מנכ"ל השירות הלאומי אישר: הקדמת פתיחת השנה למתנדבי מד"א

בצל העלייה בתחלואה, מנכ"ל השירות הלאומי אישר את הקדמתה של תחילת שנת השירות לכל מתנדב או מתנדבת שיענו לבקשת מד"א, כבר ל-22 באוגוסט. "ההצטרפות המוקדמת אינה חובה, אלא זכות, אנו ברשות השירות הלאומי אזרחי מעודדים את בני ובנות השירות לתת כתף בשעתה הקשה של המדינה"

חדשות כיפה 19/08/21 22:04 יא באלול התשפא

ראובן פינסקי, צילום: יובל יוסף
ראובן פינסקי, צילום: יובל יוסף

בעקבות עלייה בתחלואת הקורונה וההנחיות החדשות של משרד הבריאות, ישנו צורך משמעותי בכוח אדם מיומן נוסף של מגן דוד אדום לטובת תגבור מערך הפעילות בבדיקות הקורונה. מנכ"ל רשות השירות הלאומי אזרחי - ראובן פינסקי, החליט לאפשר את הקדמתה של תחילת שנת השירות לכל מתנדב או מתנדבת שיענו לבקשת מד"א.

כבכל שנה, ובאופן רשמי, שנת שירות לאומי-אזרחי מתחילה בתאריך ה-1 בספטמבר. השנה לראשונה, הוחלט לאפשר להקדים את תחילת שנת השירות של המתנדבים במד"א כבר לתאריך ה-22 באוגוסט, מיד עם סיום קורס ההכשרה בו בני ובנות שירות עתידיים נמצאים כעת.

מנכ״ל רשות השרות הלאומי-אזרחי, ראובן פינסקי: "השירות הלאומי-אזרחי מהווה חוסן אזרחי, מתנדבות ומתנדבי השירות הלאומי ניצבים בחזית האזרחית ומוכנים לכל קריאה, בשגרה ובעתות חירום ביתר שאת. בני ובנות השירות מצילים חיים, ומתוך אחריות אזרחית ולאומית. התקבלה ההחלטה שלא להמתין ל-1 בספטמבר ולאפשר את תחילת השירות לכל המתנדבים שיענו לבקשת מגן דוד אדום. ההצטרפות המוקדמת אינה חובה, אלא זכות, אנו ברשות השירות הלאומי אזרחי מעודדים את בני ובנות השירות לתת כתף בשעתה הקשה של המדינה, ולהצטרף למערך הסיוע של מגן דוד אדום כבר עם סיום הקורס."

צילום: ללא

"מפרוץ משבר הקורונה, אנו עומדים בחזית המאבק במגפה ונמצאים מסביב לשעון בכל הארץ על מנת לסייע, לדגום, לחסן ולטפל בציבור הרחב, כדי למגר את המגפה", אמר אלי בין, מנכ"ל מד"א, "אנו מודים למר פינסקי, על שהתגייס למען הצורך הלאומי והקדים את שנת השירות הלאומי-אזרחי, על מנת להרחיב את משפחת מד"א ואת הכוחות בשטח בעת הזו, בעזרת כוח אדם איכותי ונמרץ".

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר