סגור

נתניהו: ישראל לא תהיה מדינת הלכה

ראש הממשלה התייחס לדבריו של ח"כ בצלאל סמוטריץ', כי מדינת היהודים צריכה לפעול לפי חוקי התורה, וכתב כי "ישראל לא תהיה מדינת הלכה"

חדשות כיפה
כט באייר התשעט
,
03 ביוני, 2019 17:52
ראש הממשלה בנימין נתניהו

ראש הממשלה בנימין נתניהוצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

נתניהו נגד סמוטריץ'. בתגובה לדברי יו"ר האיחוד הלאומי, שאמר הבוקר (ב') בראיון לרשת ב' כי "מדינתו של העם היהודי תחזור להתנהל על פי משפט התורה", ופירט כי אם יכהן כשר המשפטים, ישאף להטמיע את המשפט העברי בספר החוקים של מדינת ישראל, והסערה שהתעוררה בעקבות הדברים, מגיב הערב ראש הממשלה נתניהו לנושא.

"ישראל לא תהיה מדינת הלכה", כתב ראש הממשלה בציוץ בחשבון הטוויטר שלו. מוקדם יותר אמר יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, כי נתניהו לא היה רוצה, אם יורשע בכתבי האישום נגדו, להיענש על פי חוקי ההלכה היהודית. גם חברת הכנסת שלי יחימוביץ' תקפה הבוקר את סמוטריץ' בעקבות הדברים, וכתבה כי "במדינת הלכה יהיה איסור על משכב זכר, גבר יוכל לגרש את אשתו אם לא תעשה את מטלות הבית, כל הרכוש שייך לבעל, חזרת העבדות, סקילה. זה מועמד לתיק המשפטים/חינוך, לא שיכור שממלמל חזונות ברחוב. גל השמרנות החדשה-עתיקה, עם ראש ממשלה שמוכן למכור הכל כדי לא ללכת לכלא, הוא סכנה אדירה לחרות האנושית שלנו". 

03.06.2019

1. לא שסמוטריץ היה קרוב לתיק המשפטים, אבל כעת הוא יראה אותו במשקפת (יעקב דינור)

ככה זה שהשתן עולה לראש..........

דווח על תגובה לא ראויה
03.06.2019

2. תאוות (נהוראי)

תראו למה הם דואגים לתאוות של הומואים ולסביות זה מה שמעניין אותם שלא יפגעו להם בתאוות החילוניות התחילה בזמן שפינוזה בדיוק שרבנים בזמנו יצאו נגד פריצות אבל הם לא אומרים את זה במפורש אלא מכסים את זה במעטה של אידיאולוגיה כביכול מיסכנים

דווח על תגובה לא ראויה
04.06.2019

3. אדוני ראש הממשלה (שחר )

חיכינו 2000 שנה כדי לחזור לכאן, אז נחכה עוד כמה שנים כדי שנתנהל ע''פ התורה באמת .

בכל מקרה עמ''י יהיה כאן גם אחריך..

דווח על תגובה לא ראויה
04.06.2019

4. ברוך ה' (ש)

הסכנה שאדם כמו סמוטריץ' יהיה שר משפטים חלפה בינתיים. לצערי הכתבים החילונים אינם יודעים מה לשאול ונטפלים לכל מיני עניינים שאפשר לדחות בקש כמו סקילה. היה צריך לשאול אותו האם במדינה שלו תהיינה נשים שופטות. האם הוא רואה במי שפונה לבתי המשפט בדיני ממונות, אדם שפונה לערכאות. אלה השאלות הקשות, ולא סקילה סקילה ומשכב זכר.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: Wisam Hashlamoun/Flash90

פלשתינים תקפו מתיישבים בשומרון: "ניסיון לינץ'"

קרא עוד