סגור

בנט זימן את חברי ימינה לפגישה חריגה - שיקלי לא יגיע

לקראת הרכבת ממשלה? יו"ר ימינה מכנס את עשרים המקומות הראשונים של המפלגה לפגישה דחופה במשרדים ברעננה. חבר הכנסת שהתבטא נגד חבירה למפלגות השמאל הודיע כי לא יגיע לכינוס: "לתת לאבק לשקוע, להרגיע את הרוחות"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
כז באייר התשפא
,
09 במאי, 2021 10:22
ימינה. כינוס דחוף

ימינה. כינוס דחוףצילום: Avi Dishi/Flash90

בדרך לממשלת מתנגדי נתניהו? יו"ר מפלגת ימינה, נפתלי בנט, שלפי הפרסומים האחרונים יהיה ראש הממשלה הראשון ברוטציה של הממשלה המסתמנת, מכנס הבוקר (א') את חברי סיעת ימינה לפגישה דחופה וחריגה במשרדיו שברעננה, כך פורסם בחדשות 12. 

בנט זימן את 20 המקומות הראשונים במפלגה למשרדיו, דבר חריג לאור העובדה שמחר (ב') עתידה להתקיים ישיבת הסיעה השבועית. נושא הפגישה צפוי להיות הקמת ממשלה עם מפלגות השמאל, ויישור קו בנוגע להתנגדויות שהחלו להסתמן בתוך המפלגה. 

חבר הכנסת עמיחי שיקלי, שהודיע בשבוע שעבר כי בכוונתו להתנגד לחבירה למפלגות השמאל, הודיע למזכירות הסיעה כי לא יגיע לפגישה, והסביר כי יעשה זאת כדי, "לתת לאבק לשקוע, להרגיע את הרוחות". ביום שישי הבהיר בנט את כוונותיו בנוגע להקמת ממשלה: "אני חושב שמיותר לציין שאני מוכן ללכת רחוק ולשלם מחיר פוליטי אישי ב'בייס' שלי ובלבד שתקום ממשלה".

 

09.05.2021

1. בגדתם בי מצביע שלכם - תשכחו ממני לעתיד (דוד היכיני)

וללוואי שלא תהיו בעתיד. הגיע הזמן לחזור לפוליטיקה של יושר הגינות ושליחות למען הציבור ששלח אתכם. שבענו מאופורטוניסטים בכל המפלגות בכנסת ועכשיו גם אתם.? איזו אכזבה קשה עלבון ותחושה של סכין בגב.

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

2. אתם פשוט היסטוריה עצובה (ענבל)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

3. כל מצביעי ימינה שאני מכיר ללא יוצא מן הכלל, נותנים גיבוי מלא לנפתלי בנט במהלכיו. (מצביע ימינה)

נפתלי ואיילת וכל חברי ימינה (למעט שיקלי שקיבל אתנן מביבי, ואיומים מאנשי החצר שלו) מייצגים אותי ב 100% ומקימים ממשלה בשליחות בוחריהם. כל מצביעי ימינה שאני מכיר ללא יוצא מן הכלל, נותנים גיבוי מלא לנפתלי בנט במהלכיו.
לא מאמינים ל"סקרים" מהונדסים מהחצר של ביבי שבוצעו בקרב "מצביעי ימינה מפוברקים".ביבי היה היום ראש ממשלה אם לימינה היו עוד 2 מנדטים. היו לו רק 59. עוד 2 מנדטים לימינה וביבי היה ראש ממשלה.
גם במועד א' - אם ביבי לא היה עושה משתה מנדטים לימין החדש ומסתובב בכל מקום כולל מכינת עלי בשומרון כדי לשתות מנדטים לבנט, אז הימין החדש היה עובר והיום היינו עוד בממשלת ביבי יציבה עוד ממועד א' לפני שנתיים. המלחמה של ביבי בבנט עוד מאתר וואלה ולכל אורך הדרך רק פוגעת בימין. עכשיו הזמן לממשלת אחדות רחבה. חברי ליכוד והחרדים בסוף יתעשתו ויכנסו אליה. רק מאוחר מידי וחבל להם ובעצם חבל לכולנו.. כי אז הממשלה תתקבע במצב הנוכחי שבו האגף הימני קטן, ולמרות הפריטטיות זה פחות טובמאשר מצב שיש בו עוד אנשי ימין. לא להמשך פגיעה בימין! להצטרף לממשלת האחדות! הממשלה שאיחדה את ירושלים ב 67 גם היתה ממשלת אחדות!!!

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

4. כל מי שברשימה וישתוק למהלכי הבגידה של בנט במצביעי ימינה הופך לשותף מלוכלך ומהיום ייצבע ויסומן בכל המגזר כמי ששותף לכך. מציע לאנשים ישרים לפתוח את הפה (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

5. כל מי שברשימה וישתוק למהלכי הבגידה של בנט במצביעי ימינה הופך לשותף מלוכלך ומהיום ייצבע ויסומן בכל המגזר כמי ששותף לכך. מציע לאנשים ישרים לפתוח את הפה (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

6. כל מי שברשימה וישתוק למהלכי הבגידה של בנט במצביעי ימינה הופך לשותף מלוכלך ומהיום ייצבע ויסומן בכל המגזר כמי ששותף לכך. מציע לאנשים ישרים לפתוח את הפה (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

7. כל מי שברשימה וישתוק למהלכי הבגידה של בנט במצביעי ימינה הופך לשותף מלוכלך ומהיום ייצבע ויסומן בכל המגזר כמי ששותף לכך. מציע לאנשים ישרים לפתוח את הפה (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

8. כל מי שברשימה וישתוק למהלכי הבגידה של בנט במצביעי ימינה הופך לשותף מלוכלך ומהיום ייצבע ויסומן בכל המגזר כמי ששותף לכך. מציע לאנשים ישרים לפתוח את הפה (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

9. כל מי שברשימה וישתוק למהלכי הבגידה של בנט במצביעי ימינה הופך לשותף מלוכלך ומהיום ייצבע ויסומן בכל המגזר כמי ששותף לכך. מציע לאנשים ישרים לפתוח את הפה (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

10. כל מי שברשימה וישתוק למהלכי הבגידה של בנט במצביעי ימינה הופך לשותף מלוכלך ומהיום ייצבע ויסומן בכל המגזר כמי ששותף לכך. מציע לאנשים ישרים לפתוח את הפה (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

11. כל מי שברשימה וישתוק למהלכי הבגידה של בנט במצביעי ימינה הופך לשותף מלוכלך ומהיום ייצבע ויסומן בכל המגזר כמי ששותף לכך. מציע לאנשים ישרים לפתוח את הפה (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

12. כל מי שברשימה וישתוק למהלכי הבגידה של בנט במצביעי ימינה הופך לשותף מלוכלך ומהיום ייצבע ויסומן בכל המגזר כמי ששותף לכך. מציע לאנשים ישרים לפתוח את הפה (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

13. ח"כ שיקלי אל תפרוש ! (MakhelatSaba )

אני מצדיע לך על עמדתך
מי שסטה מהדרך שיתפטר
את מכבסת המילים של בנט ושקד
שום דבר לא ינקה את הליכלוך שדבק בהם
חזק ואמץ ח"כ שיקלי
את קולי וכמוני רכשת.
אוהב אותך

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

14. בנט אינו מתרגש מציבור בוחרין וגם הצהיר שהוא מוכן לשלם מחיר כבד בדי שלא יהיו בחירות חדשות. מאחר ולדעת היועץ המשפטי אין בדרישה להעמיד חייל או קצין במשפט (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

15. בנט אינו מתרגש מציבור בוחרין וגם הצהיר שהוא מוכן לשלם מחיר כבד בדי שלא יהיו בחירות חדשות. מאחר ולדעת היועץ המשפטי אין בדרישה להעמיד חייל או קצין במשפט (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

16. בנט אינו מתרגש מציבור בוחרין וגם הצהיר שהוא מוכן לשלם מחיר כבד בדי שלא יהיו בחירות חדשות. מאחר ולדעת היועץ המשפטי אין בדרישה להעמיד חייל או קצין במשפט (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

17. בנט אינו מתרגש מציבור בוחרין וגם הצהיר שהוא מוכן לשלם מחיר כבד בדי שלא יהיו בחירות חדשות. מאחר ולדעת היועץ המשפטי אין בדרישה להעמיד חייל או קצין במשפט (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

18. בנט אינו מתרגש מציבור בוחרין וגם הצהיר שהוא מוכן לשלם מחיר כבד בדי שלא יהיו בחירות חדשות. מאחר ולדעת היועץ המשפטי אין בדרישה להעמיד חייל או קצין במשפט (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2021

19. בנט אינו מתרגש מציבור בוחרין וגם הצהיר שהוא מוכן לשלם מחיר כבד בדי שלא יהיו בחירות חדשות. מאחר ולדעת היועץ המשפטי אין בדרישה להעמיד חייל או קצין במשפט (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שופט העליון לשעבר, צבי טל ז"ל צילום: Miriam Alster/FLASH90

"כטל מאת ה'" | אליקים רובינשטיין מספיד את חברו השופט צבי טל ז"ל

קרא עוד