סגור

עו"ד המייצג את היורה מלוד דורש את שחרורו: "מרשי הציל בגופו חיי אדם"

עו"ד עדי קידר אשר מייצג את תושב לוד שנעצר לאחר שחש בסכנה והגן בגופו על תושבים רבים הלילה בעיר מפני המון ערבי, קרא לשחררו באופן מידי. "הלילה עברו תושבי לוד פוגרום קשה - ליל הבדולח של לוד"

חדשות כיפה
כט באייר התשפא
,
11 במאי, 2021 11:20
מספר מכוניות נשרפו הלילה בלוד

מספר מכוניות נשרפו הלילה בלודצילום: עמנואל אברהמוף, כיפה

עו"ד עדי קידר מארגון חוננו אשר מייצג את תושב לוד שנעצר לאחר שחש בסכנה והגן בגופו על תושבים רבים הלילה בעיר בפני התקפת טרור, קרא לשחררו באופן מידי. עו"ד קידר ביקר הבוקר את העצור בתחנת המשטרה וסייע לו.

תושב לוד חש בסכנה, ירה בנשקו ונעצר לאחר שמהירי נהרג ערבי

התושב, כבן 34, נשוי ואב ל-4, איש הייטק, בוגר יחידה מובחרת ומשרת פעיל במילואים, פעיל חברתי בעיר, וחבר בארגון חסד גדול בעיר אשר מסייע לנזקקים, נאלץ הלילה לירות מנשקו האישי אשר מחזיק ברישיון, בכדי להניס פורעים רעולי פנים אשר תקפו קבוצה גדולה של תושבי העיר ובתים באמצעות אבנים, אלות ובקבוקי תבערה.

עו"ד עדי קידר הגיב למעצר וקרא לשחרר את התושב באופן מידי "הלילה עברו תושבי לוד פוגרום קשה, ולילה של טרור, רכבים הוצתו, בתי כנסת נפגעו, אזרחים עברו לינץ' ופונו לבתי החולים - ליל הבדולח של לוד. 

העובדה שהמשטרה מפקירה את אזרחיה תחילה לשמש מגן אנושי,  ולאחר מכן חוקרת אותם על רצח צריכה להדיר שינה מעיני הציבור. מרשי פעל כמצופה, הציל בגופו חיי אדם ואילולא התערבותו הארוע היה מסתיים באסון. אני דורש את שחרורו של החשוד לאלתר, תושבי לוד רבים חבים לו את חייהם." הוסיף קידר.

12.05.2021

1. רחוב יהלום 223/7, ירושלים,גילה (לאה כהן)

אמש חזיתי במאורעות בלוד, חשכו עיני, שום מילה לא יכולה לתאר את תחושתי הקשה מאוזלת היד של המשטרה והמדינה, מול כוח עלים שכזה היה צריך לעמוד צה"ל ולתת מענה, אך לא דובים ולא יער.פוגרום נוראי ותחושה של ביזיון, אוזלת יד שלא נראתה כמותה במידינת ישראל!
מה שנותר זה לזעוק זעקה גדולה ומרה אל היושבים בכסא, עשו מעשה! ביד חזקה ובנחישות מהר, כאן ומיד שלא נבוש וחא נכלם!
פשוט הצילו!!!!!!!!!
לאה כהן

דווח על תגובה לא ראויה
13.05.2021

2. ראיתי את הסרטון (בן)

שהעורך דין יחפש מישהו אחר לערבב. הערבי היה באוטו וניסה לסגור את הדלת מפני צעירים יהודים שתקפו אותו. היורה, בין אם כוונותיו היו טובות או לא, פעל לפי ההפצרות של צעיר בזירה לירות בערבי(אותו צעיר גם פתח את דלת הרכב של הערבי והכה אותו עם אלה שוב ושוב). איש מהם לא היה בסכנה שכן הם אלו שחסמו את הערבי ולא אפשרו לו לעזוב.

לא לשקר.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

"ערוץ אפס" יורדת מהמסך לאחר חמישה פרקים בלבד

קרא עוד