ארגון להב"ה יפגין נגד מצעד הגאווה

המשטרה אישרה לארגון להפגין נגד המצעד, ובניגוד לשנים קודמות, אף אישרה להשתמש במסגרת ההפגנה בציוד הגברה. בנצי גופשטיין: "מקווה כי לפחות חלק מהצועדים ישתכנעו ויעזבו את המצעד"

חדשות כיפה יהונתן קליין, חדשות כיפה 04/06/19 17:40 א בסיון התשעט

ארגון להב"ה יפגין נגד מצעד הגאווה
הפגנה נגד מצעד הגאווה בירושלים, בשנה שעברה, צילום: להב"ה

ארגון להב"ה, בראשותו של יו"ר הארגון בנצי גופשטיין, יקיים מפגן מחאה מול מצעד הגאווה בירושלים, שייערך ביום חמישי הקרוב. ההפגנה, שאושרה ע"י המשטרה, תתקיים אל מול תוואי המצעד בגן בלומפילד. 

בשונה משנים קודמות בהן הפגין הארגון מול המצעד, אישרה הפעם המשטרה ללהב"ה אף את השימוש במערכת הגברה. בהפגנה יישאו הפעילים שלטים עם הכיתוב "אבא ואבא זה לא משפחה", "די לטרור הלהט"בי", "ירושלים היא לא סדום", ועוד. 

בנצי גופשטיין

בנצי גופשטייןצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

בנצי גופשטיין אומר היום כי "אני קורא לכל מי שקדושת ירושלים וערכי המשפחה היהודית חשובים לו להגיע ולמחות אל מול המצעד שמטרתו למוסס את ערכי המשפחה היהודית ולהפוך את ירושלים ואת מדינת ישראל כולה לסדום. יש חשיבות גדולה להפגין דווקא מול המצעד כדי שכולם ידעו שיש רבים וטובים שלא מסכימים לתועבה ולפגיעה בזהותה היהודית של המדינה". 

גופשטיין מוסיף כי "הפעם בסיוע מערכת ההגברה נסביר לכל הצועדים במצעד כי הם מביאים אסון על עם ישראל במה שהם מבקשים לקדם ולמנף, ואני מקווה כי לפחות חלק מהצועדים ישתכנעו ויעזבו את המצעד".