הסגנית של אבישג סמברג: שרה בן אהרון מקרית ארבע זכתה במדליית כסף בטאקוואנדו

תושבת קריית ארבע, שירה בן אהרון, זכתה במדליית כסף באליפות ישראל לבוגרות בטאקוונדו ותהיה סגנית אלופת המדינה, במדליית הזהב ובאליפות המדינה זכתה אבישג סמברג - זוכת מדליית הארד באולמיפיאדת טוקיו

חדשות כיפה 23/01/22 15:28 כא בשבט התשפב

הסגנית של אבישג סמברג: שרה בן אהרון מקרית ארבע זכתה במדליית כסף בטאקוואנדו
צילום: ספיר גלבוע

מקרית ארבע לפודיום, הישג מכובד לתושבת קרית ארבע שרה בן אהרון כשזכתה במדליית הכסף באליפות ישראל לבוגרות בטאקוונדו, בן אהרון חברת סגל נבחרת ישראל ניצחה שני קרבות אינטנסיבים מול יריבות חזקות והפסידה בקרב על הזהב. 

אבישג סמברג זכתה במדליית הזהב

באליפות שנערכה בעיר רמלה זכתה אבישג סמברג המדליסטית האולימפית במדליית הזהב במשקל  - 49 קג. 

אבישג סמברג, זוכת מדליית ארד

אבישג סמברג, זוכת מדליית ארד באולימפיאדת טוקיו  צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

בן אהרון שהתחרתה במשקל של עד 53 ק"ג, אמרה לאחר התחרות כי היא מאושרת "אליפות ישראל היא אף פעם לא קלה, כלל המתחרות הגיעו מוכנות לאירוע הגדול של השנה בטאקוואנדו הישראלי ואני שמחה שזכיתי במדליית הכסף, אני רוצה להודות למאמן האישי שלי מרק ברגינסקי שמשקיע בי המון"
המטרה הבאה אומרת בן אהרון היא זכייה בזהב והמשך ייצוג ישראל בזירה העולמית. 

מרק ברגינסקי מאמנה האישי של שרה: "שרה משקיעה מאוד באימונים ואני שמח מאוד בשבילה על שלושה קרבות טובים ואינטנסיבים באליפות ישראל. במהלך השנה שרה צפויה לצאת לשתי תחרויות בחו"ל ולהתחרות בזירה הבינלאומית. כל תמיכה כספית בשרה תעזור לנו לקדם אותה יותר ולהביא הישגים נוספים בקרוב"

אליהו ליבמן ראש מועצת קרית ארבע חברון: "התרגשנו מאוד לשמוע על הזכייה של שרה, היא מצטרפת לעוד זכיות של צעירים וצעירות כאן בקרית ארבע חברון שזכו במדליות שונות בקרבות טאקוונדו, כבוד גדול למשפחת קרית ארבע חברון, אנחנו גאים בשרה"

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר