נערים תקפו ופצעו קשה נהג אוטובוס: "היום בו נהג ירצח על הכביש קרוב מתמיד"

נהג אוטובוס נפצע הבוקר באורח קשה בקטטה עם כמה נערים ברמת הגולן. פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לנהג שסבל מחבלת ראש ומסוק הוזנק לאירוע | ארגון נהגי האוטובוסים בישראל: "יש לעצור את טרור האוטובוסים נגד הנהגים"

אלעד הומינר, חדשות כיפה 14/10/21 14:52 ח בחשון התשפב

הפגנת נהגים נגד האלימות, ארכיון, צילום: Yonatan Sindel/Flash90
הפגנת נהגים נגד האלימות, ארכיון, צילום: Yonatan Sindel/Flash90

נהג אוטובוס כבן 60 נפצע הבוקר (ה') באורח קשה בקטטה עם כמה נערים בישוב בני יהודה ברמת הגולן. קטטה זו התרחשה מעט לפני השעה 11:00 במהלך מסיק זיתים בבני יהודה. פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לגבר שסבל חבלת ראש. מסוק מד"א הוזנק לאירוע.

 מחקירה של המשטרה עולה כי בין הנערים שהגיעו מצפת לנהג האוטובוס התפתחו ויכוח וקטטה, על רקע שעדיין לא ידוע. בשלב מסוים הנהג התקדם לכיוון האוטובוס, ואז הוא נדחף ע"י הנערים ונחבל בראשו.

מקרה זה מצטרף לעלייה התלולה בתקיפות הנהגים בזמן האחרון. על פי נתוני ארגון הנהגים מבית ההסתדרות הלאומית אשר עוקב אחר הנושא דרך דו"ח שנתי מקיף, בשנת 2020 חוו הנהגים  3,644 מקרי אלימות פיזית. בפועל, המספר גבוה בהרבה שכן רק 47% מהמקרים דווחו. בנוסף לכך, 40% מהנהגים דיווחו שחוו אלימות פיזית בעבודתם במהלך שנת 2020 (19% מהם דיווחו על 3 ויותר מקרים).

ארגון נהגי האוטובוסים בישראל מבית ההסתדרות הלאומית מסר בתגובה לאלימות כנגד נהג האוטובוס בבני יהודה: "רק הכרה בנהגי האוטובוסים כעובדי ציבור תוכל לשמור על חייהם ועל חיי הנוסעים ותגרום לכך שתוקפי נהגים ישבו מאחורי סורג ובריח. על רשויות החוק לפעול בהתאם. יש לעצור את טרור האוטובוסים נגד הנהגים. היום בו נהג ירצח על הכביש קרוב מתמיד. חייבים לעצור לאלתר את  כדור השלג הזה בו תוקפים נהגים השכם וערב".

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר