סגור

סיעת ימינה תתכנס מחר - אורבך צפוי לתמוך בממשלה

ימים ספורים לפני השבעת הממשלה, בימינה יתכנסו מחר שוב, בפעם השנייה תוך שלושה ימים, כדי ליישר קו בנוגע למסרים של המפלגה. חבר הכנסת ניר אורבך שנחשב למתנדנד - צפוי לתמוך בהקמת הממשלה

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
כה בסיון התשפא
,
05 ביוני, 2021 21:49
ניר אורבך בכניסה לפגישה בביתו של בנט, צפוי לתמוך

ניר אורבך בכניסה לפגישה בביתו של בנט, צפוי לתמוךצילום: Avshalom Sassoni/Flash90

סוף שבוע לא רגוע עבר על מפלגת ימינה, ששעות ספורות לפני כניסת השבת התכנסה כדי לדון במהלכים הבאים של המפלגה לפני השבעת הממשלה החדשה, כשברקע ממשיכים הניסיונות לשכנע עוד חברי כנסת שלא לתמוך בממשלה.

מי שנמצא במוקד הוא חבר הכנסת ניר אורבך, שנחשב למתנדנד וטרם הכריע באופן רשמי האם יתמוך בממשלה, או יתנגד באופן אקטיבי או שמא רק יתפטר ויביא לכניסת מספר 8 ברשימה, שירלי פינטו. הערב (שבת) פרסם עמית סגל כי נטייתו של אורך היא לתמוך בהקמת הממשלה, זאת לאחר שגם חברת הכנסת עידית סילמן הבהירה כי היא עומדת מאחורי מהלכיו של יו"ר המפלגה נפתלי בנט. 

מפלגתו של בנט צפויה להתכנס מחר (א) פעם נוספת כדי להמשיך בדיון אודות ההסכמים שנחתמו עם המפלגות השונות טרם השבעת הממשלה. טרם כניסתו לפגישה שהתקיימה ביום שישי בביתו של נפתלי בנט, נשאל אביר קארה האם גוש השינוי יתפרק, והשיב: "מה פתאום, עם ישראל מאוחד וחזק. בשני הצדדים יש אנשים שאוהבים את עם ישראל, זה מה שקורה פה. כולם צריכים להתחבק. אף אחד לא יצליח לשבור אותנו, להיפך - אולי אנחנו נצליח לצרף כמה אנשים, כל עם ישראל צריך להצטרף לממשלה הזו".

בצאת השבת העבירה שרת התחבורה מירי רגב מסר לאורבך וקראה לו שלא לאפשר את הקמת הממשלה: "ניר אורבך, אחריות רבה על כתפיך השבוע. הקשב לערכיך, לבני עמך ולרבים בציבור הישראלי שמצפים ממך להודיע, כי לא תאפשר הקמת ממשלת שמאל מסוכנת לישראל".

רגב הוסיפה ואמרה כי, "נמשיך להביע את המחאה על גניבת קולות הימין באופן דמוקרטי ומכובד, ללא אלימות. אחרי שנים שבהם הפגנות השמאל התקיימו באין מפריע בבלפור, בפתח תקווה ומול ביתי גם בעיצומה של מגיפה, אין מקום לסתימת פיות ופגיעה בזכות המחאה, תוך צביעת המחנה הימני כאלים ומסוכן".

05.06.2021

1. הכל עובד לטובתו של ראש הממשלה היקר שלנו. (ענבל)

אנשים ידעו להעריך את ראש הממשלה היקר שלנו
רק אחרי הממשלה העצובה הזו

דווח על תגובה לא ראויה
05.06.2021

2. אורבך, סילמן, שקד - עוד הצגת הונאה של הבוחרים!... (א)

אורבך, סילמן ושקד הדמגוגים הרקובים של הציונות הדתית, ממשיכים במלוא התנופה בהצגות ה"מתלבטים", כדי לרכך את בוחריהם... כל זאת כשבכל מפגשיהם עם בנט הם העניקו לו תמיכה מוחלטת!!

דווח על תגובה לא ראויה
05.06.2021

3. שהמדינה מחלקת לך בפרשה הביתה שקרן (אורי)

חבורת מרגלים
כמו בפרשה

דווח על תגובה לא ראויה
05.06.2021

4. מה יגידו על אנשים חובשי כיפה (חילול השם)

הבעיה לא הממשלה הבעיה ש הסטיגמה שתהיה ליהודים חובשי כיפה שהם שקרנים

דווח על תגובה לא ראויה
05.06.2021

5. לתת גוב לניר אורבך שעביר אותו לימין האמיתי ושריון באחת ממפלגות הימין (מנחם)

דווח על תגובה לא ראויה
06.06.2021

6. בנט =שרון (אזרח)

אורבך, סילמן = אלכס גולדפרב של 2021
כבר לא יהיה דרך חזרה ,השמאל הולך לשלוט פה עוד הרבה זמן ביחד עם הערבים
ואתם תומכים בשקץ הזה.

דווח על תגובה לא ראויה
06.06.2021

7. חילול שם שמיים. (ידידיה שילה)

ריצת האמוק של מפלגת ימינה לזרועות השמאל, מחזקת את האויב האיראני הלבנוני והפלשתיני, ואת הדיקטטורה של הבג"ץ והפרקליטות. לא ייאמן שאנשים עם כיפה אחראים לחילול שם שמיים נוראי כזה. בושה וחרפה. תחזרו בכם בבקשה, המצביעים שלכם והעם לא נתנו לכם מנדט לדבר הזה, ולו הייתם אומרים מראש שאם לנתניהו אין רוב, אתם הולכים להקים ממשלה עם השמאל, לא הייתם עוברים את אחוז החסימה.

דווח על תגובה לא ראויה
06.06.2021

8. בנט, שקד, אורבך, וכל שאר חברי ימינה ותקווה חדשה. אנחנו מאחוריכם. כל הכבוד על המהלך האמיץ. הכי קל להיכנע לפופוליזם, הכיקשה לפעול לטובת המדינה ברגעים קש (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
06.06.2021

9. כולם יתגלו במערומיהם (מאיר -עברי אנכי)


כל אנשי הצווארון הלבן, הבכירים, הדתיים והלא דתיים - המושחתים, הרמאים, המשוחדים, הגנבים והנואפים, אלה החיים על גב אחרים והעושים עוול - בכל משרדי הממשלה והמשרדים בארץ ישראל, כולם יתגלו במערומיהם. הקדוש-ברוך-הוא יגלה את כולם, חלק בתקשורת, חלק בשקט וחלק בייסורים ומחלות. הקדוש-ברוך-הוא מזכך את העולם ומכין אותו לגאולה ומשיח. אנחנו נמצאים בתקופה של זיכוך של עם ישראל. היום הכל מתגלה, יש מצלמות והקלטות בכל מקום. מי שידיו נקיות ישמח וירקוד. מי שידיו לא נקיות, מי שחוטא ועושה דברים לא טובים – שיתקן מהר מהר מהר. אם לא, בזמן הקרוב יתגלה במערומיו ובבושה גדולה מאוד מול כל התקשורת.

דווח על תגובה לא ראויה
06.06.2021

10. מילון המונח :בגידה (מנחם)

מעילה באמון, פעולה של היעדר נאמנות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אלונה סער ומלך זילברשלג צילום: צילום מסך, טוויטר

אלונה סער נגד יעל בר זוהר: "החליטה להשתמש בחומרים שהיו לה עם מלך מלפני שנה"

קרא עוד