סגור

הרב סדן בתגובה ראשונה לניצן הורוביץ: "צר לי עליך. חבל שאתה קשוב ליועצי זדון"

ראש המכינה בעלי מתייחס לראשונה להשתלחות של יו"ר המחנה הדמוקרטי נגדו: "אני משוכנע שבתוך ליבך אתה מבין כמה הפוסט הזה הוא בזוי, שגוי, מטעה ופוגעני"

גלעד כהן, חדשות כיפה
כו באב התשעט
,
27 באוגוסט, 2019 15:25
הרב אלי סדן, ראש המכינה בעלי

הרב אלי סדן, ראש המכינה בעליצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

ראש המכינה בעלי, הרב אלי סדן, מתייחס לראשונה לדברים שהטיח בו הבוקר (ג') ניצן הורוביץ, יו"ר המחנה הדמוקרטי. הורוביץ כתב כי מדובר ב"גזען ומיזוגן", ו"אם לא ניזהר הוא וחבריו ייקחו את הכסף שלנו".

הרב אלי סדן אומר בתגובה לדברים: "צר לי עליך ניצן. חבל ועצוב שבלהט הקמפיין אתה קשוב ליועצי זדון שחושבים שבכדי לקושש כמה קולות נכון וראוי להסית כנגד האחר. כנגד הציונות הדתית. כנגדי.

"אני משוכנע שבתוך ליבך אתה מבין כמה הפוסט הזה הוא בזוי, שגוי, מטעה ופוגעני כלפי אלפי קצינים וחיילים בוגרי עלי שהתחנכו ולומדים כאן אצלנו על אהבת הארץ והאדם. בוגרים שגם ברגעים אלה שומרים עליך ועל חבריך לסיעה מגבול הלבנון ועד מדבר מצרים.

"מכינת עלי אותה הקמנו, היא ראשית צמיחת מפעל המכינות הישראלי ועל כך קיבלנו בין היתר את פרס ישראל. מכינת עלי הציונית פועלת גם בימים אלה עם המכינות החילוניות והדתיות שהוקמו בעקבותיה. אנחנו פועלים ידי ביד עם כולם - לזה קוראים אומץ.

ניצן הורוביץ

ניצן הורוביץצילום: פלאש 90, גילי יערי

"רגע לפני שנת הלימודים שבפתח ורגע לפני שמאות תלמידים חדשים יגדשו את בתי המדרש שלנו בעלי, במעלה אפרים, בתפוח ובתל אביב, נזכיר לך ולחבריך שאנחנו כאן ונמשיך ביתר שאת כדי ללמוד וללמד עוד על אהבת חינם, ועל כן לא נגרר לשיח הפוגעני והמפלג שלך".

מוקדם יותר תקפו בכירים בציונות הדתית את דבריו של הורוביץ. ח"כ עידית סילמן כתבה כי "הציונות הדתית אינה שק החבטות שלך". סגנית ראש עיריית ירושלים, חגית משה, כתבה: "של נעליך כשאתה מדבר על אדם כמו הרב אלי סדן"

27.08.2019

1. אנשי המחנה הדמוקרטי עושים לא פחות מאנשי המכינות (שמעון לוי)

הדברים שלך צריכים להיות מכוונים לחרדים ולליכודניקים שעושים הרבה פחות .

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

2. מלחמה תרבותית (נעם)

הבחירות כבר מזמן לא עסוקות בשאלה של ימין או שמאל, הסוגייה זה דת ומדינה. זה ברור. ניצן הורביץ רוצה לקושש עוד קצת קולות אז הוא תוקף את הרבנים, כנ"ל יאיר לפיד וליברמן שתוקפים את החרדים. ומצד שני- אף אחד לא מעז להתבטא בעד הזהות היהודית של המדינה. בימינה הצהירו שהם לא עוסקים בסוגיות האלה, איילת שקד אמרה שהיא בעד תחבורה ציבורית בשבת במתכונת מצומצמת, בנט קידם את מתווה הכותל והכניס ארגונים מטעם הקר החדשה למרד החינוך. חייבים נעם בכנסת!!!!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

3. אלי סדן: החילוניות סכין בגב האומה (ציוני)

זה בין היתר מה שאלי סדן חתן פרס ישראל אמר בשיעור לאחרונה. האם זו אהבת חינם? האם זו לא גאוותנות והתנשאות? האם זו לא שיפוטיות קיצונית? כדאי שאלי סדן וחבריו ישאלו את עצמם מדוע כ - 50% מבני הכיפות הסרוגות חוזרים בשאלה (ע"פ נתוני מכון רותם). הגיע הזמן לעשיית חשבון נפש בכיפות הסרוגות.

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

4. טיפשי לנהוג בפייסנות כלפי מי שרוצה אותך מת. (רקאומר)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שירה איסקוב צילום: Yonatan Sindel/Flash90

שירה איסקוב ושכנתה השיאו משואה: "לכבודן ולזכרן של כל הנשים שלא זכו שזעקתן תשמע"

קרא עוד