הותר לפרסום: מלמד לקריאה בתורה נעצר בחשד שבמהלך שיעוריו פגע מינית בקטינים

משטרת ישראל עצרה גבר כבן 36 העוסק בלימודי קריאה בתורה של קטינים לקראת בר מצווה בשדרות, בחשד שבמהלך השיעורים הפרטיים שהעביר ביצע בקטינים עבירות מין | בית המשפט התיר לפרסם את שמו לאור החשד כי ביצע עבירות דומות בקטינים נוספים

אלעד הומינר, חדשות כיפה 19/05/22 15:47 יח באייר התשפב

הותר לפרסום: מלמד לקריאה בתורה נעצר בחשד שבמהלך שיעוריו פגע מינית בקטינים
ניידת משטרה, אילוסטרציה, צילום: דוברות המשטרה

חקירת משטרה קשה חלה בראשית השבוע. לתחנת המשטרה בעיר שדרות הגיעה אם לשלושה קטינים בגילאי 14-15, וסיפרה לחוקרים כי במהלך שיחות אישיות שהיו לה עם בניה לאחר שהבחינה בשינוי התנהגותי, הם גוללו בפניה מסכת ארוכה ושיטתית של עבירות מין שביצע בהם אדם אצלו כולם למדו לרגל עלייתם לתורה במועדים שונים, בהם היו לקראת גיל 13.

החשוד עידו צור עטאר, תושב יבנה, ששמו הותר היום לפרסום, נעצר כבר באותו היום על ידי חוקרי תחנת שדרות, והוא נחקר בחשד למעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14. מעצרו הוארך עד לתאריך 24.5.22.

היום במעמד הארכת מעצרו השניה בבית המשפט השלום, נעתרו השופטים לבקשת נציג המשטרה להתיר לפרסום את שמו של החשוד ופרטי הפרשה, לאור החשד כי ביצע עבירות דומות בקטינים נוספים שלמדו או לומדים אצלו בעיר שדרות. 

מהמשטרה נמסר היום: "המשטרה קוראת להורים שילדיהם למדו אצל החשוד, לבדוק האם פעל כלפיהם בדפוס פעולה דומה, וככל שעולה חשד לביצוע עבירה, לדווח על כך למשטרת שדרות".

המשטרה מחפשת קורבנות נוספים בחשד לעבירות מין בירושלים

שוטרי תחנת לב הבירה של מחוז ירושלים עצרו ביום שלישי את דוד יאיר הראש בחשד שביצע עבירות מין בקטינה. מעצרו הוארך לבקשת המשטרה בבית המשפט בשבעה ימים. בצעד חריג פרסמה המשטרה את תמונתו ופרטיו של החשוד בניסיון לאתר קורבנות נוספים למעשים מעין אלו, במידה וישנם.

מדובר בתושב טבריה בן 55 בשם דוד יאיר הראש. בכל חשד לפגיעה מינית על ידי החשוד הנ"ל, ניתן לפנות ולדווח בכל תחנת משטרה ברחבי הארץ או לתחנת לב הבירה בטלפון 02-5391550.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר