סגור

רע"מ: לא נתמוך בממשלה שתכריז מלחמה נגד העם שלנו בעזה

מנסור עבאס השהה את המגעים להרכבת הממשלה דרך התקשורת ולא עדכן רשמית את בנט ולפיד. סמוטריץ': "מזל שזה קורה עכשיו ומה שמושהה זה משא ומתן חסר אחריות"

חדשות כיפה
כח באייר התשפא
,
10 במאי, 2021 20:52
יו"ר רע"מ, מנסור עבאס

יו"ר רע"מ, מנסור עבאסצילום: פלאש 90

מפלגת רע"מ מקפיאה את המגעים עם ח"כ נפתלי בנט וח"כ יאיר לפיד עד לרגיעה במהומות בירושלים. בכירים במפלגה אינם יודעים אם יוכלו לשוב לשולחן המשא ומתן לפני תום ימי המנדט של לפיד, הכול תלוי בזמן והיקף ההסלמה. ההכרזה של רע״מ על עצירת המגעים להקמת ממשלה הינה מכה קשה למגעים הקדחתניים להקמת ממשלה מרגע העברת המנדט ללפיד, שאולי עלולים למנוע סופית את הקמת ממשלת בנט-לפיד .

בכירים ברע"מ והתנועה האסלאמית אומרים כי  לא יוכלו להצטרף לשום ממשלה שתכריז או תגבה מלחמה נגד העם שלנו בעזה, כך נמסר מהעיתונאי מוחמד מג'אדלה. כמו כן מנסור עבאס השהה את המגעים להרכבת הממשלה דרך התקשורת ולא עדכן באופן רשמית את הצדדים, כך דיווח העיתונאי יניר קוזין.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב להחלטת רע"מ: ‏"שוקינג, רע"מ החמודה שהולבנה כאן כשותפה לממשלה מזדהה עם התנועה-אחות שלה חמאס בעזה? הרבה זמן כבר לא הופתענו ככה. מזל שזה קורה עכשיו ומה שמושהה זה מו"מ חסר אחריות ולא ממשלה ריבונית בישראל או פעילות מבצעית למאבק בטרור".

10.05.2021

1. פשוט נס (גל)

נס שיצא המרצע מהשק,יאללה הביתה

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2021

2. זה לא רע"מ זה אנשי הציונות הדתית!! (א)

הציונות הדתית שברובה אשכנזית, חולה באותה מחלה של השמאל האשכנזי!! היא חולקת עם השמאל , ששונא אותה בכלל, את הגזענות האפלה שהם הביאו מאירופה - וכאן כלפי המזרחים!! זו הסיבה שאין סוף רבני הציונות הדתית (וכתביה) משבחים ומהללים את בנט וממשלת השמאל שהוא מקים, כ"ממשלת אחדות וריפוי", ורואים בה "הישג מרשים" לדבריהם, כשהם מגשימים את חלומם להתנתק ממזרחי הליכוד ה"נחותים!

זה מה שמניע את בנט, סער חברי מפלגותיהם ורבני המגזר!, עד כדי סיכון ביטחון המדינה וקיומה עם הגיס החמישי הערבי והיהודי!!

ד"ר יצחק דהאן, מומחה לחברה הישראלית כתב בישראל היום לאחרונה על האליטיסטיות הגזענית של אנשי הציונות הדתית מקום המדינה ועד היום - בפריפרייה, בבתי הספר, בישובים קהילתיים ובקהילות הגרעין התורני שלהם בעיירות הפיתוח, והקפדתם לא לבוא בכל מגע עם המזרחים!!

הוא מצטט כמה מאין סוף האמירות הגזעניות שלהם!! כשהיום סער, מדבר על תומכי הליכוד כעדר בהמי הסוגד ל"פולחן האישיות", הנדל רואה בהם ב"ביביסטים" ברברים, שאשא-ביטון דיברה על ה"שיחה הבריוני והנמוך",אלקין ועוד ועוד...

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2021

3. מדינה משוגעת (נעמה)

לא הבנתי למה מאפשרים להם להיות בכנסת בכלל?
בוגדים בני בוגדים!
להעיף אותם מהמדינה , לשלול להם את האזרחות!
על חשבוננו הזבלים האלה מדברים.
שיעופו לעזה ! לא מעניינת אותי ממשלה כזאת או אחרת , הם חיים על חשבון המיסים של האזרחים היהודים, אלה שהם לא מכירים בהם ,במדינה שהם לא מכירים בה.
השתגעתנו לגמרי שאנחנו מקבלים את זה כאילו זה בסדר.
לא חברים , זה לא בסדר ונמאס מהמצב הזה .
שילכו לעזאזאל.

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2021

4. בשבת דיברת עם ביבי היום נפגשתם על מי אתה מאיים ? (צדק)

שתיקה יותר חכמה מיללות

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2021

5. עבאס אבל איזה שטויות אתה אומר (רודולפו)

העם שלך הוא כל עם ישראל. אם אתה אומר שישראל מכריזה מלחמה על עמך ניכר שמבחינתך הם חמאס ואבו משכנע את עמך. ואז אתה בוגד שלוקח את המשכורת שעם ישראל משלם לך. תתבייש לך

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

דו"ח חדש | זה המגזר עם הכי הרבה מובטלים

קרא עוד