לא שורף גשרים: בן גביר מבקש מפעילי עוצמה יהודית לא לתקוף את הרב פרץ

למרות עזיבתו בטונים צורמים, יו"ר עוצמה יהודית פנה לפעילי מפלגתו בבקשה שלא יתקפו אישית את יו"ר הבית היהודי: "יש לנו טענות קשות על התנהלותו, אך הרב רפי הוא לא בוגד, אלא יהודי יקר אוהב ישראל". לחדשות כיפה אמר: "לא יכולתי להסתכל לפעילים שלנו בעיניים"

משה ויסטוך, חדשות כיפה
כב בסיון התשעט
,
25 ביוני, 2019 12:52
איתמר בן גביר

איתמר בן גבירצילום: עוצמה יהודית

מספר שעות לאחר שהודיע לרב רפי פרץ על עזיבת מפלגתו את איחוד מפלגות הימין, פנה היום (ג') ראש עוצמה יהודית, איתמר בן גביר, לפעיליו בבקשה שלא יתקפו את יו"ר הבית היהודי באופן אישי

"פעילים יקרים ואהובים", כתב בן גביר, "למרות המחלוקות שלנו עם הרב רפי פרץ ולמרות ההודעה החד-משמעית שמסרנו היום, אבקש מכולכם לא לתקוף אותו באופן אישי. לא צריך להתייחס לרב רפי כבוגד או כאדם שהוא יריב שלנו. בסוף בסוף, למרות הכל, הרב רפי הוא יהודי יקר אוהב ישראל". 

עוד אמר כי "יש לנו טענות קשות נגד ההתנהלות של הבית היהודי, נגד ההתנהלות של הרב רפי, נגד ההתנהגות הלא מוסרית, אבל חשוב להדגיש- אין לנו דבר וחצי דבר נגד הרב רפי באופן אישי. נהפוך הוא".

הרב פרץ | תנ"ך בכותל לתלמידים

הרב פרץ | "התנהלות לא מוסרית"צילום: יוסי זליגר

בשיחה עם חדשות כיפה אמר בן גביר כי הוא לא פוסל שום אפשרות בעתיד לחבור בשנית לבית היהודי: "כל חיבור בפעם הבאה היחס אלינו יצטרך להיות יותר ראוי והגון. לא ניתן שישתמשו בנו ויזרקו. לא יכולתי להסתכל לפעילים שלנו בעיניים. הקש ששבר את גב הגמל היה רצף התנהלות שהעביר לנו מסר שעשינו, נתנו ועכשיו אפשר לוותר עלינו. ככה אי אפשר לעבוד".

הבוקר, שלח בן גביר מכתב לרב פרץ ובו הודיע כי מפלגתו פורשת מאיחוד מפלגות הימין: "לצערנו במהלך כל החודשים האחרונים לא זכינו ליחס הוגן וההתנהלות שלך ושל גורמים בבית היהודי הייתה כמי שמשתמשים וזורקים את עוצמה יהודית".

בסיום המכתב ציין כי "כנראה שהאצילות שלנו הביאה אצלכם לפרשנות שגויה לפיה ניתן להמשיך לדרוך על עוצמה יהודית. בנסיבות אלה לא נוכל לשמש עוד כמקפצה עבור הבית היהודי, ואנו פועלים למען חיבורים אחרים שיחזקו את הכוח של הימין בבחירות הקרובות".

25.06.2019

1. כלצמי שיש שכל בראש מבין שזה הכל מזימה של בצלאל סמוטריץ (צבי)

הוא וא זה שבגד בעצמה יהודית והשתמש רק במצביעים שלהם כדי שהוא יכנס לכנסת בעז"ה הפעם הוא ישאר בחוץ כיאה לאפס כמוהו הרי בהסכם גם הוא צריך להתפטר אז למה הוא לא עשה זאת ??? אלא הכל זה תוכנית המזימה של סמוטריץ שידע גם ידע שבלי עצמה יהודית אין לו סיכוי להיות בכנסת הרב פרץ הוא רק בובה שנמשכת בחוטים על ידי האיש השחצן הזה בצלאל סמוטריץ , אדם נוכל ותחמן

דווח על תגובה לא ראויה
25.06.2019

2. אני רק עם איתמר (יוסי)

רק מראה עד כמה איתמר אינו מעוניין לפלג את הציונות הדתית ואת הימין אבל אם לא תיהי לו ברירה אז לא תיהי לו , אין ספק שמגיע לו ולחבורתו שהוא יקבל את המקום ה4

דווח על תגובה לא ראויה
25.06.2019

3. קוף שחור מלוכלך (סרטן ביצים)

מחכה ליום שהסרטן יגיע קוף מסופלס. המן. זבל מזוקק. לא נישכח ולא ניסלח. בן רחב

דווח על תגובה לא ראויה
26.06.2019

4. לא רק (ששי)

לא רק את איתמר ביזו אלא גם את בנט ביזו בקריאות בוז ברבים עוד כשהוא היה בבית, ולכן הוא עזב , על בר קמצה נחרב הבית, על ביזיונות שביזו את איתמר ו-בנט, נופל הבית היהודי כי הם לבד לא עוברים את אחוז החסימה, וקיבלנו בחירות חוזרות, ככה תשכחו מלהקים ממשלת ימין

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

פגישת גנץ ונתניהו אצל הנשיא ריבלין צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

סקר: רוב הציבור בעד רוטציה בין נתניהו לגנץ

קרא עוד