הדרך של דרעי למלחמה בממשלה: "נסרב לעמוד בראשות ועדות. הממשלה לא לגיטימית"

ח"כ אריה דרעי קיים היום ישיבת סיעה מיוחדת ובה חשף את תוכניות ההתנגדות שלו לממשלת השינוי: "מדובר בקואליציית שמאל שנבחרה בדרכי רמייה והונאה

חדשות כיפה 24/06/21 17:07 יד בתמוז התשפא

דרעי. תוקף, צילום: פלאש 90
דרעי. תוקף, צילום: פלאש 90

יו"ר מפלגת ש"ס ח"כ אריה דרעי נפגש היום (ה') עם חברי סיעת ש"ס בבית ש"ס ותקף את הממשלה החדשה. בעקבות חלוקת הוועדות באופוזיציה, דרעי שכבר התרגל לשמש כשר בממשלה הודיע כי יציע לראשי גוש הימין שלא לשתף פעולה ולסרב לוועדות המוצעות להם.

בישיבת הסיעה המיוחדת אמר דרעי כי: "על גוש הימין לסרב ליטול תפקידי ראשות ועדה בממשלה הלא לגיטימית הזו. אמליץ לראשי גוש הימין לסרב ליטול את פירורי ראשות הוועדות של הקואליציה הזו. כזכור, למפלגת ש"ס מוצעת ועדת המדע.

על הממשלה החדשה אמר דרעי בחריפות כי: "מדובר בממשלה לא לגיטימית שנבחרה בדרכי רמייה והונאה ואין שום סיבה שנשתף איתם פעולה. מדובר בקואליציית שמאל שחרטה על דגלה פגיעה במסורת ובזהות היהודית של המדינה, ושוברת שיאים של דורסנות וסתימת פיות. לא יקנו אותנו בפירורי ועדות לא רלוונטיות. שיחלקו את הוועדות בינם לבין עצמם ואנחנו נמשיך להיאבק ולעשות הכל כדי להפילם".

בישיבת הסיעה התווה דרעי את דרכי הפעולה למאבק בממשלה הזו בכנסת, בין היתר ע"י השתתפות ערה בדיוני המליאה והוועדות, לצד הניסיון של חברי הכנסת הוותיקים של ש"ס. בנוסף, הציג יו"ר התנועה תכנית לחיזוק השטח של תנועת ש"ס, בהפניית משאבים רבים להעצמת המפלגה ומוסדותיה וחיבור לנציגים ברשויות המקומיות ולציבור הרחב.

דרעי הודיע כי הוא מתכוון לערוך סיורים תכופים ברחבי הארץ כדי לטפל באתגרים ובבעיות הקיימות. כמו כן, הורה לחברי הכנסת לקיים מועדי 'קבלת קהל' לפי תכנית מסודרת בכל הארץ, בשיתוף מומחים ואנשי מקצוע כדי לתת מענה ישיר ומיטבי לכלל פניות הציבור.

לסיכום הישיבה אמר דרעי כי: "אנחנו עושים הכל לקצר את ימיה של הממשלה הרעה והמסוכנת הזו. במקביל, ננצל את הזמן לחיזוק מוסדות המפלגה ופתיחתה לקהלים רחבים, כתנועה המסורתית והחברתית הגדולה בישראל, על פי מורשתו של מרן רבנו עובדיה יוסף זצ"ל".


ש"ס ויהדות התורה נגד ממשלת בנט-לפיד.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר