"לא אשקוט עד שייעצרו השותפים למעשה הנורא": בן דהן מגיב לאונס הילדה

סגן שר הביטחון הגיב למקרה האונס המזעזע של הילדה בת ה-7 ואמר: "המילים נעלמות כשנחשפים לזוועה הזו". ח"כ עידית סילמן דורשת להקים צוות חקירה מיוחד שיחקור את האונס

גלעד כהן, חדשות כיפה
יד בסיון התשעט
,
17 ביוני, 2019 12:40
"לא אשקוט" | סגן שר הביטחון, הרב ח"כ אלי בן דהן

"לא אשקוט" | סגן שר הביטחון, הרב ח"כ אלי בן דהןצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

"המילים נעלמות כשנחשפים לזוועה הזו", כך הגיב סגן שר הביטחון, ח"כ הרב אלי בן דהן למקרה האונס של הילדה בת ה-7. "אני לא אשקוט ומערכת הביטחון לא תשקוט עד שייעצרו השותפים השפלים למעשה הנורא, והצדק עימם ימוצה עד תום".

כפי שפורסם אתמול בחדשות כאן 11, פלסטיני תושב דיר קדיס מואשם בחטיפת, תקיפת ואונס ילדה בת 7. לפי המשטרה, הנאשם פיתה את הילדה להגיע איתו למבנה סמוך שהיה בהליכי בנייה ושם ביצע בה את המעשים החמורים. מעצרו הוארך היום ב-7 ימים. בשבוע הבא יתקיים דיון בבקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים בתיק האונס, החטיפה והתקיפה.

החקירה התנהלה כשלושה חודשים ונתקלה בקשיים לא מועטים כי עד לאחרונה הפרשה הייתה "מילה שלה כנגד מילה שלו" כי הנאשם הכחיש מכל וכל. מכתב האישום עולה כי הנאשם, שעבד במוסד חינוכי והועסק בנקיון ותחזוקה, הכיר את הילדה במוסד החינוכי וטיפח עימה קשר: במשטרה ציינו כי הנאשם דיבר איתה מעת לעת ונתן לה ממתקים.

חה"כ עידית סילמן דורשת מהשר לביטחון פנים, גלעד ארדן להקים צוות חקירה מיוחד שייבחן את המקרה. "ביממה האחרונה פורסם מקרה אונס מחריד על רקע לאומני. הפרטים שפורסמו קשים ומזעזעים כל לב. ילדה בת שבע שחייה וחיי משפחתה נהרסו לחלוטין. למרות שהמקרה אירע לפני זמן רב, הוא פורסם בעקבות העמדתו לדין של חיית אדם שביצע מעשה נפשע זה. מפרסומי האירוע עולה כי לפושע היו שותפים רבים בביצוע המעשה, חרף זאת אף אחד מהם לא נעצר למרות שחלף זמן רב מאז האירוע. אודה על הקמת צוות חקירה מיוחד (צח"מ) עד לתפיסת כל המעורבים בעניין. לא ייתכן שאנשים אלה יסתובבו באופן חופשי ועל משטרת ישראל וכוחות הביטחון להקצות את כל המשאבים הנדרשים עד שכל השותפים למעשה הנפשע ישלמו את מלוא המחיר".

סילמן הוסיפה וציינה: "אני סבורה כי חובה להחמיר את הענישה והמאבק בהטרדות מיניות בכלל, ובפרט על רקע לאומני. למען יראו ויראו." את מכתבה חתמה סילמן בקריאה: "כל דמי אחותנו זועק מן האדמה".

17.06.2019

1. בית המשפט "הגרמני" יבקש להסביר לפלסטיני שהוא נהג בצורה לא טובה, צריך לנסות להבין ולדבר ולחנך ולקבל. (שמוליק)

כל עוד זה הילדות שלכם, של הסרוגים. הבת של השופטת לא גרה בפריפריה.

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2019

2. ערבי אנס את הילדה אבל זה לא העצור (אחד שיודע)

יש פושע אחר שמסתובב חופשי בכפר ערבי, הערבי העצור כבר 3 חודשים לא נגע בילדה. אני מכיר ויודע!

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2019

3. למגיב 2 (בן יהודה)

לפחות תגיד על מה אתה מסתמך

דווח על תגובה לא ראויה
18.06.2019

4. עוד פוליטיקאי כלומניק דרגה ז שמנצל את המקרה הילדה ורגשות הציבורת לעשות הון פוליטי לעצמו (המטיף בשער)

וכי מה זה "לא אשקוט" מה הוא יכול להוסיף? וכי רשויות החוק מיתרשלים במשהו? וגם אם יש לו איזה רעיון להוסיףץ שיפנה בצינורות המקובליםת מה עוזרת הצהרתו לציבור? מעשים כאלו של ניצול ציני הם באותה דרגת שיפלות של האונס, הרי ברור שהמניע הוא צבירת הון פוליטי, ממש מגעיל, אלו הפוליטיקאים שלכם ישראל, או יותר נכון שלכם הסרוגים, משום מה ניראה שדווקא הפוליטיקאים ממוצא מיזרחי הם היותר ברברים.

דווח על תגובה לא ראויה
18.06.2019

5. למגיב 1ת אתה מנצל את המקרה להסתה נגד בית המשפט, ועוד באמירות חסרות שחר,? אתה אשקרה רוקד על דמה של הילדהת זה לא פחות מהאונס עצמו, נבלות כמוך משו (מה כבר ניתן לצפות מביבונים רפי שכל מוסתים)

דווח על תגובה לא ראויה
29.06.2019

6. חרדים אונסים ומאשימים ערבים (נתי חתוכה)

אבל האמת תצא לאור, אפילו בסדום ועמורא המתנחלי שמכיון שיצא המקרה לתקשורת ילבנו את הסוגיא טוב טוב ויצא הצדק לאור!
פוליטיקאים ארורים רוקדים על הדם!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

"הצעת חוק לא טובה" קרעי על פסקת ההתגברות של שקד צילום: פלאש 90

ח"כ קרעי: "אני לא מבין מה בוער לשקד להעביר חוק שבמקום לתקן יקלקל אף יותר"

קרא עוד