פרוייקט הסקי הדתי

"המושחתים ניצחו": גיסתו של לפיד התפטרה מקק"ל

שר החוץ וראש הממשלה החליפי הודיע כי בעקבות הביקורת הציבורית וההתקפות ברשתות החברתיות, גיסתו אילאיל קרן התפטרה מדירקטוריון קק"ל ותפסיק את פעילותה במפלגת יש עתיד

ישי אלמקייס, חדשות כיפה 09/11/21 13:39 ה בכסלו התשפב

יאיר לפיד, צילום: Oliiver Fitoussi/Flash90
יאיר לפיד, צילום: Oliiver Fitoussi/Flash90

בתחילת החודש נחשף כי שר החוץ וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד מינה את גיסתו אילאיל קרן לדירקטוריון קק"ל, דבר שהביא לביקורת רבה כלפיי המהלך, וניחוח הנפוטיזם שבו. היום (ג') בישר לפיד כי גיסתו הודיע על התפטרותה מקק"ל וגם מכל תפקידיה במפלגתו, יש עתיד.

"לא הייתה מוכנה לספוג את זה יותר. את ההתקפה הפרועה ברשתות. את ציוצי השופרות" סיפר לפיד על אחותה של אשתו ליהיא, והפנה אצבע מאשימה לעבר יו"ר האופוזיציה, "את נתניהו, הנאשם בשלושה כתבי אישום, האיש שהשחית את המערכת במשך שנים, שעומד על הדוכן ואומר 'אין הנחתום מעיד על גיסתו' לקול צחוקם הלעגני של כל אלה שמתנגדים לחוק שיאסור מנאשמים בפלילים לכהן בכנסת ישראל". 

"אם אני הנחתום, הריני מעיד על גיסתי שאין אדם טוב וישר ממנה בעולם ואין לה מושג איך זה נפל עליה. כל מה שהיא רצתה זה להקים את מטה הנשים של יש עתיד. אני זה שביקש ממנה להגדיל ראש, ללכת לקק"ל בהתנדבות ולהילחם שם בשחיתות", הוסיף שר החוץ. 

"הזירה הציבורית תהיה מהיום מקום טוב קצת פחות", טען ראש הממשלה החליפי והמשיך לומר כי, "בדירקטוריון קק"ל, שם משמש כיו"ר עמית, שלמה אחיו של אריה דרעי, גם הוא נאשם בפלילים, ינשמו הבוקר לרווחה. אילאיל היא עורכת דין מוכשרת ושאלה הרבה יותר מדי שאלות קשות. שאלות שרק מי שרוצים את טובת הציבור שואלים". 

לפיד צין כי "אילאיל תהיה בסדר כמובן. היא אהובה, היא חכמה, אנחנו משפחה חזקה. היא הבטיחה לי שתמשיך להיות פעילה בהתנדבות במטה הנשים, אבל זה לא התפקיד שלה לעמוד בקו האש התקשורתי. אנשי הספינים והמושחתים ניצחו את הקרב הזה, אנחנו נשאר כאן כדי לוודא שהם לא ינצחו במלחמה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר