מחאת "הקו האדום" ליד ביתה של איילת שקד: "נאבק עד שהחרפה הזאת תיעצר"

בעקבות סערת החשיפה והגילויים האחרונים על העברות המיליונים לכאורה בין אנשי רע"מ לחמאס בעזה, כ-200 פעילים הגיעו למחות מול בית שרת הפנים: "זוהי פשיטת רגל מוסרית, ערכית, ציונית ולאומית שלא הייתה כמוה במדינת ישראל מאז היווסדה"

חדשות כיפה 02/11/21 21:18 כז בחשון התשפב

מחאת "הקו האדום" ליד ביתה של איילת שקד: "נאבק עד שהחרפה הזאת תיעצר"
צילום: מחאת הקו האדום

בעקבות החשש שממשלת ישראל תעביר בתקציב המדינה מיליארדי שקלים שיגיעו לידי החמאס ולתומכי טרור, חברי מחאת "הקו האדום" קיימו הערב (ג') מול ביתה של השרה איילת שקד, בגן דוד מרקוס בתל-אביב, פאנל מיוחד בנושא: "אובדן המדינה היהודית", בהשתתפות : מתן פלג , מנכ"ל "אם תרצו", ח"כ לשעבר אריאל קלנר והרב עמיטל בראלי, מנכ"ל ארגון חותם.

ראש מטה מחאת הקו האדום יואל שילה, אמר: "אנחנו כאן באוהל המחאה שהקמנו מול ביתה של איילת שקד, כדי לומר שאנחנו לא מוכנים לקבל אובדן של מדינה יהודית. אין לגיטימיות לממשלה הזאת ואנחנו לא מקבלים אותה. אנחנו נמשיך להיאבק שמדינת ישראל תהיה יהודית".

מנכ"ל "אם תרצו" מתן פלג אמר: "אני רוצה לברך ולחזק את חברי מחאת "הקו האדום", שהרימו את הדגל והתחילו לקבץ את כל מי שרוצה למחות ורוצה לזעוק שאנחנו לא ניתן לזה לקרות. אנחנו נאבק עד שהחרפה הזאת תיעצר. אנחנו לא ניתן לזה לקרות".

ח"כ לשעבר אריאל קלנר הוסיף: "זוהי פשיטת רגל מוסרית, ערכית, ציונית ולאומית שלא הייתה כמוה במדינת ישראל מאז היווסדה. האנשים האלה שתומכים בגרועים שבשונאינו, מקבלים כסף ושותפים לממשלה ולשלטון במדינת ישראל. על כך צריך לקום קול זעקה ענק. אנחנו הגענו לכאן סמוך לביתה של השרה איילת שקד כדי למחות ולזעוק, זמן המחאה הגיע והמחאה הזאת צריכה להרעיד את מדינת ישראל". 

מנכ"ל ארגון חותם, הרב עמיטל בראלי אמר: "באנו לכאן למחאה ליד ביתה של השרה איילת שקד שמובילה תנועת "הקו האדום" בגלל שאנחנו מבינים שאיילת שקד שותפה לניסיון של עבאס לפגוע בנו, במכנה המשותף שלנו כמדינת יהודית, גם בצד הלאומי וגם בצד של הזהות. אנחנו לא מוכנים שזה יקרה, זה הקו האדום . אנחנו שותפים לכל הפעילות המיוחדת של "הקו האדום", כדי להזכיר שהגענו לכאן בשביל מדינה יהודית, זהות יהודית וצביון יהודי". 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר