה רעש וצלצולים והשלם שלו קטן בהרבה מסך חלקיו. הרבה הילה מיותרת נדבקה בו , וחבל. הוא לא הקדוש ברוך הוא ולא רופא. הוא סתם אחד שאנחנו האדרנו. הוא קיבל מאיתנו האדרה, ונתן לנו בתמורה הדרה. צורה לנו. לסיום, ברצוני לציין את שנכתב באתר גלובס: קלמן שרייבר, נהגו האישי של פירר מרוויח מאה אלף שח ברוטו לחודש. האדמור מבעלזא, רבו של פירר הוא מיליארדר. יש להם מספיק כסף. אין שום צורך לתרום להם. הדרת נשים אסור שתהיה במחוזותינו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הר הזבל סמוך לרמאללה צילום: רגבים

המנהל האזרחי מצהיר: 'מזבלת הקורונה' תסגר

קרא עוד