משפחת ביבס זועמת על גנץ: "חוסר אחריות"

לאחר שגנץ חשף בראיון כי ישראל "יודעת מה עלה בגורל משפחת ביבס", משפחת החטופים זועמת על גנץ ועל פרסום הדבר ללא אזהרה מראש: "בחרו לפרסם ידיעה מבלי להתחשב במשפחה שיושבת בבית"

חדשות כיפה חדשות כיפה 13/06/24 22:36 ז בסיון התשפד

משפחת ביבס זועמת על גנץ: "חוסר אחריות"
משפחת ביבס, צילום: ללא

השר בני גנץ התראיין הערב (ה') למספר ערוצי טלוויזיה, ביניהם לערוץ כאן 11 בו אמר כי מדינת ישראל יודעת מה עלה בגורל משפחת ביבס, וכי היא תבחר לספר זאת שיגיע הזמן. האמירה טלטלה את אזרחי ישראל שחוששים לגורל המשפחה שנחטפה לעזה ב-7 באוקטובר.

משפחת ביבס זועמת

משפחתם של החטופים, שמפעילה את עמוד האינסטגרם שמוקדש להחזרתם זעמה: "היינו עדים הערב לחוסר אחריות של פוליטיקאי ושל תקשורת שבחרו לפרסם ידיעה מבלי להתחשב במשפחה שיושבת בבית ונאלצת להתמודד עם זה, ללא כל הכנה מוקדמת ויכולת לעצור את זה. המשפחה בקשר רציף עם המודיעין ואנחנו עדיין מאמינים בלב שלם שעוד נשמע חדשות טובות".

כזכור, שירי וירדן ושני ילדיהם הקטנים נחטפו בשבת השחורה מביתם, וטרם ידוע מה עלה בגורלם. לפני מספר חודשים טען ארגון הטרור חמאס כי רצח את שירי והילדים, ואף צילם את האב ירדן כשהוא מקבל את בשורת האיוב. אך בישראל מיהרו להבהיר כי אין ראיות ממשיות לדבר, וכי ייתכן בהחלט שהשלושה עוד בחיים. כפי שחשף הערב גנץ, מדינת ישראל מודעת בהחלט מה קרה למשפחה - אך בוחרת שלא לחשוף לציבור.