אלמוג בוקר משווה: "כמו לפני השבעה באוקטובר"

העיתונאי אלמוג בוקר תקף את מדיניות הממשלה בגבול לבנון, יממה לאחר שנועה וניר ברנס נהרגו מפגיעת טיל ברמת הגולן. לטענת בוקר, אם הסיטואציה בצפון הייתה מתרחשת בגוש דן - נסראללה כבר מזמן היה על הכוונת

חדשות כיפה חדשות כיפה 10/07/24 13:59 ד בתמוז התשפד

אלמוג בוקר משווה: "כמו לפני השבעה באוקטובר"
אלמוג בוקר |, צילום: Yonatan Sindel/Flash90

יממה לאחר מותם של ניר ונועה ברנס מפגיעה ישירה של טיל חיזבאללה בכביש מרכזי ברמת הגולן. אלמוג בוקר, תושב עוטף עזה ועיתונאי חדשות 13 תקף את מדיניות הממשלה בצפון והעלה ציוץ זועם ברשתות החברתיות.

זירת האירוע שבו נהרגו בני הזוג ברנס |

זירת האירוע שבו נהרגו בני הזוג ברנס | צילום: דוברות מד"א

נסראללה כבר מזמן היה על הכוונת

בוקר, כתב: "צריך לומר את האמת- אם ערים בגוש דן היו סופגות כל יום עשרות רקטות וכטב"מים ואם 100 אלף איש מת"א היו נעקרים מביתם במשך תשעה חודשים, נסראללה כבר מזמן היה על הכוונת ומדינת לבנון כבר מזמן הייתה משלמת מחיר כבד".

"דין אחד לתל אביב ודין אחד לקריית שמונה"

בוקר, השווה את הסיטואציה העכשווית בגבול הצפון לזו שהייתה לפני ה-7 באוקטובר בעוטף עזה. לטענתו: "כמו לפני השבעה באוקטובר בעוטף, גם אחרי השבעה באוקטובר בצפון: בממשלת נתניהו יש דין אחד לתל אביב ודין אחד לקריית שמונה". לבסוף, בוקר הצהיר כי "המסר היה חייב להיות ברור מהיום הראשון: הראש של נסראללה ומדינת לבנון".

"אל תתנו לאף אחד למרוח אתכם עם הסכמים"

כזכור, לפני מספר שבועות, בוקר פנה לתושבי הצפון: "אל תתנו לאף אחד למרוח אתכם עם הסכמים - תדרשו לראות בעיניים את השינויים. אנחנו בעוטף האמנו וגילינו בשבעה באוקטובר שהפקירו אותנו לדאוג לעצמנו. ועוד דבר אחד: גם ביום שאחרי - חיילים ביישובים צמודים לגדר. בלי זה, אל תחזרו לבית".