נפתלי בנט מודה: "לא קיימתי הבטחת בחירות משמעותית"

ראש הממשלה לשעבר הודה כי רצה להימנע מבחירות שישיות ושביעיות ולכן ישב בממשלה עם אנשים שהבטיח שלא ישב. "עשיתי המון שגיאות במהלך הדרך. בחירת האנשים לא הייתה טובה ויש דברים שאני מצטער עליהם"

חדשות כיפה חדשות כיפה 19/05/24 09:18 יא באייר התשפד

נפתלי בנט מודה: "לא קיימתי הבטחת בחירות משמעותית"
בנט מודה: "לא קיימתי הבטחת בחירות מאוד משמעותית", צילום: צילום מסך, אריאל זנדברג

ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט השתתף בערב מורשת של התנועה החינוכית "חמש אצבעות", בשיחה עם מנכ"ל התנועה עמיר מנחם, בפניהם של למעלה מ-1000 חניכי ובוגרי התנועה אמר: "עשיתי המון שגיאות במהלך הדרך, זו הייתה טלטלה, בוודאי שיש דברים שאני מצטער עליהם. למשל אני לא קיימתי הבטחת בחירות מאוד משמעותית, אני אמרתי אני לא אשב עם ההוא ועם ההוא וישבתי עם ההוא וההוא, הסיבה שישבתי עם מי שאמרתי שלא אשב איתו הייתה כי רציתי להוציא את ישראל מהכאוס להוציא את ישראל מבחירות חמישיות ושישיות ושבעיות".

בנט: "לא הייתי צריך להבטיח את ההבטחות האלה"

ראש הממשלה לשעבר אמר כי השגיאה הייתה שהוא הבטיח מההתחלה הבטחה מטופשת כדבריו, "לא הייתי צריך להבטיח את ההבטחות האלה, אבל למדתי. גם עכשיו כשהילד שלי דוד אומר, ביום שישי אנחנו יוצאים לטיול? אני עונה לו: אנחנו נעשה השתדלות לצאת לטיול, כבר לא מוציאים ממני הבטחות, היו שגיאות גם בבחירת אנשים".

בנט בכנס "חמש אצבעות"

בנט בכנס "חמש אצבעות" צילום: יובל רומנו

כאמור, את הדברים אמר ראש הממשלה לשעבר אל מול למעלה מאלף בוגרי, חניכי ומשפחות תנועת "חמש אצבעות" במהלך ערב המורשת המסורת שהתקיים במתחם הסינמה סיטי בגלילות והוקדש לזכרם של 15 מבוגרי התנועה שנפלו במלחמת חרבות ברזל.