סגור

צפו: שקד וסמוטריץ' עונים לגולש יאיר נתניהו

הגולש יאיר נתניהו פנה בשאלה ל'ימינה' האם הם ימליצו על אביו לראשות הממשלה. שקד וסמוטריץ מגיבים

חדשות כיפה
ד באלול התשעט
,
04 בספטמבר, 2019 15:03
שקד וסמוטריץ

שקד וסמוטריץ' מגיביםצילום: צילום מסך

במהלך לייב פייסבוק משותף של יו״ר ימינה איילת שקד ושר התחבורה ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ ענו השניים לשאלת הגולש יאיר נתניהו האם ימליצו על אביו לראשות הממשלה.יו״ר ימינה איילת שקד ענתה ואמרה: "יאיר אנחנו נמליץ רק על אבא שלך לראשות ממשלה ולא לאף אחד אחר אז אתה יכול להתקדם".

שר התחבורה ח״כ בצלאל סמוטריץ הוסיף ואמר: "ואני אגיד לך עוד משהו יאיר - יש לי הערכה גדולה לאבא שלך. יש לי גם לא מעט וויכוחים ומחלוקות איתו וזה בסדר, אנחנו מנהלים את זה עניינית. 

"אני בהחלט רוצה למשוך אותו הרבה יותר לימין ולוודא שהוא לא יקים עוד פעם ממשלת שמאל כפי שהוא עשה. אני חושב שמסע ההכפשות והשקרים שאתה עובר הוא בלתי מתקבל על הדעת ואין ספק שאני הייתי מרגיש נורא ואיום וילדיי היו מרגישים נורא ואיום עם היו עוברים את זה. חז״ל אמרו מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך - אל תאמץ אותן שיטות. אל תכפיש אל תייצר קמפיינים. אתה יודע מצוין שאנחנו מפלגת ימין אתה יודע מצוין שאבא שלך הוא מועמד הימין היחידי לראשות הממשלה אתה יודע מצוין שאנחנו הולכים להמליץ עליו והולכים להקים איתו ממשלת ימין. 

"אגב, אנחנו נרצה שהממשלה לא תהיה רק בכותרת אלא גם במעשים - במשפט, בהתיישבות ובביטחון. אל תעיף ספינים שאתה יודע שאין להם שום אחיזה במציאות בדיוק כפי שעושים לך וקשה לך".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נשיא גרמניה, פרנק וולטר שטיינמאייר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

צפו: נשיא גרמניה מברך 'שהחיינו', ביד ושם

קרא עוד