סגור

הצלחה לנפגעות עזרא שיינברג - הסכום גויס במלואו

סכום של 350 אלף שקלים גויס עבור הנשים שנפגעו מהרב עזרא שיינברג. הכסף ישמש להגשת תביעה אזרחית נגדו, וכן לסיוע מקצועי עבור הנשים, שנפגעו מהרב שהורשע בעבירות מין

חדשות כיפה
יד בתמוז התשעט
,
17 ביולי, 2019 13:50
הפגנה נגד הקלה בעונשו של הרב עזרא שיינברג

הפגנה נגד הקלה בעונשו של הרב עזרא שיינברגצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הצלחה לנפגעות הרב עזרא שיינברג. הסכום אותו ניסו לגייס באמצעות מימון המונים גויס במלואו - 350 אלף שקלים. הכסף ישמש את הנשים להגשת תביעה אזרחית נגד שיינברג, בגין העברות שביצע בהן, וכן לעזרה מקצועית עבור נשים הזקוקות להמשך טיפול.

כזכור, חמש נשים, מנפגעות הפרשה, פנו לציבור בבקשה לגייס מימון לעזרתן. "אנו חמש נשים מתוך כתב האישום שתובעות אותו אזרחית, וטובעות כבר ארבע שנים בהוצאות משפטיות עצומות, ואחרות, של עשרות אלפי שקלים. רק יחד, איתכם ואיתכן, נוכל לסיים מסע זה", כתבו בפנייתן.

כזכור, שיינברג כיהן כראש הישיבה הגבוהה "אורות האר"י" בצפת, והורשע בשנת 2017 בעבירות של תקיפה מינית.  ב-27 ביולי 2015 הוגש נגדו כתב אישום הכולל 12 תלונות של נשים, בעבירות של אונס, מעשי סדום, מעשים מגונים, שיבוש הליכי משפט והטרדה מינית. במהלך המשפט הציגו עורכי הדין של שיינברג ראיות חדשות שהביאו את השופטים לשלוח את הצדדים לגישור פלילי, לאור הקושי להוכיח את הנאמר בכתב האישום. ב-26 ביולי 2017 הודה והורשע במסגרת הסדר טיעון בעבירות של תקיפה מינית בשמונה נשים, לאחר שעבירות האינוס נמחקו מכתב האישום. ב-6 בפברואר 2018 נגזרו עליו שבע וחצי שנות מאסר. שיינברג ערער לבית המשפט העליון על חומרת העונש, וערעורו נדחה.

17.07.2019

1. 1 -אני מבין שאף פעם לא היתה בהליך משפטי ולא נזקקת לסיוע נפשי (כמי שעבר דברים "דומים" בקנה מידה הרבה יותר קטן, אנ)

דווח על תגובה לא ראויה
18.07.2019

2. זנות לשמה (ליאורה )

מבינה שהכל זה כסף .הייתם זונות איתו ועכשיו מבקשות תתשלום ..גועל נפש אם אתם דתיות .אני מתנצרת ..טינופות מנוולת

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

3. moinkhan@gmail.com (moin)

{dr.oduduwaspellcaster@gmail.com} הנה התוספות דוא"ל יצרתי קשר כדי לעזור להחזיר את השותף שלי אהבה לשעבר. קסם קסם אהבה חלק זה עובד בשבילי בתוך 3 ימים שלי לשעבר לחזור הביתה.
זוהי עדות החיים האמיתית שלי, ...
הכרת התודה שלי עמוקה אל האיש הגדול Dr.Oduduwa באמצעות תקשורת דוא"ל היה מסוגל לעזור לי להחזיר את האושר שלי בחיים פריצת דרך משפחתית להצלחה.
אני איש טוב שאוהב את אשתי כל כך הרבה, הייתי נשוי במשך 10 שנים אני עובד קשה אני מרגיש שיש לי מאוכזב אשתי כי אני לא בילה זמן עם הילד שלי ואשתו בגלל האופי של העבודה שלי אני עצמי אנחנו נסחפים זה מזה ועכשיו היא רוצה הפרדה וכל הכסף שלי אין לי אף אחד עכשיו. אמא שלי קיבלה שבץ לפני 4 שנים ואז אחרי הרבה זמן בבית היא מתה, אז לפני שנתיים אבא שלי חלה בסרטן ומת. יש לי החליט להמשיך הלאה עם החיים שלי למדינה אחרת אני מעולם לא הרגשתי כל כך לבד, מתבייש הנישואים הכושלים שלי. אני אדם טוב אני אוהב את הבן שלי אבל heartbreaking שלו לעזוב אותו כי אמא לוקח משמורת, אבל אני חייב לזוז כדי להפוך את הדף הוא הסיבה היחידה שאני מתעוררת עוד יום. חיפשתי פתרון להחזיר את אשתו לשעבר הביתה כי אני רוצה הבן שלי לגדול עם שני לי אבא ואשתי כאמו כאחד משפחה מאושרת, חבר שלי אנחנו עובדים יחד יעץ לי ליצור קשר עם גלגלת אהבה אהבה בשם ד"ר אודואה, הוא נתן לי את כתובת הקשר כדי לתקשר איתו את קסם האהבה קסם גלגלית כדי להחזיר את האהבה לשעבר שלי, עשיתי קשר עם spellcaster, אני מאמין דברים יעבוד שלי טוב כי יש לי מניע חיובי, Dr.Oduduwa הגיב על הודעת הדואר שלי והוא מבטיח לי שהוא יעזור לי להחזיר את אשתי בתוך שבעה ימים, הוא הורה לי מה נדרש לספק, ועשיתי כל מה שהוא אמר, כמה ימים לאחר מכן אני מקבל שיחת טלפון מאשתי, היא בכתה והתנצלה כי היא כל כך מצטערת על שעזבת אותי ואת בנו פליקס, היא התחננה שאקבל אותה בחזרה והיא מוכנה לטפל בילדים שלנו ולטפל היטב בבית, אני מאוד שמחה היום שאשתי בבית עכשיו איתי ועם הבן שלנו. הכרת התודה שלי לדוקטור אודואה על אהבתו מאיית את כוחו בעבודה. אני מאוד ממליץ לו לכל מי שרוצה לשחזר בחזרה אהבה אבודה היום.
אני מאחל לכם מזל טוב ואני מקווה שזה עשוי לעזור למישהו אחר להיות חזק לזכור מחר עוד יום העתיד שלך. עשיתי הבטחה Oduduwa לחלוק את עדותי חדשות טובות לכולם באינטרנט וחברים סביבי ללכת לקבל פתרון מהיר ודחוף לכל משבר היחסים אהבה.
הערה: רק אלה נואשות המבקשים לשחזר את הקשר האהבה שלהם בדחיפות יכול ליצור קשר עם Dr.oduduwa יש עזרה דחופה כדי לפתור את הבעיות הבאות בחיים: ...
* קסם חלק איות כדי WIN GAMES (לוטו לנצח במשחק)
* איות כדי לסיים את ההליכים גירושין המשפט
* קסם איות להתגרש שותף האהבה שלך
קסם אהבה קסם כדי למשוך אהבה חדשה
* אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר
- שורשים מסורתיים ריפוי עשבי תיבול סרטן הדם מחלות, תרופה ללחץ דם גבוה כאבי גוף אחרים.
כתובת הדוא"ל האישית Dr.oduduwa דוא"ל להלן; ...
{dr.oduduwaspellcaster@gmail.com}

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מרב מיכאלי צילום: פלאש 90. מרים אלסטר

היום: הפריימריז לראשות מפלגת העבודה

קרא עוד