סגור

תגבור למשטרה: גנץ חתם על צו גיוס ל-10 פלוגות מילואים במג"ב

כתגבור לכוחות המשטרה שמתמודדים עם התפרעויות הערבים והעימותים עם יהודים, 10 פלוגות מג"ב במילואים יגוייסו. שר הביטחון הבהיר: חיילי צה"ל לא יעסקו בשום פעולת שיטור ואכיפה

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
ב בסיון התשפא
,
13 במאי, 2021 9:57
חיילי מג"ב, יתגברו את המשטרה. אילוסטרציה

חיילי מג"ב, יתגברו את המשטרה. אילוסטרציהצילום: Yonatan Sindel/Flash90

בעקבות התפרעויות הערבים ברחבי המדינה, והעימותים עם יהודים, שמתבטאת בעיקר באזלת ידה של המשטרה שלא מצליחה לנכוח בכל המהומות ולהשליט סדר, חתם היום (ה') שר הביטחון בני גנץ על צו המאשר גיוס של 10 פלוגות מג"ב נוספות במילואים, זאת לאחר הסטת הכוחות והגיוס שנערכו שלשום. 

עוד החליט שר הביטחון, לסייע למשטרת ישראל ולמג"ב בכל מה שנדרש, לרבות בהליך הגיוס, במעטפת הלוגיסטית, באימון ובחיול הפלוגות בכדי להכניסן לכשירות באופן מהיר ואפקטיבי. לצד זאת, קבע שר הביטחון כי אף חייל צה"ל לא יעסוק בפעולות שיטור, שאינן חלק ממשימותיו הביטחוניות של צה"ל.

שר הביטחון גנץ אמר הבוקר כי, "אנו בשעת חירום על רקע לאומני - ובעת הזו נדרש תגבור מאסיבי של כוחות בשטח, שיוזרמו באופן מיידי, וישליטו חוק וסדר. עם זאת, פעולות השיטור ואכיפת הסדר הציבורי, אינן תחליף לאחריות ההנהגה להרגעת הרוחות. אמש פגשתי 30 ראשי רשויות ערביות, וגם היום אמשיך במאמצים עם מנהיגים מהציבור הערבי והיהודי, בכדי לצנן את השטח, ולהפסיק את ההסתה והשיסוי שקורע את החברה הישראלית מבפנים".

13.05.2021

1. גנץ תשכח משיקולים פוליטים צרים (מנחם)

במלים אחרים תשכח ממנצור וטיבי בהם אתה וחבריך תלויים . אם לא תאבדו את הציבור היהודי הקם להגן על נפשו !!!!

דווח על תגובה לא ראויה
13.05.2021

2. במצב של היום צריך לכבוש את לוד מחדש מכנופיות הפורעים ומשפחות הפשע הערביות שנמצאות בעיר ויושבות על מאגרי תחמושת. לא מגב ולא בטיח. צריך לכבוש מחדש את המ (שלמה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ שמחה רוטמן צילום:  Sraya Diamant/Flash90

ח"כ רוטמן: "האחריות מה יקרה בסוף עם חוק האזרחות היא לא עליי"

קרא עוד