זה הגיע גם אליו: משה בר סימן טוב חיובי לקורונה

מי שהיה ממונה על הקורונה ושימש כפנים שלה בזמן ההתפרצות הראשונית כאשר כיהן כמנכ"ל משרד הבריאות פרסם בטוויטר כי הוא חולה בקורונה

נועה שטרנברג, חדשות כיפה 23/06/22 18:18 כד בסיון התשפב

זה הגיע גם אליו: משה בר סימן טוב חיובי לקורונה
משה בר סימן טוב, צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

בציוץ בטוויטר פירסם מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר, משה בר סימן טוב תמונה של בדיקת אנטיגן חיובית וצחק: "זה סימן טוב?". עם חזרת נגיף הקורונה לחיינו עם עוד ועוד חולים שמתגלים ומקדם הדבקה הולך ועולה, היה זה בלתי נמנע שגם מי שהיה אחראי על הקורונה יידבק מתישהו. נדגיש כי רק אתמול התגלו 9,568 חולים חדשים שמהווים 30% מסך הבדיקות במדינה.

https://twitter.com/moshebst/status/1539901219392700418/photo/1 

נזכיר כי "ברסי" היה מנכ"ל משרד הבריאות עם פרוץ המגיפה ב2020 וניהל את הגלים הראשונים שלה. בתחילת השנה הודיע כי הוא עוזב ומתחיל תפקיד חדש, בחברת "גיג-קפיטל גלובל" האמריקאית בראשות ד"ר אבי כץ וישמש כדירקטור בחברת Uphealth שעוסקת בתחום הבריאות הדיגיטלית בארצות הברית.

GigCapital Global היא קבוצה בארצות הברית, שעוסקת בהצמחת חברות טכנולוגיה פרטיות באמצעות הנפקה שלהן בבורסה המקומית. חברת Uphealth הנסחרת בבורסת ניו יורק לפי שווי של 689 מיליון דולר, מספקת שירותי בריאות בפלטפורמות דיגיטליות במטרה לייצר טיפול אינטגרטיבי ויעיל בדגש על טיפול בתחלואה כרונית. בין הפתרונות שמציעה החברה: פלטפורמות לשירותי רפואה מרחוק, בית מרקחת דיגיטלי, שירותי בריאות הנפש ופתרונות לאינטגרציית שירותי הבריאות.

בר סימן טוב, הודה על התפקיד החדש ואמר: "הצטרפותי לדירקטוריון חברת Uphealth, לצד המשך פעילותי במגזר העסקי, היא פועל יוצא מהחלטתי להשפיע על עולם הבריאות העתידי באמצעות הידע והניסיון שרכשתי בשנים האחרונות. משבר הקורונה העולמי יצר מציאות חדשה, אשר עבור חברת Uphealth מהווה פוטנציאל עסקי רב. אני מצפה להביא את תרומתי כדירקטור לתעשיית הבריאות הטכנולוגית מתוך אמונה כי הפיתוחים העתידיים ישנו וישפרו תהליכים בענף הבריאות העולמי". 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר